Erotické pomůcky. Vydilo by vám, kdyby je vaši partneři používaly?

30. bře 2021

Holky,můžu se zeptat jaký máte nazor na matrurbátory pro muže?vadilo by vám kdyby ho vaši partneři používali?zjistila sem že můj chlap ho používá...sem z toho trochu v šoku a nevím jak to přijmout.😞vím že používat erotické pomůcky je naprosto běžné...ale na druhou stranu když si tu pomůcku a mého chlapa představím tak...prostě mi to přijde takový trochu uchylný...😞😞asi sem trochu sobec co?

katule1990
30. bře 2021

Nevadilo. Nemyslím si, že jsi sobec, jen je pro tebe ta představa asi trochu divná. Ale nemyslím si, že by na tom bylo něco špatnýho, pokud vám to v sexu normálně klape. Mně nedávno manžel říkal, že bychom mohli něco podniknout. A pak dodal, že kdybych hledala vibrátor, co u toho používáme, že je za gaučem. Já jsem ho tam po sólo akci schovala a zapomněla ho uklidit 🙊😅😅. Tak jsme se zasmáli a šlo se dál, no 😁.

barmo
30. bře 2021

Používání ero pomůcek mi přijde úplně v pohodě🙂😃my s manželem máme dost hraček pro mě i pro něj. Být tebou koupím si taky něco pro sebe a vyřešeno😃používat je můžete k společně🙂

mzacikova
30. bře 2021

My jich máme máme dost pro mě, ale sama je třeba nepoužívám. Pouze s partnerem. Mě to třeba samotnou ani nebaví 🤷‍♀️🤣 ale chlapi jsou většinou jiní. Je pravda, že mě by to asi trochu vadilo.. Ale když to v sexu normálně klape, tak asi proč ne.
To už pak ženská nesmí myslet na to, na co u toho chlap myslí a na co se kouká apod.

autor
30. bře 2021

@katule1990 jo v sexu nam to vsechno klape fajn...teda klapalo do te doby nez mi zacalo rust brisko,zacala sem ted 24tt tak se trochu musime krotit a neni proste tak jako to bylo pred tehotenstvim..vsak ja taky mam svoje solo akce,ja to naprosto chapu...vim ze na tom nic spatnyho neni a rikam si ze si tim kompenzuje treba nakou tu ztratu kterou ted mame spolu...ale ta predstava...porad se ji nedokazu zbavit...spoustu pomucek sme pouzivali i spolu..snazim se na to nemyslet...a mam jen strach abych ho treba nakonec neprestala pritahovat a aby ty solo akce nemel radsi😞

autor
30. bře 2021

@barmo no prave to je to ja mam tech pomucek mraky taky mam svoje solo akce...😂😞proto rikam ze sem asi trochu sobec protoze kdyz si predstavim jak si muj chlap uziva s nakou silikonovou pipinou tak proste ja nevim jak to popsat...

autor
30. bře 2021

@barmo spolecne je pouzivame temer porad a neskutecne si to uzivame...nebo uzivali dolavad sem nebyla tehu to se ted partner trochu boji a je dost opatrnej...

katule1990
30. bře 2021

Jestli vám to normálně klape, tak bych se vůbec nebála. Sama sice zkušenost nemám, protože můj chlap hračky nemá, máme jen společné, co jsou vlastně všechny pro mě, ale beru to právě podle sebe. Člověk má prostě někdy chuť sám, což ale vůbec neznamená, že mě manžel nepřitahuje nebo že by mě to s ním bavilo míň, naopak. Nejradši mám společný hrátky, jen někdy chce člověk upustit páru (nebo jak to říct) a zabaví se sám. A myslím, že chlapi to berou ještě mnohem pragmatičtěji než ženy. Navíc teď toho sexu bude kolem porodu prostě míň, tak chce být ohleduplnej a zařídit se sám, ale pochybuju, že mu to vynahradí klasický sex, toho bych se u chlapa fakt nebála, to je pro ně jako nebe a dudy 😁🤗.

autor
30. bře 2021

@katule1990 Asi mas pravdu...porad lepsi tohle nez kdybych chodil za zenjskema...muj chlap je hodne uprimnej,nekdy az moc takze se snazim verit.tomu ze kdyby se mu cokoliv nelibilo,nebo tak neco,urcite by mi to hned v palil..Sex provozujeme naprosto normalne,jen proste je to ted trochu s omezenim..je tezke i pro me se s tim smirit spoustu veci mi chybi...dekuju za tvuj nazor..🙂

autor
30. bře 2021

Eroticke pomucky pro chlapy nejsou tolik in jako ty zenske proto je to asi tak zvlastni..nebo ja nevim...

leilinka1234
30. bře 2021

Ježiš.... Já už do toho svého muže asi půl roku přemlouvám 😀 kdybych to našla, měla bych radost, že si konečně udělal radost 😀

gramar
30. bře 2021

@leilinka1234 Tak mu něco kup a nemusíš ho přemlouvat, vyřešila jsem to stejně, protože ten můj by do sexshopu asi nevlezl, zatím co já tam chodím na kafe a relaxovat 😂

autor
30. bře 2021

@leilinka1234 ty jo to je hezky🙂ja to tomu svemu taky preju,kort kdyz ted mu doprat to co by opravdu chtel...a vlastne co bysme chteli oba dva...tak mu treba muzes udelat radost ty a koupit mu darek🙂

autor
30. bře 2021

@gramar to ne bozi odpoved🙂🙂😂😂

autor
30. bře 2021

@gramar je ...omlouvam se za preklep...

leilinka1234
30. bře 2021

@gramar já chtěla, řešili jsme to celý večer. Ale nakonec mi řekl, že je to škoda peněz, že to používat nebude. Ale myslím, že to je otázka času a dárek na hezké chvilky bude 🙂

gramar
30. bře 2021

Pravdou je že jsem k tomu musela nějak "dospět", ale jednou jsem šla kolem sexshopu, vlez dovnitř je na tramvajové zastávce (stále plné lidí), tak jsem tam zaplula a od té doby tam fakt chodím relaxovat, jsou tam skvělé prodavačky, ještě mají pobočku se specialitkama za rohem a je tam sranda a klid, já jinak nakupování nesnáším ale tohle je obchod pro mě, málo lidí pohodička... 😂 A když lezeš z tohoto obchodu hrdě si neseš elegantní taštičku a ty lidi čumí jak tele na nové vrata, tak stud přejde 😎
@leilinka1234 Ale používal by, jen by to tajil jak školák první cigaretu 😂 Já se s tím moc nepatlala, rovnou jsem dotáhla nějaké silikonové cosi (asi vajíčko), různé návleky a definitivně jsem to zasekla pumpou... Nutně jsem potřebovala zjistit jak to funguje 😂

leilinka1234
30. bře 2021

@gramar mám z návštěv sexshopů podobný pocit 😊 je to tam fajn... I když taštičku teda radši schovám 😂 a možná máš pravdu 😊 já jsem těmhle věcem víc otevřená, jak můj muž... I když je to paradox... On je ten, kdo má větší potřebu 😀

gramar
30. bře 2021

@leilinka1234 Já si myslím, že se prostě bojí, ne že by nechtěli. Mají strach že když ženské řeknou co by rádi, že na ně bude koukat jak na exota... Takže když to koupíš, tak věřím že se chytne 😉

autor
30. bře 2021

@gramar..ja bych asi mela jeste dodat ze muj pritel ma uz 12 let doma internetovy eshop s erotickejma hrackama takze mi v posteli pouzivame opravdu kde co...ale jestli nekdy ja dospeju k tomu aby mi tak nak bylo prijemne ze muz pouziva silikonove cosi...doufam v to...i presto ze vim ze jsou ,,uchylnejsi'' veci nez silikonova picka😂😂tvuj prispevek me rozesmal,dekuju za reakci...na me taky zensky a kamosky koukaj na nejvetsi uchylku kdyz se bavime o nasem eshopu a o tom co a jak funguje...

gramar
30. bře 2021

Tak třeba to má v rámci testování. Já jsem za tu dobu došla k tomu že krom funkčnosti to musí splňovat nějaké vizuální kouzlo, což se mnohdy zdá být dost náročná a cenově velmi drahá disciplína. Protože i věci na pi... musí mít úroveň 😎

autor
30. bře 2021

@gramar tak s tim naprosto soihlasim...👍👍👍👍

dzejnany
Autor odpověď smazal
Zobraz
annynka94
31. bře 2021

Kupujeme si s partnerem různé pomůcky navzájem, nevidím v tom absolutně problém 🙂 je to fajn změna a když třeba já nemám náladu, tak vím, že chlapovi je to buřt a má svoje 🤣🤣 ale většinou používáme pomůcky spíše na sebe navzájem 🙂

klarkahany
29. bře 2022

Určitě by se mi to nelíbilo, kdyby pomůcku používal jenom jeden.. Partner kromě mě prý nic nepotřebuje, tak je mi to blbý si něco koupit.. Ale nedávno jsme se bavili o tom, že bysme zkusili něco společně, tak třeba si v tom najdeme zalíbení oba. 🙂