Služební cesta. Je normální, že si manžel nevzal žádné věci?

12. lis 2023

Jdu s dotazem. Můj muž dnes odjel pracovně na 10 dnů pryč. Překvapilo mě že si nevzal vůbec žádné věci. Myslíte že je to normální?

hanahana
14. lis 2023

Už se aspoň ozval? Nějaký posun?

exbordelar
14. lis 2023

Jak dlouho jste spolu? Je mi divne, ze neznas jak to v jeho praci chodi. Kam jezdi na sluzebky, jak probiha vycvik, co si vsechno s sebou bere a proc, atd. Jako ze o tom spolu normalne kecate. Podle me to jsou zakladni informace, ktere o sobe manzele vedi. A ze se ho prece na to kdyztak doptam. Jak to vlastne mezi sebou mate? Co deti? Mate?
Jinak myslim, ze vojaci fasuji trenky i ponozky, komplet vsechno 😉

lula86
14. lis 2023

Jak uz zde bylo zmineno... ja bych si o tom myslela ze bud nic nepotrebuje nebo ma deprese a jde si ublizit. Ale druhy vztah bych za tim hned nevidela.
Urcite jsou to blbe rady ale tezko k tomu co napsat vic. Muzu se plest a doufam v to.

infinity
19. lis 2023

Ten se vrátí opálený z Egypta.

zanett
19. lis 2023

Zakladatelko, soucitim s tebou, na Konovi to jde ode zdi ke zdi; nejdriv je to tu slunickove az hamba, ale posledni dobou obrat; stava se z toho zumpa jako na konkurencnim e.mi.mi.nu, konkretne nektere diskutujici museji prispechat s tim, aby si do tebe koply a nechapou, ze kdyz nemaji nic kloudneho k tematu, maji byt zticha. Nikomu nepomuze, ze z tebe budou delat blbou dylinu, ktera je tak natvrdla, ze zaklada diskuzi, ze damy? Nehlede na to, ze Kun je plny stupidnich diskuzi, a nikomu to nevadi, ale tak holt nektere 'damy' jsou jednodussi a museji si kopnout - asi aby se citily lepe ve svych 'naprosto dokonalych' manzelstvich....jzname to, ze.

K veci - mozna se to u vas uz nejak vyjasnilo, pokud ne, nechala bych to byt a promluvila si s nim, az se vrati. Nehrala bych si na drsnacku, ktera je stale nad veci, ale normalne bych priznala, ze jsem mela strach/zajem/cokoliv, kdyz odjel v noci (kdyz to normalne nedela) a bez veci (kdyz to normalne nedela). Neni ostuda priznat obavy, notabene kdyz jde o milovaneho cloveka. A nenech se rozhodit nekteryma chytrackama tady na Konovi, vetsinou to dopada tak, ze ty, co maji nejvic blbych kecu, maji v manzelstvi a v zivote nejvetsi bordel....jsem tady na Konovi od roku 2006, takovych radoby chytracek, co mely pusu plnou reci, ale zaroven se jim sypalo manzelstvi, jsem tu za ty roky videla opravdu hodne. Tak hlavu vzhuru a dej vedet, jak to dopadlo 🙂

tinaprofi
19. lis 2023

Tak ja pockam do uterka, az se vrati... To je napinavy 🙂)