Rozchod s přítelem. Co mám dělat?

1234anonym1234
15. lis 2023

Dobry den ,potřebovala bych radu jelikoz každá jste byla mlada nebo jste ,je mi 18 mam pritele 2 roky a ten vztah není asi úplně super ,jsem s nim šťastná ,ale přítel neumí řešit problémy ,a umí se na me naštvat za nic a nemluvit semnou,ale na druhou stranu má srdicko na správném místě .ale poslední dobou dost pochybuju ,začala jsem se půl roku zpátky bavit s klukem ,chtěl me pozvat na rande ,ale já nesla ,od te doby si s nim pisu velmi často ,ale pouze z kamaradskeho hlediska a poslední dobou na nej dost myslím .nevím co mam dělat

zuzkasim
15. lis 2023

Zkus si představit život s člověkem, byť milovaným, který je věčně naštvaný, ty ani nevíš proč a nemluví s tebou. Není to příjemné, já z takového vztahu utekla, když se mnou naposled nemluvil 3 měsíce. Neustále dokola opakoval, že k tomu měl důvod... no měl mylný dojem, že takhle problém vyřeší🙂 Nevyřešil, vyřešila jsem to já, když jsem vyzkoušela vše možné, co mě napadlo a bez úspěchu, odešla jsem. Jsi mladá, nevaž se k někomu, kde už dávno vidíš, že to není ono. I kdyby ti bylo 2x tolik, pokud jeden problémy řešit nechce, nedostaneš z něj, proč je naštvaný a jeho řešení je nemluvit s tebou, smysl to nemá☹

aspie83
15. lis 2023

@1234anonym1234 naprosto souhlasím se Zuzkou nade mnou 😉 také jsem devět let žila s věčně naštvaným člověkem, co problémy řešil mlčením, odchody a nakonec alkoholem... Dnes vím, že jsem měla prchat už na začátku 🙈 ale zase bych třeba neměla dva syny, které mám 😁 Ty jsi mladá a určitě budeš mít prostor najít do života partnera, se kterým to bude ono 😉🍀

mijala
18. lis 2023

@1234anonym1234 Ahoj, neřešit to a koupit si prozatím umělého kamaráda a časem se někdo najde..

mimi1004
18. lis 2023

@1234anonym1234 Je ti 18 a máš celý život před sebou. Pošli ho zase do oběhu a zkus si najít někoho už dospělejšího.