Těhotenské příznaky. Je možné, že se ještě objeví //?

aguerka
31. črc 2020

Ahoj dle menstruačního kalendáře (aplikace v telefonu) kdy max s rozdílem 1-2 dny ni vždy MS seděla.. vždy před M/S (tak tyden) lehce bolely prsa a den před nebo v den M/S sem měla bolesti v podbřisku.
Tedka jsem měla styk nechráněný v den ovulace od té doby mám divne pocity ..
už víc jak 10dni mě silné bolí prsa,ale tak ze na nich nemůžu ani lehnout mám je tvrdé větší a vylezli mi modre žily a celou dobu mě bolí lehce podbřisek a nejvíc večer s v noci pichani dloubani což neznám.. dnes když jsem přišla do práce tak mě natahlo když jsem lila saponat do dřezu.. což sem si říkala co je ? Mám žaludek na vodě a výkyvy nálad jeden den mám nervy na vše hádám se druhy den jsem zalita sluncem a vše je fajn.. dále strasne nofoukle břicho jak v 4-5měs. To mám od 3 dne po eventualnim oplodnění.. test jsem si dělala ráno ve stredu což bylo 10 DPO a sněhobilo. Dnes mi ty bolesti v podbrisku přijdou horsi .. tak nevim je možné ze se ještě objeví //? Jinak jsem 6let po prvním těhotenství .. kdy příznaky jsem neměla žádné krom vynechání m/s Díky za rady

linee
31. črc 2020

@aguerka podivam se do sve kristalove koule a vidim....🙂 nemyslim to ve zlem, ale to popisujes je pms syndrom. A ten je casto zamenitelny s tehotenstvim. 3 dny po oplodneni na priznaky je jeste prilis brzy. 10 DPO jeste nemusi carky, casto muze byt i kolem 12-14 tt. Takze uvidis za par dni. Bud se objevi II a nebo menstruace. Takze je to opravdu hadani z koule....

aguerka
autor
31. črc 2020

@linee to já vím nejsem žádná blazniva naivka co by v každém příznaků viděla těhotenství .. ale nechápu když mám vždy stejně příznaky pms proč by teď byly silnější začali dřív a plus se přidaly další symptomy..

linee
31. črc 2020

@aguerka stres, pocasi, strava, leky, nedostatek vitaminu (treba pokles B)... duvodu muze byt vic...muze se stat, ze tehotna jsi, ale pouze tt nebo ms ti to reknou jasne, ale takto je to opravdu cteni z kristalove koule

meronym
31. črc 2020

@aguerka Jak to tady muzeme vedet?

aguerka
autor
31. črc 2020

@meronym proboha ptám se zda to taky někdo zažil a přesto po negativním testu byl později pozitivní nechci po nikom rozbor krve

enifea
31. črc 2020

@aguerka takovy priznaky jsem mela po vysazeni antikoncepce a pokazdy kdyz jsem mela dostat MS tak to bylo horsi a horsi. Treba jste tehotna a treba si to jen chcete nalhat. Taky jsem sledovala kazdy priznak a pak jsem byla moc zklamana, kdyz to nevyslo. Pokud se snazite o dalsi mimco, nechte to na prirode 😉 stres a kazdy kontrolovani priznaku je pak pro vase telo spatny.

linee
31. črc 2020

@aguerka ale tak kvuli tomu neni nutne zakladat novou diskuzi. Na to tema je tu hodne diskuzi, treba:http://https://www.modrykonik.cz/forum/jsem-tehotna/10-dpo-a-test-negativni-je-jeste-nadeje-2/
https://www.modrykonik.cz/forum/jsem-tehotna/tt-10-dpo-stale-brecim-muze-to-byt-tehotenstvi/
https://www.modrykonik.cz/forum/jsem-tehotna/testik-10-dpo-mam-sanci/
https://www.modrykonik.cz/forum/jsem-tehotna/mam-tehotenske-priznaky-ale-test-negativni-2/
A mnoho dalsich. Kdyz kliknes nahore na Skupiny a fora a das do vyhledavaci listy, co potrebujes, objevi se ti na to tema aspon 20 diskuzi, z roku 2020 aspon 10...urcite najdes svou odpoved😉

linee
31. črc 2020

@aguerka chapu tvuj dotaz, ale i to, ze to u nekoho bylo/nebylo neznamena, ze je to tak u tebe. Navic se reagujicim ani nedivim. Tento a podobne dotazy jsou tu nekolikrat tydne a ke stejnemu tematu se zakladaji nove a nove diskuze...

sami28
31. črc 2020

@aguerka ono je dnes lepší se snad neptat, jak tak koukám na ty milé odpovědi

lenickamimi44
2. srp 2020

@sami28 tady je to normální 😒

sami28
2. srp 2020

@lenickamimi44 když se někomu nelíbí příspěvek, tak na něj nemá reagovat.. pak chce někdo poradit a bojí se něco napsat, aby se nespustila lavina keců

sylvusska
2. srp 2020

Test muze byt jeste brzy. Kdy mas mit MS? Testuj az v den MS. Ted muze byt jeste negativni. Podle priznaku tehotenstvi je mozne 🙂

dionizo
2. srp 2020

Ahojky💙, mame doma dve zdrave děti a přály sme si treti poklad tak sme si nedavaly pozor a povedlo se, doufam.
Cyklus mam pravidelný 26dni.
Co me ale překvapilo, ze se carka ukazala uz brzo. Defakto 6dni pred Ms uz byl duch a v den MS(dnes-poslední test) je carka opravdu silna.
Jak vypadal Vas test v den očekávané Ms? U obouch deti sem mela slabou carku den pred Ms A ted? 😂🤷‍♀️ Pred 2 dnema mi u digitalniho vyslo 2-3
Poslete fotky

linee
2. srp 2020

@sami28 tak vidim, ze jsi take psala k prispevku a poradila...🙄

sami28
2. srp 2020

@linee neporadila, ale nemám hloupý řeči..

linee
2. srp 2020

@sami28 a co je hloupeho na tom naspat, ze to nemuze nikdo vedet? Vzdyt ani lekar by ji k tomu nerekl nic vic a radil by pockat....

sami28
2. srp 2020

@linee tak určitě to šlo i bez ironických řeči 😊 ty holky chtěj jen probrat jejich situaci, některý nelistuji stránky dozadu. Někdy nám odpovědi na ty otázky přijdou jasný, ale tomu člověku v té situaci třeba ne 🤔

sami28
5. srp 2020

@aguerka Tak jak to dopadlo?

dionizo
7. srp 2020

Ahojky tak sem byla ve stresu na utz a hodnota 4+1 1733 🤔😇 pry nad 1000jednotek uz je neco videt na utz tak premyslim ze bych zasla uz pristi tyden

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru