Problémy se švagrovou

karlovac
29. zář 2013

Ahoj všem.Bydleli jsme u mě s mými rodiči.Pak jsme se rozhodli na trvalo žít u manželových rodičů.Spravujeme si to tam už to máme hotové stálo nás to dost peněz.Manželova sestra s manželem koupili dům asi před 2 lety,jenže se na něm nic neděje(NEPRACUJÍ VŮBEC NA NĚM) Doma vůbec nepomáhají,jen využívájí pomoci rodiců(jídlo,praní, a uklízení)Uklízím já,peru a občas pro všechny vařím.Je nás v domě 6.Ona s manželem jen po práci spí ,ale doma s ničím nepomohou.K tomu oba po rodině šíří o mě pomluvy- a to nezdůvodné.Rodiče jim na to nic neřeknou...Když byly spory nechávájí nás to vyřešit mezi náma.Jenže ona se nepřijde už ani omluvit nebo promluvit o tom že mě před celou rodinou urazila.Stalo se to nekteré z Vás,máte podobnou zkušennost?Až u nich přijde díte nevím co bude,ale čekáme to každým dnem.A co my s manželem nemáme právo na miminko?My dokončujeme rekonstrukci ale co oni chtějí bydlet nadále s námi?Doufám, že mi někdo porádíte co dál,protože já nevím...Děkuji za diskuze 🙂

uztotakbude
30. zář 2013

@llluckaaa Ano, na to jsem tu upozorňovala!

kamino
30. zář 2013

@llluckaaa my jsme se starali o dedu po mrtvici az do jeho konce,mam celkem presdtavu co to obnasi,ale nechci dat prckovi vzor,ze se o stare lidi nemusi starat. Doufam,ze kdyz uvidi,ze se starame o nase rodice,tak nas pri prvnim problemu nesoupne do ustavu...

uztotakbude
1. říj 2013

No, takže bych to tu uzavřela s tím, že autorka neodpovídá, protože jsme ji nachytali na švěstkách. Buď je schizofrenik a tak je chvíli 31-letá, pak zase 22-letá, chvíli má dítě, chvíli ne....anebo nás tady jen pěkně houpe. PS: kamino, to ti jen schvaluji, jsi šikovná a silná ženská a udělala jsi přesně to, co bych ráda udělala já. Škoda, že můj manžel je úplně jiné povahy.

karlovac
autor
24. lis 2013

Ahoj blíží se Vánoce a nevím jak to vyřešit se svagrovou a svagrem? Já s nimi na Vánoce nechci,ale jak se na to budou dívat manželovi rodiče?

karlovac
autor
24. lis 2013

Poradíte někdo?

ema1984
24. lis 2013

No musíš to trochu rozvést, o jaký problém přesně jde? Že s nimi nechceš být na Štědrý den nebo na další svátky? A kde byste měli být, všichni u rodičů manžela?

karlovac
autor
24. lis 2013

Ano hlavně na Štedrý den a vůbec dávat si dárky a co bude po Štědrém dnu nevím...Moc mi švagrová ublížila,ale ona to vše hodila za hlavu a vůbec to neřeší.Třeba si myslí, že letošní Vánoce budou jako dřív,ale já nemůžu...Samozřejmě manžel by chtěl být doma aspoň po Štedrém dnu.Ale já mu nebránim ani na Štědrý den.To nechce-ale bojim se ze to dělá vůli mě a on nebude štastný....a to já nechci jen s něma nechci být...je mi z nich zle..Snad to nějak chápete ☹

leni78
24. lis 2013

@karlovac Tak buďte spolu s manželem, a dopředu to oznamte. Že de zastavíte az 25 na návštěvu. Vy máte společnou kuchyň ?

ema1984
24. lis 2013

No na Štědrý den přece být sami a za rodiči se stavit v ten svátek, kdy tam švagrová nebude 😎 Pokud bude mít tchýně něco proti, tak jí to vysvětlit, je to přece tvoje věc...

uztotakbude
25. lis 2013

@karlovac A už alespoň víš zda máš dítě a kolik je ti let?