Rozvod, co když bude protistrana dělat problémy?

jajda2011
15. črc 2017

Ahojte, mám dotaz. Když máme s manželem podanou dohodu o svěření dítěte do péče a i dohodu k rozvodu. Jsme domluvení,že syn bude v mojí péči a on ho na základě dohody může kdykoliv vidět a že bude platit výživné 2000,- měsíčně. Za 3 dny máme stání o svěření syna do péče. Manžel,ale vyhrožuje,že k podepsání dohody byl donucen a vymýšlí si, že on se rozvádět nechce,že mě má rád a tak dále. Co se bude dít u soudu, když tam tohle začně říkat.

mku
16. črc 2017

@jajda2011 bude probihat normalni soud, kdy budou vyslychat vas oba, nazor OSPODu, ktery, pokud uz je na to dite dost velke, by mel mit predtim pohovor s ditetem. Tzn ze pokud ted zacne delat u soudu problemy tak stani asi odlozi...
Bohuzel i po rozsudku nemas vyhrano... ja jsem rozvedena osm let, dceru mam ve sve peci a i kdyz jsme meli puvodne vse na dohodu tak me byvaly manzel neustale udava na socialce, ze se nestaram, staci abych dceri zabalila na vikend teplaky, kde je zasita dira..., dava navrhy na soud o zmene pece atd... jediny cemu se stale brani jsou alimenty... takze ja na skoro 12ti lete dite beru tri tisice a jeste neustale slysim jak moc mi dava...