Problém s manželovou erekcí

juliemichal
27. čer 2019

Ahoj holky,
nevím jestli i s tímto se na Vás můžu obrátit,ale už si nevím rady a nechci aby se manžel trápil.
Jsou dny kdy manžel nedosáhne erekcí,já to přisuzuji k častému sexu,on myslí na sex denně a taky ho chce skoro denně.Máme ho skoro furt a někdy je pauza,když mu důrazně řeknu,že fakt nechci.Ale někdy se mu prostě stane,že nedosáhne erekce a je s toho hotový.Je mu 30 let.
Do toho má rozcuchané nervy,protože se bojí,že mě neuspokojí a přitom mě uspokojí,ale nedá se mu to vysvětlit.Nevím jak mu pomoci.Pořád mě i hlídá,bere mi telefon a myslí si,že ho podvádím,což to pravda není.Může mít poruchu erekce skrz toho,že myslí na sex denně a má ten sex skoro denně?Nebo máme vyhledat odbornou pomoc?Už jsem s toho zoufalá,jak se mi tu pořád trápí ☹ ☹ Nevím fakt co už dělat ☹ a to se snažíme o další miminko.
Strašně moc Vám děkuji za radu.

daggg
27. čer 2019

@juliemichal Podle mě možná spíš myslí na moc věcí zároveň a nesoustředí se plně.. Sex není jen o tom fyzickém.. Ale především psychickém.. To, co je v hlavě.. Nějak ho rozptyl a uklidni ho, že je pro tebe jediný 🙏🏼

juliemichal
autor
27. čer 2019

@daggg děkuji moc já jsem už s toho zoufalá a on taky ☹ jako jsou to třebas jen 4 dny v měsíci co mu nestojí,ale úplně si to vyčítá ☹ já už fakt nevím co s tím ☹ ☹
a psychickou stránku taky nemá moc dobrou bohužel ☹ on si myslí,že o mě přišel,že jsme spolu kvůli dětem a,že ho nemiluji ☹ kdybych ho nemilovala tak bych jsem se s ním nesnažila o další miminko a to pro něj asi není dostačující důkaz lásky nebo nevím ☹ říkal,že potřebuje pomoct,ale podle mě až tak moc pomoct nepotřebuje,musí si to v hlavě dát do pořádku asi sám,já mu furt tvrdím,že ho miluji jinak bych s ním nešla do dalšího miminka ☹ změnil se za poslední dobu k dobrému,strašně dobrému.přestal úplně pít teda dá si jen jedno pivo denně,v prosinci si ještě dával tak 15 piv denně od ledna si dává jedno pivko 🙂 ale po té psychické stránce se to zhoršilo ☹ myslí si,že ho nemiluji,že jsem s ním kvůli dětem aj ☹ já už skrz tady tohoto jsem na pokraji sil ☹ když mu stojí tak je úplně zlatý,ale když ne tak mě ničí strašně moc,brečí mi tu aj ☹ dneska je taky ten den co právě erekci neměl ☹ a když měl tak za 5 sekund byl hotový ☹ což ho taky strašně moc mrzí ☹

přitom ví moc dobře,že ten sex denně ani nechci,že se mi to znechucuje aj ☹ ale on si stále dokola jede to svoje bohužel ☹ a pak si myslí,že potřebuje pomoc od sexuologa a psychologa ☹

fandysek_1
27. čer 2019

@juliemichal po pravdě bych takového chlapa nechala navštívit sexuologa a psychologa a já bych od něj odjela někam hodně daleko. To je můj první pocit z toho, co píšeš. On se netrápí, on trápí tebe.

kessien
27. čer 2019

To budou nervy,jako pokud se mu nepostavi 4×do měsíce a sexujete denně,urcite to není žádná dysfunkce.Spis to má v hlavě.

mimi1004
27. čer 2019

Možná by to chtělo i snížit frekvenci styku. Jeho penis není stroj a potřebuje si
taky odpočinout. A pokud chcete další miminko, tak i spermie budou kvalitnější, když je necháte dozrát.

lajla
27. čer 2019

@fandysek_1 souhlasím

aneetkka1
27. čer 2019

Problem je s erekci nebo ejakulaci? Jsou to dva rozlisne pojmy.

marcicek84
28. čer 2019

@juliemichal z nervu se mu nepostavi,vsugeeoval si,ze nekoho mas a ty nemas,jenze on neveri,to je pak tezke,sex denne omrzi...

priefi
28. čer 2019

@juliemichal hele... asi byste si meli promluvit o minulosti, co ho k temto myslenkam vede.... pripomnelo mi to jeden pribeh, kdy partnerka chtela porad a partnera peskovala, on se neprizpusobil a ona ho podvedla a opustila. On si pak nasel jinou a poucen z predchoziho vztahu to chtel porad, aby o novou partnerku neprisel. Avsak ona byla jine natury a po nejake dobe ji to lezlo krkem... nakonec toto tema otevrela, proc je v tomhle smeru tak sileny a z nej vypadlo tohle... pak se domluvili, ze ani jeden s cetnosti nejsou spokojeni a omezili to a byli pak spolu spokojenejsi.

Hlavne je treba zjistit pricinu jeho zarleni...

bayt
28. čer 2019

@juliemichal To, že občas erekci nemá, neznamená, že má poruchu erekce. Nesouvisí to s četností styku, spíš s tou hlavou. Ono když se budeš předem bát, že zase selžeš, tak z toho moc sexuálního vzrušení nevznikne. Možná bych se zkusila domluvit, že budete chvíli dělat jen věci, které nezahrnují soulož, aby si uvědomil, že to není o erekci.

bayt
28. čer 2019

@juliemichal Jestli říká, že potřebuje pomoc od odborníka, tak bych to respektovala, on sám nejlíp ví, co potřebuje. Myslím si, že bys ho naopak měla podpořit v tom, aby někoho vyhledal, než se s tím trápit a rvát sám. Někdy to prostě nestačí...

slunickoseznam.cz
28. čer 2019

Spíš by potřeboval navštívit psychologa všechno je to v hlavě, hodit se do klidu a pak se vrhnout na druhé miminko s takovým nervama ti ani s miminkem moc nepomůže a budete v nervech vsichni6

marketa1218
28. čer 2019

@juliemichal Popravdě, jsem trošku hotová z tvých příspěvků a z toho, že chcete 4 dítě, když už tři máte. Nicméně to je jenom vaše věc, samozřejmě. Za tyhle věci může převážně stres, ale muž může mít i třeba nějaký urologický problém, takže si myslím, že by měl vyhledat lékaře, pokud je to už dlouhodobého rázu. Nebo si dejte chvilku prostě jenom oraz, mimochodem máš docela můj obdiv, že se třemi dětmi zvládáš mít sex každý den 😃. A to, že ti leze do mobilu a nevěří ti, je věc druhá.

juliemichal
autor
28. čer 2019

děkuji holky za Vaše příspěvky 🙂 my jsme s manželem 12 let.takže asi to nebude minulostí nebo nevím,ale zkusím toto téma oživit.za další ano taky mu říkám,že by jsme ten sex mohli omezit,že to je tím,ale on mi tvrdí,že ne ☹ a máte pravdu má to v hlavě tak asi fakt navštívit psychologa anebo spíše jsem pro omezit sex třebas jak jsme ho měli 2x týdně,ale to jak mu říkám tak s tímto nesouhlasí i když já bych jsem si ráda od toho sexu odpočinula :-O :-O jsem z dětí unavená,však to všichni znáte a mít denně sex to je ještě víc vysilující :-O :-O do toho dnes nastupuji do nové práce po 14 dnech od výpovědi tak budu ještě víc unavená a ten dennodenní sex mě asi zničí.miluji ho strašně moc tak proto jsem se rozhodla po půl ročním přemlouvání,že si uděláme další miminko tedy čtvrté,já jsem teď nechtěla,chtěla jsem ještě jedno,ale to tak za 5 let či 6 let teď jsem chtěla pracovat,ale našel si daleko lepší práci aby nás všechny uživil i s tím miminkem a abych nemusela jít do práce v době MD či RD jak jsem to měla u všech kluků.teď to nebude ani třeba abych do ní chodila.promluvím si s ním i o tom zda fakt chce navštívit odborníka (psychologa) nebo ne a budu ho v tom teda i respektovat a půjdu tam s ním

rajecka
28. čer 2019

Mícháš víc věcí dohromady, myslím, že u Vás není hlavní problém erekce. Přijde mi, že je to klasický žárlivec, který vlastně takovou potřebu sexu ani nemá, ale má pocit, že když tebe "utahá" nebudeš mít chuť mu zanášet jinde. Myslím, že byste měli v první řadě řešit, co má za problém, že i po tolika letech na tebe tolik žárlí. Souložit denně, po 12 letech manželství a provozu se dvěma dětma, to si absolutně neumím představit, že to vůbec někdo dává 😀

urtica
28. čer 2019

@rajecka Přesně.."Pořád mě i hlídá,bere mi telefon a myslí si,že ho podvádím" ?!! Tady není hlavní problém erekce, ale žárlivost...a ta dosahuje chorobných rozměrů.

nafuka
28. čer 2019

Další miminko bych si s ním určitě neporizovala. To je jenom prostředek manipulace. Za chvíli ti začne zakazovat vycházet z baráku. Toto mi smrdí psychoterorem vůči tobě.

urtica
28. čer 2019

@juliemichal Potřebuje psychologa. Důvod, proč chce čtvrté dítě, důvod proč si našel práci, aby Tě udržel doma, je právě ta jeho chorobná žárlivost. On se děsí momentu, kdy Tě nebude mít pod kontrolou. Není normální nutit partnera do sexu! Není normální nutit do něho sama sebe...

sarkoc
28. čer 2019

Já hlavně mimo dalších věcí nechápu to, že on chce sex denně, tak je denně, přestože ty bys to chtěla jinak...pokud tě miluje, to jako nedbá na Tvoje pocity a přání? Nerespektuje, že bys třeba někdy chtěla spát a odpočinout si? Já bych třeba sex nepotřebovala vůbec, manžel ano a dle našich začátků bych řekla, že klidně 5x týdně...momentálně s půlročním dítkem to zvládám tak jednou za 14 dní, on to akceptuje, vidí, že jsem unavená a večer padám na hubu, tak to prostě respektuje a věří, že až holky budou větší, zase se to vrátí k vyšší četnosti (a já v to teda věřím taky a i bych chtěla, ale milovat se vyčerpaná jen s vidinou toho, kdy už bude konečně konec a budu moct spát, to mi teda přijde dost o ničem a rozhodně ne o lásce...možná o obětování se pro druhého a o tom láska není 🙂

beatty
28. čer 2019

@marketa1218 prisaham, ze jsem myslela na to stejne. Taky me pri cteni ruznych prispevku autorky napadlo, proc chteji 4. dite.

properjoey
28. čer 2019

Mě celkem zaráží, že chceš další dítě s chlapem, kterej chlastá 15piv denně..teď teda půl roku seká latinu, ale to se může rychle zvrátit.plus teda chorobný žárlivec, který tě omezuje a nebere na tebe ohled?
Jinak k dotazu, je to v hlavě, snaží se tě tím sexem narvat do pozice, kdy už nebudeš chtít víc, takže se nervuje, aby mu to šlo. Měl by jít k psychologovi.

sudylichozrout
28. čer 2019

@juliemichal No, podle me je problem nekde uplne jinde. Holky to popsaly presne, tvuj muz chorobne zarli a snazi se te vsim moznym udrzet doma... At uz je to dalsi dite, nebo treba jeho nova prace ci extremni frekvence sexu. A co se nej tyce, meli byste se milovat, kdyz mate OBA naladu a ne proto, ze on chce. Nenech s sebou takhle manipulovat, vzdyt je to silene. A nedopadne to dobre.

klllarinka01
29. čer 2019

Jen me napadlo, kdyz jsem to cetla, ze az budes tehotna a treba ti behem tohi nebude dobre a nebudes chtit sex, jestli to bude tolerovat anebo ne.. Dokazu si predstavit mit sex denne, ale jen v pripade, ze nebudu mit tri deti, domacnost, praci a dalsi povinnosti. Zkuste to nejak probrat a dojit k nejakemu reseni, ktere bude vhodne pro vas oba. Co si dat jen spolu nejaky prodlouzeny vikend, odpocinout si, v klidu to probrat? At to dobre dopadne 🙂

sniper787
7. črc 2019

to je psychicka u muzu to dela hodne napriklad spatna erekce nebo dokonce predcastna ejakuace

nester777
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
herbinaaa
29. pro 2020

taky to teď řeším...co mi holky poradíte? co na to opravdu zabere?

kessien
29. pro 2020

@herbinaaa podle mě jediné návštěva urologa, pokud mu opravdu nestojí 🍀