6.tt a žadné těhotenské příznaky. Je to normální?

veronikauu
8. zář 2020

Ahoj holky, dnes zacinam 6tt, ale nemam skoro zadne priznaky.. bojim se ZT... lehce me boli prsa, ale uz me ani nepicha podbrisek.. velky hlad me taky presel... je tohle normalni? Kdy vam prisly priznaky?? Na kontrolu jdu az pristi tyden ve stredu :(

kelerub
Autor odpověď smazal
Zobraz
mamikry
8. zář 2020

Na příznaky času dost. Mně se pokaždé začalo dělat zle až od 8. týdne. Užívejte si, dokud je Vám dobře 😉. A ZT se vůbec nestresujte, co se má stát, stane se, stejně se to nedá nijak ovlivnit. Teď se těšte z pozitivního testu a na přemýšlení o negativních věcech se vybodněte.

agneska7
8. zář 2020

Buď ráda 😆 chápu tvé obavy ale neboj se , vše je určitě ok navíc objevit se klidně teprve můžou ... Já u dcery neměla žádné příznaky za to u syna to byl mazec 🤢

mzacikova
8. zář 2020

To Vám závidím, protože já je mám cca od data ms. Prsa šíleně bolí, nemám moc chuť do jídla, podbřišek/děloha taky pobolívá a špatně mi bývá večer.

leniczka23
8. zář 2020

V první. Tehu žádné příznaky celé těhotenství..podle toho se prosperující těhotenství neurčuje, takže klid 😉

malvinz
8. zář 2020

Věř, že to ještě všechno může začít (a modli se ať ne nějak brutálně :D).. Já se radovala že mám bezpříznakové těhu do 7 týdne. Od té doby zvracím a je mi fakt bídně. Teď jsem 13 tt a zatím to nevypadá, že by to mělo končit. Takže si užívej, že je ti dobře 🙂

gabi95m
8. zář 2020

@veronikauu já bych byla úplně v pohodě, někdo nemá příznaky celé těhotenství. Já jsem poznala, že jsem těhotná, až v 8tt a to proto, že mě začly trochu pobolívat prsa, ale po týdnu to přešlo a pak celé těhotenství už nic (jenom mi bylo párkrát zlé). 🙂

klokanka31
8. zář 2020

@veronikauu Já normální těhu příznaky neměla snad vůbec...

linda_22
8. zář 2020

Vůbec si z toho nedělej hlavu, můj první příznak byl až po 20 tt rostoucí břicho, jinak nic 🙂 držím palce, ať je pořád vše ok, o nějaké nevolnosti bys určitě nestála 🙂

lilianapul30
8. zář 2020

Tak já třeba začala mít příznaky až ve 20 tt. Bála jsem se jít i na ultrazvuk, jestli je všechno v pohodě. Vůbec si z toho nic nedělej, buď to přijdou a nebo ne, a když ne, tak můžeš být jen a jen ráda. Mít nevolnosti a pořád zvracet, nechce žádná žena. 😄

jjasmina
8. zář 2020

Příznaky začali kolem 10tt a pak mi bylo zle skoro do porodu

nina004
8. zář 2020

@veronikauu Ja som to mala podobne ako ty. Niečo málo ako bolesť pred ms alebo jemnú bolesť pŕs som cítila asi do 6tt, potom mi úplne všetky príznaky vymizli až som sa bála a skoro na konci 7 tt to všetko začalo a bola som rada ,že vôbec chodím a niečo málo zjem. Teraz som 12tt a už to zas je o niečo lepšie. Ale sú vždy horšie a lepšie dni.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru