Rozchod s partnerem. Teď mi chybí

slunicko.
17. črc 2009

Ahoj dnes jsem se rozešla s partnerem a je mi děsně. ☹ Asi napíši celý příběh našla jsem si partnera který se dal na mé dva kluky celkem jsme byly spolu rok a půl z toho pul roku byl v pohodě milej prostě úžasnej,ale pak se to změnilo začal pít byl agresivní a dokonce zabil klukům králička. Pak jsme se rozešly a zas se vrátily, přišel o práci pak jsme byly spolu celý den jsem totiž na mateřský. Jeho máma mi domluvila brigádu v nemocnici takže finance byly na mně. Z ůřadu nebere ani kačku a že by hledal práci to taky ne. A mně zakazoval můj počítač že si stále sněkým chetuji atd nedo mám jen mobil nepochopil že mám moc známích a on ¨nikoho kdo by mu napsal. A tak šel v čera s kamarády na pivo a já ráno do práce tak jsem se mu koukla do mobilu i když se to nedělá ale po skušenostech s jeho pitím vím že když se napije rád si napíše inzerát že si někoho hledá a přitom má - měl más ☹ Tak jsem tam koukla a psal si s vdanou ženou a já se ho zeptala jestly chce být s ní řekl že asi jo možná to myslel ironicky a né vážně, ale mně to naštvalo tak jsem mu řekla at jde udělal že jsem ho vyhodila možná svím spusobem ano ale po všem co jsme zažily na psychice z dřívějška jak pil a sáhl na mně atd tak jsem ho vyhodila, ale těd mně to mrzí a chybí mi je to tak těžký být bez něj a je mi doma smutno něco - někdo nám tu chybí snad to někdo chápe když je rozchod čerství a sami jste to chtěly.

monaart
5. srp 2010

daska28
presne ako u mna, nahoda chcela a prekukla som ho a teraz je on chudačik ked s nim nechcem komunikovat"normálne"ako je to normalne ked odisiel k frajde ja mam doma dvojičy a on si ich berie ako chce a vyhráža sa peniazmi...ma sa ako prasa vžite a mne nadáva do J...tých-sorry. lebo som si "ukradla" veci čo midaroval ked sme spolu este chodili.... 😠 a ja som blba a pod lebo miesam do všetkého emócie a jeho s tým zaťažuje!!! no sorry po 10 1/2 roku a dvoch detoch ktoré su kráasne klop klop zdravé...papá

vlastovka385
5. srp 2010

@daska28 Aha, takže by bylo všechno v pohodě, on by si v klidu souložil se dvěma a byl by happy. Z některých chlapů je mi bluvno, tuhle se manžel viděl se dvěma bývalýma kolegama, jeden má manželku už přes 20 let, děcka celkem velký, tam vykládal, jak zas má v práci jednu (není to poprvé) a ten druhej na to říká, no musím se pochlubit, taky jsem měl milenku, ten má dvě děti, holčička je o měsíc mladší než můj Tibor. Jako co je na tom k chlubení, stydět by se měl.
Sayast, u Tebe je to samozřejmě jinak, ženská když si někoho najde, tak je většinou hodně nespokojená ve vztahu a u vás to bylo už neúnosné. Že vyhrožuje sebevraždou, to je jenom citový vydírání, moc nevěřím, že by si něco udělal, neboj. To přejde, jak jsem psala, musíš přežít hnusný období, ale nebude to trvat věčně.

sayast
6. srp 2010

no ja se nerozvadim kvuli jinymu, resili jsme to s MM uz dlouho, a ten novej se objevil v tu chvili, ze to ted vypada blbe 😅. ale neni duvodem.

mirabellka
8. srp 2010

Baby, preco sa trapite kvoli takymto trudom? Ono sa to lahko pise, ja viem - ale co by ste ziskali tym, keby sa k vam ti vasi fesaci vratili? Ja by som uz takemu cloveku nedokazala nikdy doverovat - to podozrenie a nedovera by tam uz boli asi vzdy....ked mal moznost podviest - urobil to, ked mal moznost klamat - klamal, a ked ju bude mat niekedy zas, tak co urobi? Proste su to slabochovia, zbabelci, naucili sa prekrocit nejake hranice a to uz sa potom clovek len tazko do tych hranic vie zmestit...ked budu mat moznost a prilezitost, urobia to zas. Tie ich nove priatelky to po case zistia tiez. Taky chlap sa kvoli tomu netrapi, mozno mu niekedy dojde, o co prisiel, ale mozno ani nie.

zuzkafuny
12. srp 2010

@mirabellka máš úplnú pravdu... ja som dala mojemu 3xšancu a vykašľal sa na ňu... ´Mňa ale nepodvádzal, ale urážal... škaredo... pred deťmi. A teraz už sa budem každú chvíľku sťahovať a veľmi sa teším, ale aj bojím... Len ma teraz vytáča jeho úžasná dobrota a láskavosť, krásne zamilované listy a smsky... ale túto časť už som nie raz zažila, a tak som sa voči tomu obrnila a nereagujem... :o)))
Takže sa za chvíľku presuniem do sekcie SLOBODNé MAMIčKY 😀

mirabellka
12. srp 2010

Mozno to znie tak necitlivo - ale citala som nazor nejakej psychologicky, ze clovek, ktory zostava vo vztahu, v ktorom onho ten druhy nestoji, podvadza ho, klame, nezaujma sa - tak tym, ze zotrvava v takom vztahu potvrdzuje, ze taky naozaj je: nechceny, podvadzany, nelubeny, klamany. Moj subjektivny nazor je, ze nech to akokolvek boli, pokial ma niekto podvadza, klame, ponizuje, uraza, nebudem za nim plakat, aby sa vratil. Chlap, ktory sa takto sprava k zene, a potom sa chce vratit akokeby nic - tak to asi nerobi z nekonecnej lasky 😝 podla mna skor preto, lebo sa chce vratit niekde, kde mu bolo "dobre", kde mohol urazat a klamat a este sa onho aj pekne postarali. Mozno nieco ine je jednorazova nevera, nejaky skrat - ale niekolko mesiacov pestovany "vztah", umyselne klamanie, urazky, nadavky - to hadam nie? 😝

mel23
12. srp 2010

Ja som raz pocula ze ked si zena vazi samu seba,je naplnena aktivitami,radostou a pozitivnym videnim,takych zien sa muzi drzia.A ak nahodou nie tak si ich nezasluzia.Aj ja kazdu chvilu cakam ze manzel pride z tyzdnouky,zbali sa a odide.Ale ked chlap nedokaze inak riesit veci iba ako zbabelec. 😝 Nebudem plakat a nicit sa,mam deti ktore ma budu drzat nad vodou

sayast
12. srp 2010

tak jsme po rozchodi vic jak tyden, strasne to boli, ale je to nejlepsi reseni 😔 . cim vic rekapituluju nas zivot, tim vic jsem o tom presvedcena,ale 😔 . nikdy jsem to zazit nechtela 😢 😢 😢
on navic cele dny nedela nic jineho nez od rana do vecera vola,pise,prosi, breci 😔 . to se strida s naladama ze uz me nechce videt a ze me nesnasi. ale uz jsem v tom nemohla pokracovat, ale je mi taky hrozne 😔

kosmonautka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
helianda79
14. srp 2010

ahoj holky,já jsem 3měsíce po porodu,mám malou holčičku Ellinku,zdravou a krásnou.Už v těhotenství jsme měli doma velké problémy ale vygradovalo to po porodu.Rodila jsem císařem,partner tam skoro nedorazil,kdyby jej tam nedotáhla moje máma tak tam nebyl.Celou dobu strhával pozornost jen na sebe,že je mu špatně atd.Na návštěvu za náma byl 2x,pak si vymýšlel proč nepřijde.Po propuštění z porodky byl dva dny super,pomáhal mi atd.Ale tietí den šel do práce a vožral se jako prase.Zoufale jsem žádala,jeho matku o pomoc ale ta mu zavolala a ještě na mne házela špínu.Dopadlo to tak,že přišel domů v 5 ráno totál na mol.usnul v obýváku na sedačce.l!!ráno jsem se hádali,on byl stále opilej.Začal mne škrtit ručníkem...pak mu to asi došlo nechal toho.Já chtěla odejít a ještě mě praštil silně do rány po císařském řezu.Vyhodila jsem ho.Po měsíci jsem ho vzala zpět.Nechtěla jsem malé kazit rodinu..snažila jsem se ale nešlo to a ted už spolu nejsme.Nedává mi peníze,na malou ani korunu,na bydlení ani korunu,vyhrožuje,že mi ji vezme a jak se vyjádřil,přeje mi abych chcípla hlady...bohužel je zapsaný v rodném listě.Nevím co mám dělat.Bydlím v pronájmu,nemám kam jít a do aziláku ani náhodou.Asi si najdu práci jen abych nebyla závislá na něm a mohla se postarat o svoje dítě.Takhel jsem si život nepředstatovala,hlavně kvůli malé mě to mrzí.Mám pocit,že jsem jí zkazila život.přijde mi to jako moc velký trest za špatný výběr partnera...

valria321
14. srp 2010

helianda79 ahoj moja tak ja ti verim maš to ťažke mam 7 mesačne dievčatko byvam ale u rodičov ešteže ich mam inač neviem čo by som robila ale aj tak psychika je hrozna vec dosť zle znašam že som sama od otca malej som odišla v 5 mesiaci tehotenstva myslela som že to budem mať jednoduche ale naopak po pôrode na mna dolahla depka našťastie otec malej nieje v rodnom liste zapisany ale čo poviem ked sa ma opyta raz kde ma ocka to je natom to najhoriše dufam že sa niaky spravny muž pre nas dve najde ale dovtedy budem pajedliva aa zla ako doteraz a dôvod je len jediny ked vidim ako su ostatne rodiny šťastne :(držim ti prstíky nech to zvladneš nič ine nam totižto ani neostava len byť silnymi pre naše deti ktore nemôžu zato že sme sa pomylili pri vybere ich otcov...

kaculka01
14. srp 2010

Ahojky tak to máme podobné,ale Já jsem v osmém měsíci a taky pertner ne mě sere jak ne plcatej kameň...Jen jsem ve stresu vím,že je to nezdravé,ale ndokážu se toho zbavit....Nikam mě nebere a poslední dva měsíce si jede svou...pije vysedává v baru a nechidí skoro domů.Bydlím u něj,ale nejraději bych šla do háje,ale u mamky to není taky jednoduché poslouchat jak jsem dopadal a jak už žovot volnosti je prač není taky to pravé a taky mě to stresuje.....Už nevím co dělat....

helianda79
14. srp 2010

@valria321 Ahoj to Ti věřím,bude to asi těžké co jí říct.Já si říkám,že je asi lepší být sama a nějak se s tím poprat než aby malá vyrůstala tam kde to hodně neklape a hlavně když chlap vztáhne ruku na ženskou to je snad to poslední.
Bála jsem se,že bych pak skončila ve zprávách ...např.zabitá atd.Jak to bylo nedávno.No možná bujná fantazie.
Je super že máš rodiče u kterých můžeš být 🙂 nad ty nikdy není.věřím a doufám,že mi dobré duše opuštěné maminky snad budeme mít nakonec štěstí a najdeme si hodného chlapa,který nás v životě podrží.
Přeju hlavně hodně pohody a málo deprese 🙂 🙂

helianda79
14. srp 2010

@kaculka01 Ahojky,tak to je to samé co jsem měla doma já.U nás to začalo když jsem byla na začátku 4měsíce ale pořád jsem věřila,že se to vylepší a že bude líp až se malá narodí,že se změní,že pochopí,že máme rodinu atd.
Bohužel u nás to pak bylo ještě horší.Nevím co bych Ti poradila.Snad jen hodně sil,vydrž to,musíš být silná aby miminko bylo zdravé a zvládla jsi porod a jestli to bude i pak strašný tak se na něj vykašli.Ale přeji Ti aby to tak nedopadlo,aby se dal dokupy a byli jste rodina a vše bylo v pořádku.Hodně sil určitě bude líp.

kaculka01
14. srp 2010

@helianda Děkuji moc!!No nevím jak to bude a nebude pač teď mele,že s banckem mě nikam nevezme. jezdí si s ex a pak taky s jinýma asi,ale nevím co dělat nedělat.Pak mě chytne taková ta depka a snažím se vše urovnat a tak,ale žádná odezva.....Fakt,ale kdo může tušit,že ten chlap tak nejednou chování sekne a ty jako bycs ani nebyla.Nebylo to tedy plánované nic prostě to přišlo..Nějakej ten prášek jsem vynechala a bum...A rozhodnout se zda si nechat nebo ne je fakt hnus...

helianda79
14. srp 2010

@kaculka01 rozumím Ti,že se to snžíš urovnat,předci jen čekáš miminko.Je to pochopitelné.Jak říkáš,bohužel člověk nemůže dopředu vědět jak moc se ten bezva chlap najednou změní.Taky jsem to nečekala a musím se přiznat že to cítím jako velkou zradu,protože miminko bylo plánované od začátku a vyšlo nám na první pokus.Achjo.Někdy bych si ráda vygumovala mozek a měla klid 😉 ale to nejde no.Snad se to u vás podaří zachránit u nás už je to mrtvý uplně.
Totální nezájem..dneska jen poslal sms jak se má malá a nic víc..jako třeba jestli nepotřebuju peníze na pleny nebo tak..no nic.Jestli se ještě rozhoduješ jestli si mimi necháš tak myslím že jo 🙂 jsou to sluníčka a uvidíš po porodu jak moc ho budeš milovat.Mimochodem už víš co budeš mít?

valria321
14. srp 2010

helianda79 noo moja tie depresie su hrozne ked ma to chytí iba by som revala ale ešte že mam naozaj fajn rodičov...a ked sa na mna mala usmeje zase je mi fajn musim sa snažiť už len kôli nej a vieščo každemu sa všetko vrati tak dufam že raz aj nam bude fajn a on bude mať na hovno život!!!!a stym chlapom no snad sa najde fajn otec pre malu a fajn chlap pre mna ale teraz si už budem davať riadne bacha aj ked už moc neverim že niaky sa najde !!!!!mam pocit že všetci fajn bud vymreli alebo su zadany :o(

valria321
14. srp 2010

helianda79 a aby som nezabudla aj ja vam prajem vela šťastia a zdravia a vieščo ja si vždy poviem že to ostatne pride same:o)len treba vydržať...

ivonne
14. srp 2010

@slunicko. nevim proc po nem places.nez takovyho tak radsi sama.mas nejakou hrdost ne??? a po svete beha chlapu co by chteli zenskou a deti a ty se tu zahazujes s nasilnikem.jednou prijdes a ublizi i detem.ja bych se ho bala.utri slzy a mysli na sebe a na deti. usmivej se a uvidis ze se ten tvuj usmev zalibi nekomu uplne normalnimu..ver tomu.znam to

helianda79
16. srp 2010

@ivonne Asi jsem to napsala špatně ale já nepláču po něm ale po té situaci do které mě dostal,pláču nad tím,že jsme uplně v háji,bez prostředků na mateřské.Nad ním ne.Jeho už zpět nechci

ivonne
16. srp 2010

@helianda79 ahojky.asi jsi necetla poradne muj clanek.odepisovala jsem SLUNICKU.je to hned vedle meho jmena napsany IVONNE@slunicko tak to bylo smerovany ji. ale tvuj clanek jsem si dodtecne tez precetla. mas to tez tezky.kdyz nemas kam jit.. kolikrat fakt clovek nevi koho ma vedle sebe.ale pokud jsou nejake naznaky toho ze je ten clovek nespolehlivy je lepsi byt sam nez s takovym clovekem.natoz s nim mit dite.preji ti hodne sil.jste na to dve a zkus se poradit nekde na socialce nebo tak..nevim no co bych ja delala. paa hodne zdravicka tobe i dcerce.

helianda79
17. srp 2010

@ivonne ahoj tak to jsem trošku mimo 🙂 haha ....promin ale něja se to na mě valí.Každopádně každý den je to lepší a lepší a věřím tomu,že brzo budeme s malou uplně v pohodě.Jen ještě čekám až si konečně ex odveze věci - už nechci aby mi ho něco připomínalo a hodlám začít znovu a s čistým štítem 🙂 a časem až na to budu připravená najdu určitě hodného muže co bude mít rád moji malou a i mě.Holky všechny se držte,určitě bude lépe!!
Jo tchýni jsme zamezila styk s malou.Donutila mě k tomu tím,že mi řekla,že si za to můžu za všechno sama a že jsme to z něj udělala já.To at se na mě nikdo nezlobí ale i kdybych byla největší kráva a hysterka na světě,tak si nikdy nezasloužím aby na mě mužskej vztáhnul ruku!!!!Žádná z nás!!!!Spíš by se měla za svého syna stydět a snažit nám pomoci.Je vidět,že je to opravdu zlá a falešná ženská.

ivonne
17. srp 2010

@helianda79 no tak aspon vidis kde ma ta povaha tveho ex koreny.jsou oba stejni a s tim se neda nic delat.a po svete beha dost normalnich muzskych ze nemusis mit strach ze na nejakeho tatuldy co vas bude mit rad nenarazite🙂ja jsem si taky pockala a dockala.🙂 vsak pisni jak se dari kdyz budes chtit budu rada.rada slysim dobre zpravy.pa

kaculka01
24. srp 2010

@helianda79 Ahojky jasně porod mám už za měsíc a rozhodnout se jnak už nejde..Bude to holčička... 🙂 Těším se bude to můj pokládek určitě 😉

helianda79
28. srp 2010

@kaculka01 Ahojky ted jsem chvilku nebyla..malá byla špatná po očkování tak jsem týden lítala jen kolem ní ale už je dobrá.Ono je to myslím nakonec dobře,že se už jinak nemůžeš rozhodnout a věřím tomu.že budeš moc happy počkej až ji poprvé uvidíš 🙂 je to ta největší láska na světě!!!Přeju hodně moc sil a vše bude v pořádku.Už nikdy nebudeš sama.

marionmarion
14. led 2012

Neviem ci do tejto diskusie este niekto prispieva...ale skusim sem pridat svoj vlastny pribeh, mozno si ho niekto precita a bude vediet poradit ☹
Som v deviatom mesiaci tehotenstva a cim dalej tym viac ma trapia myslienky na rozchod s partnerom...Mam pocit ze to medzi nami nema zmysel, lebo mame take rozdielne potreby a predstavy o vztahu, ze si neviem predstavit ako by to mohlo fungovat. Partner pritom nie zly, nechodi do krcmy, nepodvadza ma, nekrici na mna, ani ma nebije. dokonca viem, ze ma ma rad, mozem ho poslat aj o polnoci aby mi siel kupit cokoladu a spravi to...ale mam pocit ze jediny sposob ako dokaze dat najavo svoje city je prave takto...ze mi spravi nejaku sluzbu o ktoru sama poziadam. Ja by som strasne potrebovala aby ku mne obcas sam od seba prisiel a objal ma, pohladkal, spytal sa ako sa mam, aktivne sa zaujimal o moje myslienky, nazory...namiesto toho, ked konecne pride z roboty, zvali sa do postele s mobilom, knihou a cita si alebo sa hra na playstatione. Mna si vobec nevsima a ked mu to vycitam, tak len lezi vedla mna, mlci a potom mi vycita ze co mu teda nepoviem co chcem robit...ja mu nechcem davat navody, chcem aby mal sam zaujem robit nieco so mnou, aby sam s tym prisiel ze si napriklad chce zahrat scrabble alebo co. ale pre neho existuje iba ten jeho imaginarny svet v mobile, na nete a v hrach ci knihach. Strasne ma to mrzi aj hneva, lebo viem ze tymto sposobom unika z reality ktorej som sucastou aj ja. citim sa strasne sama a zbytocne, je mi smutno z toho ze aj ked je fyzicky pri mne, duchom je stale nepritomny. ked mu nieco rozpravam, tvari sa ze pocuva a potom o dva dni zistim ze si z toho nepamata ani slovo. O malom sa so mnou tiez moc nebavi, nezaujima sa ze co a ako bude, nebavime sa o tom...vzdy hovori ze to bude riesit, ked uz bude maly na svete...ale neviem, ci to bude vobec niekedy riesit. a pritom sa na maleho tesi, len akosi nechce vediet o realnej podobe otcovstva. Vlastne on nechce riesit nic, hocico zacnem, vzdy ma odbije s tym ze nevie, este nad tym nerozmyslal a bude to riesit az ked to bude aktualne. aj podnajom, kde byvame som zohnala ja, lebo on sa k nicomu nemal, jemu vyhovovalo byvat u svokrovcov aj ked vedel ze som tam skoro prisla o nervy. On je totiz taky, ze co vybavim to je fajn, ale jemu sa rozhodovat, vybavovat alebo vobec byt za nieco zodpovedny nechce. a ja som si nie ista, ci budem schopna s takym clovekom vychovavat dieta. mam ho rada, ale pomaly ho prestavam respektovat za jeho pasivny pristup a rozmyslam, ci to pre mna ma zmysel ostat...

livka299
14. led 2012

Marion to su chlapi. To ako keby si môjho opísala. Ale buď rada. Ja som prvého muža mala experta, vystrájal, nechcem tu opisovať čo. Teraz mám doma asi takého ako ty, tiež nikdy nepríde sám od seba napr. sa pomojkať ale už ho tak beriem, keď mám potrebu tak prídem k nemu ja.. Som rada že príde domov z roboty, je s deťmi, zoberie nás (samozrejme kde ja poviem) ale teraz som šťastná...
A možno teraz aj hormóny viac spôsobujú ž si citlivejšia. Keď bude bábo na svete nebudeš mať toľko času sa tým zapodievať.

malapepka
14. led 2012

@marionmarion Ahoj Marion, je mi luto, ze prave v case, ked mas mat iba jedinu starost - a to tvoje babatko, musis riesit aj spravanie tvojho muza. Ale ako vidis, si na riesenie sama, on zaujem nema. Oplati sa ti teda trapit sa? ja viem, cely den sa na neho tesis a ked pride, si zasa sama. (poznam to, obcas som aj ja v takej situacii) Ale co vyriesis tym, keby si od neho odisla? Bolo by ti lepsie? Mozno je tak nauceny z domu (neviem, iba ty poznas svoju svokru) a vsetko robil ako oni povedali, tym padom sa nenaucil mat svoj nazor. Mozno, pomalicky, trpezlivostou, babskou prefikanostou to dosiahnes aj u neho. Moj muz je obcas podoobny, niekedy neriesim, beriem ho aky je, niekedy sa nahnevam, ale vzdy si poviem - v dobrom, aj v zlom, ale pomalicky mu podsuvsm aj to svoje, ale nenapadne, aby nemal pocit, ze ho to toho tlacim a kupodivu to vychadza (ale chce to pevne nervy a trpezlivost). A co ty vies, mozno sa narodenim bbtka otoci o 180 stupnov. Prajem vsetko dobre

marionmarion
15. led 2012

@malapepka dakujem za reakciu. trpezlivost ani pevne nervy nemam...dnes rano som za nim prisla, ze potrebujem pozicat peniaze na cestu. tak strasne som dufala, ze sa zachova ako chlap a nenecha ma odist...namiesto toho sa dvakrat opytal ci naozaj je to take zle, ze chcem odist a ked som povedala ze nemam preco ostat, lebo to nefunguje, povedal mi ze teda mi tie peniaze pozicia. potom si ma uz nevsimal, cital si clanky v mobile...keby aspon raz povedal ze nechce aby som odisla, ze ma/ nas ma rad, ze nas nechce stratit...tak strasne som chcela aby mi nedovolil odist...ale nestalo sa. teraz uz asi nemam na vyber, hoci vratit sa k rodicom je to posledne po com tuzim. ale co uz teraz mam robit? keby o nas stal, zareagoval by inak...