6. týden těhotenství a příznaky většinou až k večeru. Je to normální?

florida2001
27. zář 2020

Asi se moc sleduji ale po dvou biochemickych tehotenstvich se vazne moc sleduji. asi nejsem normalni, ale muze mi nekdo rict jestli je normalni ze tehotenske priznaky jsou vice dominantni v urcitou dobu. jsem v 6 tem tydnu , mam bolave prsa a obcas svedi bradavky a vetsinou to je vzdy pozde odpoledne az k veceru. rano kdyz vstanu tak vetsinou prsa nejsou tak citlive. ( skoro vubec),pobolivalo me v podbrisku ale dnes je to asi prvni den co neboli. mam hrozny strach ze to bude zas potrat.

saarunka
Autor odpověď smazal
Zobraz
lolam10
27. zář 2020

Mne bylo treba spatne zasadne az vecer.nic bych v tom nevidela

lucbednar
28. zář 2020

Ahoj! Měla bych být +/- stejně jako ty. Podle PM 7+0, minulý týden na první prohlídce (6+0) viděla doktorka jen dutinka a zloutkovy váček, velikostně odpovídající 5tt, zatím bez srdíčka. Další KO mám 12.10. Nicméně k tvému dotazu - já mám zase dny, kdy mne prsa bolí pořád a hodně - ráno, když vstávám, tak mám pocit, jakoby mne za ně někdo tahnul k zemi, až skoro takový pichlavý bolesti. A další den se probudím naprosto bez bolesti a rozjede se mi až k večeru.. A takhle pořád dokola. Vypozorovala jsem taky, že když jsme se 2x celkem ošklivě pohádali s mužem, tak mně taky přestaly bolet.. Pak zase začaly.. Jiné obtíže nějak nemám. Břicho mne bolí jen od nadýmání, občas zaha, sem tam únava, nespavost a včera mi teda bylo zle od žaludku skoro celý den... V červnu mi v 10+1 zjistili ZT, nevyvijelo se od 8+2, v 10+3 SP, takže jsem z každého výkyvů dost na nervy...

mari2
28. zář 2020

Taky mi bývalo nejdříve špatně až k večeru, pak teda začalo být i celodenně, ale ráno mi bývalo nejlíp. Divné to podle mě není

codal
28. zář 2020

Mně bylo blbě furt 😆, podle mě je v těhotenství možné skoro cokoliv, někdo příznaky nemá, někomu je špatně až skončí na kapičkách,každý to má jinak, takže neboj, je to normální, nic to neznamená a bude to v pořádku!

klea81
28. zář 2020

Ráno mi bylo nejlépe z celého dne a mám 2 zdravé děti 😉

beyun
29. zář 2020

Rozhodně to je normální. Já jsem v 15.tt a od toho 6.tt je mi zle fakt hlavně večer a na noc. Ale já vím, že mi to vyvolávají smrady ze sprchového gelu, odličovače atd. Během dne mi zvedne žaludek jakýkoliv čistící prostředek, prací prášek atd..Ale navečer to je konečná! Poslední kapkou je mytí zubů, to letím zvracet vždy! Měla jsem to tak i u syna.. Na druhou stranu jsem ráda, představa, že mám tento stav ráno, kdy odvádím děti do školy a školky...večer mi s dětma pomůže manžel a já už vesměs polehávám. Už ale musím říct, že poslední dva večery to bylo o dost lepší, tak snad už bude jen lépe.

perexka
2. říj 2020

ahoj, taky jsem ted cca 6 týden a mám nápodobné potíže 🙂 a být tebou, tak se moc neanalizuju, ikdyz tomu asi moc predchazet nejde, pokud mas za sebou nezdarile pokusy.. ale drzim palce ;) musime spolecne doufat 🙂 jestli chces, klidne napis

tasimia
2. říj 2020

Mě třeba prsa bolely jen venku :D ať byla zima nebo teplo.. Neboj určitě vše dobře dopadne! A v podbřišku mě nejvíc bolelo v autě - mi už to přišlo strašně vtipné kolikrát :D.
Jinak je normální, že se sleduješ, já dělala to samé.

lucbednar
3. říj 2020

@tasimia v autě mne bolí taky, respektive tlačí! Podle mne je to zvětšující se děloha a jak dlouho sedíš, mně teda už tlačí i pás a to jsem podle PM 7+4.. A ještě se mi chce většinou v autě i čůrat 😂 nedokážu si představit jet třeba do Chorvatska 😂😂

tasimia
3. říj 2020

@lucbednar je to možný..😂😂 jo tak ja bych nejela, protože ja chodila čůrat taky často a kdyby nebyla po cestě benzinka, hodila bych si to😂😂

lucbednar
3. říj 2020

@tasimia přesně, hodila bych to do kalhot 😂😂😂

hancakrat
Autor odpověď smazal
Zobraz
hancakrat
10. čer 2023

Vše bude v pořádku příznaky co máš mám též jsem v 6tt a čekám již druhé i když mě bříško je pořádně nafouklé.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru