• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Problémy se švagrovou

25. listopadu 2013 
@llluckaaa Ano, na to jsem tu upozorňovala!
30. zář 2013 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llluckaaa my jsme se starali o dedu po mrtvici az do jeho konce,mam celkem presdtavu co to obnasi,ale nechci dat prckovi vzor,ze se o stare lidi nemusi starat. Doufam,ze kdyz uvidi,ze se starame o nase rodice,tak nas pri prvnim problemu nesoupne do ustavu...
30. zář 2013 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
No, takže bych to tu uzavřela s tím, že autorka neodpovídá, protože jsme ji nachytali na švěstkách. Buď je schizofrenik a tak je chvíli 31-letá, pak zase 22-letá, chvíli má dítě, chvíli ne....anebo nás tady jen pěkně houpe. PS: kamino, to ti jen schvaluji, jsi šikovná a silná ženská a udělala jsi přesně to, co bych ráda udělala já. Škoda, že můj manžel je úplně jiné povahy.
1. říj 2013 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj blíží se Vánoce a nevím jak to vyřešit se svagrovou a svagrem? Já s nimi na Vánoce nechci,ale jak se na to budou dívat manželovi rodiče?
24. lis 2013 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Poradíte někdo?
24. lis 2013 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
No musíš to trochu rozvést, o jaký problém přesně jde? Že s nimi nechceš být na Štědrý den nebo na další svátky? A kde byste měli být, všichni u rodičů manžela?
24. lis 2013 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ano hlavně na Štedrý den a vůbec dávat si dárky a co bude po Štědrém dnu nevím...Moc mi švagrová ublížila,ale ona to vše hodila za hlavu a vůbec to neřeší.Třeba si myslí, že letošní Vánoce budou jako dřív,ale já nemůžu...Samozřejmě manžel by chtěl být doma aspoň po Štedrém dnu.Ale já mu nebránim ani na Štědrý den.To nechce-ale bojim se ze to dělá vůli mě a on nebude štastný....a to já nechci jen s něma nechci být...je mi z nich zle..Snad to nějak chápete :frowning2:
24. lis 2013 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karlovac Tak buďte spolu s manželem, a dopředu to oznamte. Že de zastavíte az 25 na návštěvu. Vy máte společnou kuchyň ?
24. lis 2013 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
No na Štědrý den přece být sami a za rodiči se stavit v ten svátek, kdy tam švagrová nebude :sunglasses: Pokud bude mít tchýně něco proti, tak jí to vysvětlit, je to přece tvoje věc...
24. lis 2013 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karlovac A už alespoň víš zda máš dítě a kolik je ti let?
25. lis 2013 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek