Rozchod v těhotenství

lucie58252
26. čer 2019

Ahoj holky, trapi me rozchod s partnerem, jsem v 5.mesici a predevcirem odemne pritel odesel a ja se s tim nejak nedokazu srovnat. Miminko jsme chteli, planovali, ted je to 2 roky co jsme se poznali, je nam obema 30let. Co jsem otehotnela, zacali jsme se hodne hadat, mam pocit, ze pritel se nedokazal szit s novou roli nastavejiciho otce, myslim si, ze ma pocit, ze je zahnany do kouta a tak zacal byt agresivni a hledat chyby jen na me. O vikendu jsme meli velkou hadku pri ktere jsme se vzajemne napadli, on me prastil, ja pak prastila i jeho, bylo to sileny. Nikdy predtim jsme se takto k sobe nechovali, on byl opili, ja vycerpana ,stalo se to v noci. Ja ho druhy den kdyz jsme si o tom povidali vyhodila, peotoze on vubec nevidel chybu i na sve strane, ze vseho vinil jen me. Ted sedim doma, nejsem schopna jit do prace, zacit normalne fungovat. Vyhledala jsem pomoc psyvhologa, ale pak sedim sama doma a nad vsim premyslim a rozmitam, jestli jsem mohla udelat neconjinak, zvazuju, jestli jsem udelala spravne. Prosim o vase nazory. Moc dekuji! Nebo vase rady jak se s tim vyrovnat, jak zacit zase zit, kde najit tu nadeji, ze to zbladnu, ze bude zase dobre, ze mi bez nej bude lip.

lucie58252
autor
27. čer 2019

@priefi Vyprovokovala jsem ji ja, kdyz jsem po nem chtela, aby sel spat, byly 4hod rano, ja nemohla usnout, protoze byl nastvany, ze jsem ho v pul 3 rano vzbudila, ze jsem mela pocit, ze nam nekdo chodi po byte. On ma hodne narocnou praci, dela na 3 smeny, ma problem si na to zvyknout ☹ ja uz byla tak vycerpana, ze jsem nemohla spat, ze jsem ho porad otravovala at jde spat, az ho to vytocilo a chtel me zahnat do postele, ja se zacala branit a utok byl na svete ☹ muzu si za to sama, ja vim ☹

priefi
27. čer 2019

@lucie58252 tu posledni vetu snad ani nemyslis vazne! Jak jako, ze si za to muzes sama? Jsi tehule, ma sakra na to myslet, nema delat bugr a ma Te nechat spat. A vubec, pokud se s alkoholem v krvi neumi chovat, nema chlastat... tohle neni normalni, aby na Tebe zautocil za tohleto

malenka3
28. čer 2019

@lucie58252 promiň, ale tvoje poslední věta je typickou větou obětí domácího násilí. Ve tvém zájmu bych mu tu šanci nedávala, protože nebudeš mít síly a odhodlání na to to po druhé ráně skončit, fakt ne, to bys musela mluvit jinak ☹

codal
28. čer 2019

@lucie58252 a co přesně ti udělal? Jako ať už to bylo jakkoliv, ať už jsi na něj byla nepříjemná jakkoliv, tak fyzicke napadení není na místě nikdy za žádných okolností!

lucie58252
autor
28. čer 2019

@codal chytl me za oblicej a tahl do loznice, at jdu spat a necham ho na pokoji. Pak me odstrcil na postel, pretahovali jsme se, ja se branila, poskrabala jsem ho ☹

codal
28. čer 2019

@lucie58252 do zdravého vztahu takovéhle chování nepatří.. a to za žádných okolností.. neumím si představit, že bych se se svým mužem prala, šílený... Očividně spolu neumíte komunikovat a tvůj chlap je v opilosti agresivní.. a tvoje chování upřímně taky nechápu.. nerozumím tomu, proč jsi ho vzbudila, kór když jsi věděla, že je opilý, a proč sis pak normálně nešla lehnout nebo koukat na televizi, když jsi nemohla spat, nebo si číst, měla jsi ho nechat na pokoji, když měl upito a chtěl spát.. jak malý děti fakt!

priefi
28. čer 2019

@lucie58252 mohl Te snad chytit za ruku... ale za oblicej? Tohle neni normalni

poopsie
28. čer 2019

Začni žít a vyser se na něj proboha...

lucie58252
autor
28. čer 2019

Vzbudila jsem ho proto, ze se mi zdalo, ze nam nekdo vlezl do bytu a chodi tam, jinak bych ho samozrejme nebudila... to ho nastvalo, proto sel pak do obyvaku a hral hry na tabletu, po 2hod hrani kdy jsem nemohla spat jsem se mu sla omluvit a prosila ho at jde spat, ze nemuzu spat ani ja ☹

trdelnik234
28. čer 2019

@lucie58252
Nevymyslaj a napis pravdu,nezlahcuj situaciu.Inak zle dopadnete,ty aj tvoje deti

codal
28. čer 2019

@lucie58252 opravdu velmi dospělé chování
vás obou 🤦..jestli jste schopný se porvat kvůli takovym nesmyslům, tak co budete dělat, až přijde dítě, budete nevyspali, bez soukromí, přijdou skutečné starosti atd. To se vzájemně rovnou zabijete? Jako to, že tě uhodil, nic neomlouvá, měl to řešit rozhodně jinak, ale ty v tom máš velký podíl viny, protože nutit dospělého, navíc teda opilého chlapa, aby šel se mnou spát, protože já nemůžu usnout, po té, co jsem ho zbytečně vzbudila, je fakt ujetý...

martiina_k
28. čer 2019

Tak já teda nevím, zda to zbuzení bylo zbytečné.. když bych měla pocit, že nám někdo chodí po bytě, tak bych manžela taky vzbudila... jinak se zbytkem souhlasím s váma se všema, bylo to neomluvitelné.

codal
28. čer 2019

@martiina_k tak pro něj to určitě zbytečné bylo, když v tom bytě nikoho nenašel, takže jsem schopná pochopit, že ho to naštvalo... a ten ankolhol to naštvání určitě ještě umocnil.. To, jak se choval pak, je samozřejmě věc jiná a neomluvitelná,ale ani chování zakladatelky mi nepřišlo normální..

martiina_k
28. čer 2019

@codal tak z jeho pohledu to nejspíš zbytečné bylo, ale chápu zakladatelku, že měla strach a vzbudila ho... na tom mi nic nenormálního nepřijde

codal
29. čer 2019

@martiina_k to, že ho vzbudila, i chápu, já myslela to chování po tom, jak ho nutila, aby si s ní šel lehnout, protože nemohla usnout, až to vyústilo v tu rvačku, to mi nepřijde normální...

slunecnice358
29. čer 2019

@lucie58252 já bych vám navrhla si o tom ještě jednou společně promluvit. Ženský v těhotentví blbnou-znám to z vlastní zkušenosti. To, že jste ho uhodila a on vám to vrátil... co na to říct, stává se to a ikdyž by to muž dělat neměl, ale asi toho už měl fakt dost. Chápu vás i jeho. Je to otec vašeho dítěte a pokud si myslíte, že by to s ním ještě šlo... zkusila bych ho kontaktovat. Držím pěsti. ✊🏼

lucie58252
autor
29. čer 2019

Vsem dekuji za nazory, mame na tom dil viny oba, to si uvedomuju. Ja nemela tlacit, on mohl reagovat jinak, rozhodne nebylo resenim na me sahnout. On byl prvni, kdo sahnul, ja se zacala branit a pak uz to jelo samo. Nikdo si neumi predstavit, kdo to nezazil, jak je clovek v tehotenstvi po celem dni ve 4hod rano zoufaly, nemuzete spat, proste jsem chtela at muzu spat, aby se uklidnil a sel si lehnout i on. Rano je meli povinnosti, potrebovala jsem, aby byl v pohode rano.... byla to blbost. Uz jsem kontaktovala psychoga se kterym vse resim. Takze dekuji za vase nazory, snad bude ted jen lip. Ja jen vim, ze nesmim byt ta, kdo prijde prvni. Ja si svou cast viny uvedomuji a budu ma sobe chtit v tomhle ohledu pracovat, ted je na nem aby si i on uvedomil svou vinu a i on chtel pracovat na tom, aby se to uz nestalo. Pokud mu to i nadale prijde v poradku, pak ten vztah nema smysl a bude lepsi byt s miminkem sama a casem se snad objevi muz, ktery nas bude mit rad.

poopsie
29. čer 2019

@lucie58252 Teď se vykašlat na nějakého blba, já bych ho teda neomlouvala, ze byl opilý...udelal to jednou udělá to zas..soustredte se na svoje nenarozene mimi a sebe a budte oba v pohodě 🍀🍀🍀

klllarinka01
29. čer 2019

Myslim, ze ti bez neho bude asi lepe. Kdo vi jak by se choval potom. A navic by se ti pak odchazelo od nej hur az bude minco vetsi. Urcite to zvladnes! Drzim pesti! 🙂

lajla
29. čer 2019

@lucie58252 neudělejte blbost a neberte zpět, ať tu za chvíli nebrecite jak jste byla ,pitomá, .hodně štěstí

codal
29. čer 2019

@lucie58252 asi jsem byla moc tvrdá, měla bych si pamatovat, jak je člověk v těhotenství přecitlivělý a jak si s ním hormony dělají, co chtějí.. takže se omlouvám!.. každopádně z tvého posledního příspěvku mám pocit, že jsi rozumná ženská a že si uvedomujes, jak přes čáru to celé bylo..přála bych ti, aby si to uvědomil i tvůj partner a aby to byl opravdu jen ojedinělý zkrat.. uvidíš, jak se k tomu celému postaví..Hodně štěstí!

lucie58252
autor
30. čer 2019

Holky moc vsem dekuji za nazory, i kdyz byly nektere tvrde, kazdy mi neco dal... ted o vikendu jsem rekonstruovala byt, ozval se poprve, jen se zeptal jak to jde, pomoc zadna, tak si zacinam uvedomovat, ze to jde i bez nej a zase se zacinam tesit ze zivota a na miminko... cim dele tu neni, tim tezsi bude mit dokazat mi, ze se zmenil a mysli to vazne. Ja jsem silna zenska, ve finale to zvladnu i bez nej, pokud si neuvedomi mou hodnotu, nestoji mi za to a me bude lepe bez takove koule na noze. Moc vsem dekuji jeste jednou, je cas posunout se dal, my "mamy" jsme neuveritelne silne. Vim, te krize asi jeste prijdou, budou dni, kdy to na me padne, ale ja to proste zvladnu!

sudylichozrout
30. čer 2019

@lucie58252 Vytecne rozhodnuti 🙂 Drzim ti palce, at je uz jen dobre 🙂

sandypeggy
7. črc 2019

@lucie58252 ahoj tohle zažila před 20 lety kd, z mé můj manžel uhodil opilý v těhotenství, nadával že jsem tlustá jak balón a kdo by takový balon chtěl dupat prostě hnusné urážky, ponižování, dělal si co chtěl, a to sem neměla ani podporu rodiny byla na vše sama, uhodil tě jednou uhodi tě podruhé a bylo to furt dokola, rozvedli se, po roce se dali opět dokupy, za další rok se se nám narodil druhy syn zase opet scény, facka atd.,vzdy v opilosti na druhý den se omlouval, pořád dokola, já hloupá zůstávala vždy kvůli dětem že vše bude jiné, ale nikdy nebylo, jednou mě tak uhodil že sem pleskla o zeď, nechala se vyšetrit doktorem, naštěstí mimi i já v pořádku, vyhodila ho a víckrát bych ho nechtěla, kluci rostli a já nasla po delší dobe kamarada, který mi pomohl jak duševně tak fyzicky a byl mi oporou v těžkých chvílích. Buď pevná, ale další šanci mu nedavej abys pak nelitovala, věř mi, jsou chlapi různí buď pijou neustále a nezlepší se, nebo se pak litujou a změní se, neznám tvého přítele ty musíš sama posoudit co je zač a jaky je! Přeji pevné nerviky a dost sil...