Nemám v 6 tt žádné těhotenské příznaky

aurelie34
30. čer 2019

Hezký den, jsem v 6tt a nemám absolutně žádné příznaky. V době vynechané MS mě asi 3 dny bolel podbrisek jinak nic. Je to normální? Těhotná určitě jsem. Dělala jsem si asi 6 testu a čárka sily. Mám ale strach aby bylo vše v pohodě.

kiki1912
30. čer 2019

@aurelie34 u mě se příznaky objevuji a zase odchází. Musím zaklepat( ťuk ťuk) že nevolnosti mě už netrápí. Jen se sem tam objeví bolest od roztahovani dělohy bolest prsů, chození na záchod častý apod ale krvácení se neobjevilo nikdy.No ale to že nekrvacim přisuzuji tomu že mám Utrogestan na zavedení večer a do toho jim Pregnafolin. Jednou je to silnější a jindy ne. Ta bolest v podbřišku mohla být nidace

hanulkaha
30. čer 2019

Ja nemela krom pozitivního tt zadne priznaky, jakoze opravdu zadne... Spineni, bolesti prsou, pocit na caste moceni, proste nic... A mam z dvou tehotenstvi dve zdrave (tuk tuk) deti 😊

hasara33
30. čer 2019

@aurelie34 ahojky, každá jsme jiná takže nemusíš mít vůbec žádné příznaky a všechno bude ok 😉 nebo ještě můžou přijít ...mě přišly nevolnosti až 7. tt a pak zase přešly v 9. tt ....jinak kromě bolesti prsou jsem žádné příznaky neměla, buď raději když žádné nepřijdou než když bys potom musela dny i noci trávit na záchodě 😂

aurelie34
autor
30. čer 2019

Díky všem. Jsem ráda že nezvracím ale červik pochybností hlodá. K doktorovi na potvrzení jdu až za 14 dní, tak snad bude vše v pohodě.

kiki1912
30. čer 2019

@aurelie34 proč tak pozdě? u mě těhu bylo vidět už ve 4 týdnu a v šestém a zhruba den dva bylo vidět i srdíčko 💝

kiki1912
30. čer 2019

@aurelie34 když teda chceš jít tak pozdě tak Ti doporučuji jest vitamíny typu Pregnafolin nebo femibion

oveckaluky
30. čer 2019

U nejstarší jsem krom vynechané MS na sobě těhotenství poznala až když začalo růst břicho, u mladší mi vadily pachy od začátku, u dvojčat bolela prsa, jinak nic. Každé těhotenství bylo jiné, nicméně i to, že nejsou příznaky, ke normální. 😊

leymea
30. čer 2019

@kiki1912 ja ted byla na prvni prohlidce v 9tt, pokud jde zakladatelka v 8tt tak mi to prijde normalni.

oveckaluky
30. čer 2019

Jinak určitě doporučuju co nejdřív začít zobat kyselinu listovou. 😉

leymea
30. čer 2019

@aurelie34 ze zacatku me tez bolel podbrisek jakoby v dobe MS. A pak jsem teda byla docela dost unavena. Jinak mi vubec nic nebylo. Ted druhe tehotenstvi je jiny, bolest v podbrisku skoro zadna, mam problem se spankem a asi od 7tt mi je spatne, ale nastesti nic hrozneho.

aurelie34
autor
30. čer 2019

@kiki1912 protože chci. Teď bude vidět maximálně gestační váček a stejně mě doktor objedná na 8tt na srdíčko. Tak že tam nechci běhat dvakrát a ještě se více nervovat. Jinak beru femibian už 3 měsíce.

laka_lacenda
30. čer 2019

@aurelie34 Rozumne. Brzka návštěva lékaře může spíš vynervovat, když ještě není nic vidět. aja byla 7+6tt a bylo to akorát podle mě. 🙂

vendelinka08
30. čer 2019

@aurelie34 je to zcela normslni, priznaky mit nemusis, neni to povinnost a bud rada..ony jeste mohou prijit. Jinak za dva tydny uvidis na kobtrole. Pokud nebudes krvacet tak bud v klidu a tehotenstvi si uzivej. Ja mela kazde tehu jine. Me tedy vzdy bolela prsa a jako prvni priznak v kazdem tehu jsem mela nocni hlad. Takze kazdou noc jsem se musela kolem 2 hod najist. Takto jsem poznala ze jsem asi tehotna jeste pred testovanim.

werik153
1. črc 2019

Já měla těhotenské příznaky rostoucí břicho a pak porod 😁 jinak za celý těhotenství vůbec nic.

katarina562
7. črc 2019

Neboj já do 6tt také neměla žádné příznaky a jen co jsem teď v 7tt tak se dostavili pořádné nevolnosti. Jak se mi zhruba ve 4-5tt objevili 2 čárky tak jsem začala plánovat zdravou a vyváženou stravu. Jak budu jíst poctivě ryby a ovoce, zeleniny, vlákninu a všechny ty zdrave prospěšné věci. Ale jak se teď v 7tt objevili nevolnosti jak hrom tak mám u postele ráno jen sušenky nebo suchary, které stejně nemůžu ani vidět ale je to jediné po čem nezvracím. A zrovna včera jsem měla den že jsem že sebe dostala skoro vše co nebylo suché. Takže jsem večer na gauči chtoustala listove maslove tyčinky z lidlu a dochází mi že během nevolnosti jde cela zdravá strava opravdu do háje. Kdo to má tak taky dámy? 😂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru