Problém s partnerem kvůli sexu

awerel
12. bře 2019

Ahojky holky a zeny. Jdu sem k vam pro radu. Mam pritele, naprosto uzasnyho pritele. Po všech strankach je skvelej. Jediny problém je v sexu. A to taky trochu kecam pač ten je taky skvelej, ale jde o tzv. ,,kapky lasky". Mela jsem jiz par partneru a vim ze to je normalni, ale muj nynejsi pritel to ma docela hodne. Není mi to prijemny. Doslo to az k takovymu zaveru ze představa po kazde soulozi prevlikat postel a jit znovu do vany POKAZDE, je mi tak neprijemna ze jsem si sex tak nejak uplne zprotivila. ☹ Nejsem schopna to ,,prekousnout" a nevim co delat. Jsou nejake leky nebo něco co by ten preejakulat omezilo? Diky

makronka222
12. bře 2019

On si muze o tobe myslet to samy - moc nebo malo mokra... chces aby ti daval nejaky prasky na to? Asi by ses hodne urazila, co?

awerel
autor
12. bře 2019

jenze to je ono... kdyby malo tak se to pochopitelne resi, ze? Ruzne lubrikanty atd a je to v poradku... ale na ten opak??? odchazet z postele jak po utoku spidermana opravdu casem otravi. A nerada bych mu nejak ublížila tim ze bych to rekla a kor mem pripade, protože nekdy neumim rict co bych chtěla tak aby to nevyznelo spatne. Proto jsem sla sem.

leilinka1234
12. bře 2019

Chlapi by za mokrý orgasmus u partnerky dali snad cokoliv, jen my ženský jsme tak trošku brblalky 🙂 vzrušuješ ho, to je snad v pořádku, ne,? 🙂 mu nech do poslední chvíle trenky a pak už je to jedno 🙂

monika76301
12. bře 2019

@awerel ja nevim ale za tohle ten chlap prostě nemůže některý zase vydrží prd, některý má malý penis některý má velký některá žena má mokrý orgasmus některá nemá žádný... Je to věc co neovlivnis... A věř že jemu to asi taky není moc příjemné... A kdybych já rekla manželovi že má brát léky protože nemíním po sexu prevlikat s jeho povahou by semnou už nespal jak by ho to ponizilo... Píšeš že je jinak úžasný ja osobně bych to nehrotila nebo. Si pokazís vztah... Toť můj názor

saminomimino
12. bře 2019

Vaše problémy bych chtěla mít ,ty kráso😂😂najdi si ochlastu,arogantního debila co tě občas propleskne a budeš ještě žadonit o chlapa co po tobě sílí vzrušením a je mokrej,já se chlapům občas nedivím že nás vidí jak krávy,ty jsi důkazem toho že ženské je fakt náročné se zavděčit

krachken
12. bře 2019

Asi leda kondom by mohl zabrat, jinak asi nic. Jinak, osprchovat se po ti zabere jak dlouho, 5 minut? A to je taková tragédie? S převlíkáním postele bych ti poradila aby sis "nastlala" druhou vrstvu, kterou pak jen sundáš a máš to hned. A trochu bych přehodnotila priority 🙂

mourovatakocka
12. bře 2019

Mně by to asi taky nebylo moc příjemné. Jako dobrý nápad se mi jeví, aby měl trenky během předehry a bude po problému. Jestli se s ním dá o tom taktně promluvit, tak mu to navrhni 🙂

awerel
autor
12. bře 2019

no nevim proc mi tu hned musí byt nadavano do krav apod. Nenapsala jsem snad nic spatneho smerem na pritele, ba naopak. Jen jsem napsala ze s necim problém mam a požádala o radu. Je smutny ze tu hned musim cist urážky. Takze lelinka1234 a mourovatakocka dekuji za normalni odpověď. Asi to bude nejlepší reseni.

ariadna12
12. bře 2019

Doporucuji delat sex v koupelne, hned to pak osprchujes a postel cista. Docela te chapu, nekteri muzi fakt i pred stykem doslova tecou. Praskama apod. mu leda psychicky ublizis nebo zase nebude mokrej vubec.

awerel
autor
12. bře 2019

@ariadna12 ano koupelna byla reseni chvili. Ale ve 34tt uz to moc prakticky není a hlavne jsou moznosti omezeny a stereotyp jsme pocitili oba. A ano presne tak bych to nazvala :D

kittyy17
12. bře 2019

@awerel mě se třeba líbí, když mam semínko na bříšku nebo nadrech. Pak se otřu vlhčeným ubrouskem
A postel nech prevlikat přítele, ve 34 TT bys to stejně už dělat neměla, třeba mu to docvakne a dá si příště pozor 😉

awerel
autor
12. bře 2019

@kittyy17 jenze ono to bohužel není tak uplne ono. S tim problém není, to mi nevadi a i se to da ohlidat kam s tim. Ale tohle je ,,před" A hlavne celkove okolnosti nejsou dobry. I kdyby prevlikal pritel, tak za jedno delat to pokazde? No která z vas každý den povlika a pere lozni pradlo ze? A za druhé v devět mi jde dvoulety syn spat, do 22 hodin uklizim, pripravuji věci na druhy den a jdu do vany a ve dvanact v noci pak povlikat povětšinou znamena ze ten dvouletak prijde do loznice pac se vzbudi. A nechat to na rano?? No v tomhle množství fakt ne v tom se spat neda a ani bych nemohla. Opravdu to není zadnej muj rozmar nebo jen vymysleni čehokoliv, opravdu je to az tak spatny. Proto jsem doufala ze ,,něco" co by nikterak neublížilo fyzicky ani psychicky priteli existuje. Zatím teda jedina moznost je nechat si trenky az do uplne poslední chvile. Jen uplne nevim jak mu tohle vysvětlit aniz bych mu tim dala najevo ze je na nem něco co tak nesnesu. :-/

kittym
12. bře 2019

A nechces pockat a resit vse v klidu po sestinedeli?

kajalka
12. bře 2019

Já tě úplně chápu, jeden z bývalých lásek to měl stejně a bylo to strašně nepříjemný, ulepený, nevoňavý. Kdo to nezná, bude tě mít za kačenu, ale jsem fakt ráda, že se s tím nemusím potýkat...

codal
12. bře 2019

A hodit pod sebe osušku nebo nějakou deku,kterou pak rovnou hodíš do pračky?

miba10
12. bře 2019

Omlouvám se, ale tohle vidět jako problém ke zprotiveni sexu? 😂🤦 No nevím. Buď ráda. Jako kdyby mi chlap taktně nadhodil, že jsem moc mokrá, tak ho asi pošlu tamkde slunce nesvítí. To k tomu prostě patří. Navíc, má to až teď poslední fobounebo celou dobu co jste spolu. Není možný, že ti akorát brnkaji hormony?
Přijde mi to trochu divný,protože když se na to podíváš z druhé strany, kdyby bylo mokro pod tebou tak to budeš taky tak hrozně řešit a hrotit?

saminomimino
12. bře 2019

@miba10 řekla bych že paní ve 34tt brnkaji nervy,jsem teď 31tt a též jsem jak struna a hledám problémy kde nejsou 😁

awerel
autor
12. bře 2019

Bohuzel to s tehotenstvim nemá tak moc spolecnyho… problém to je od zacatku, jen ted co spolu spime méně nez předtím, tak je to jeste horsi. Ale na věci to nic nemeni, takze bych to na hormony nesvadela a navíc na to nijak netrpim. A ano, zprotivi to, je videt ze zkušenost nemate.

awerel
autor
12. bře 2019

@kajalka dekuju. Je to velmi prijemny pocit ze někdo vi o cem to vlastne pisu. Je jednoduchy komentovat něco co ani nezna…. pak z toho pochopitelne vychazim ja jako ta zla.

kajalka
12. bře 2019

@awerel Kdybych si to sama nezažila, taky bych netušila, jak nepříjemná je to věc. A kdybych to vztáhla na sebe, vadilo by mi mít upatlaný povlečení od svých "šťáv", takže u sebe bych se to taky asi nějak snažila řešit, stravou, ručníkem,.. těžko říct. Chlapy asi něco takovýho netrkne..

miba10
12. bře 2019

@awerel jak můžeš vědět jestli s tím mám nebo nemám problém. Teda jde o to zda se to za problém považuje. Jen říkám, že kdyby ty si s prominutím tekla jak Niagara a někdo by ti to "vyčítal" tak by ses asi taky necítila úplně nejlépe. A jestliže je to pro tebe problém a už od začátku, tak proč si to neřešila už dávno? 🤔
Nikdo neříká, že jsi kacena. Ale řešit takovouhle věc....
Jinak se prodávají třeba latexové nebo vinilove prostěradla. Takže to pak jen utres ubrouskem. 😉

miba10
12. bře 2019

@saminomimino nevím, byla to jen úvaha. Spíš si myslím, že pokud je to problém od začátku, tak se to mělo řešit mnohem dřív. Ale zase řešit, že ženská dokáže takhle vzrusit chlapa a ve vysokém stádiu těhotenství.... Chlap je prostě nadržený, nateseny a plný očekávání. Jim ta fantazie pracuje úplně jinak než nám. Myslím, že lepší, než kdyby chodil spát do jiné místnosti.
Ale to už jsou extremy. Pokud je to pro zakladatelku problém, tak by to měla prvorade řešit s přítelem (manželem) a případně konzultovat s lékařem. Tady je to jen foukání do jahel

kajalka
12. bře 2019

@miba10 A zažilas to někdy?

miba10
12. bře 2019

@kajalka ano, zažila. A taky jsem zažila, když byl suchý jak vyschla vrba a nebo mu ani nehoplo. Jen to prostě tak nehrotim. Jak říkám, jsou i ty prostěradla.

awerel
autor
12. bře 2019

Jak jsem tady uz psala... je az fascinujici, ze když je holka sucha jak poust a chlap prijde domu s lubrikantem, protože je mu to neprijemny nebo to třeba boli, tak je ticho po pesine. Ale když holka rekne ze ji je neprijemny ze je uz před sexem volepena a všechno okolo, tak je to proste megaproblem a zenska je histerka :D :D to je chlapovi jak rikate nehopne, je jednou za cas. Kdyby to bylo pokazde i přes to ze by jste ho pritahovala nevidela by jste to trochu jako problém??? ahaaa ze?

miba10
12. bře 2019

@awerel ahaaaaaaaa 😂 hodinky a holínky, obojí se natahuje..... No nic, tohle nechám bez komentáře. Držím palce

ttm
Autor odpověď smazal
Zobraz
miba10
12. bře 2019

@ttm přesně 👍

moxha
12. bře 2019

Osobně bych pod sebe hodila deku a nebo prostěradlo....jinak trenýrky jsou dobrý nápad.Jen nevím jak bych to nadhodila,když do teď je neměl.Jedině milovat se bez předehry a nebo zkus " předehru" jako ruční práce s tím,že on by se sám uspokojoval a až by cítil potřebu,tak by " zasunul".Kapičky by padaly na deku a zbytek do tebe...

drakenn
13. bře 2019

Tak s něm nespí, když se ti to hnusí. Zaved migrény..