Rada. Je to normální?

annacb
2. čer 2021

Ahoj, s partnerem máme dceru je jí 10m a celých 10 měsíců jsme opravdu bojovali... ale neustali jsme to ... Prostě pořád hádky nadávky, kamarádi, pivo pivo ... chvíli byl milionový, pak hodně unavený z práce dělal ranní od 6-15hod ... Koukal do telefonu nebo na TV a asi 1000 mi opakoval jak se unavený, že já se doma jen válím o holku se nestarám a dostávám za to zaplaceno ... on mi platí najem ... Kdyz se opil bylo to ještě horší řev, nadávky urážky už jsem mu párkrat dala i facku ...🥺😞... Dřív jsem to ignorovala nebo brecela... Vždycky mi řekl, ty už zas řves ? Vyhrožovala jsem že odejdu ... Trošku se to změnilo ... dcera ho miluje první slovo “táta” tak alespoň nedělal, že je vzduch ale hádky a urážky pořad v pátek jde po práci na pivo že přijde max v 22:00hod a když Se zdrží ozve se... Volala sem přemlouvala prosila- od něj jen urážky a výsměch přišel klidně až v neděli ... Už jsem to nezvládla je toho moc... Máme našetřeno dost peněz ... rodina pomůže... (stěhujeme se blíž k nim) Budu mít konečně klid ale jsem strašně smutná, je mi to hrozně lito ... Nechtěla jsem to takhle ... Cítím se strašně a pořád jen brecim ... holky je to normální prosím podpořte mě .... 😢

annacb
autor
3. čer 2021

@levandule_k To já vím ano, já jsem to jako myslela, v dobrém co to znamená pro mě ... já chápu, že se mi snaží pomoc proč to tak může být ☺️.. Spíš jsem to asi potřebovala slyšet, že když to viděl doma tak bude stejný nebo dost podobný 😕... Já jsem vděčná za Vaše odpovědi a názory až teda na Větu proč jsem si sním udělala dítě ... protože Emma už tu je, takže tohle je zbytečné řešit no ...