Mám těhotenské příznaky, ale test negativní

jitulinecek29
11. kvě 2017

Ahoj,mam zpozdeni s menstruaci 5 dni. Prsa natekla vypousti maz a bricho jako balon. Jsem unavena a jsou dny kdy se mi nalada strida jako na horske draze😉. Delala jsem si test uz 3x a vzdy negativni..... po kolika dnech je dobre si udelat zase test? Sice jedno dite uz mam ale je to prece uz 9 let a priznaky jsou jine dekuji moc za rady 😉

majajaa
11. kvě 2017

Jestli i po 5 dnech vynechani menses je neg. TT, tak bych sla k lekari. S nejvetsi pravdepodobnosti se nejedna o tehotenstvi.
Co se tyka priznaku, tak sila sugesce je tak silna, ze lze pomalu citit i pohyby... Kdybych mela mimco pokazde, kdyz nastaly tehu priznaky, muzu zalozit skolku. Ver testum.

luj89
11. kvě 2017

Ahoj, myslim, ze neexistuje priznak tehotenstvi, ktery by se dal prisuzovat JENOM tehotenstvi. Takze to, co pocitujes muze znamenat neco uplne jineho. Ja se treba na zacatku otehotneni citila, jako kdybych to mela kazdou chvili dostat...

astyna
12. kvě 2017

Když jsem nebyla těhotná, měla jsem snad všechny těhotenské příznaky, mlezivo mi samovolně teče až nyní, to bude něco jiného. Zkus počkat a pokud stále jen /, zkus vyvolávačku, tím ničemu stejně neublížíš.

penelope87
12. kvě 2017

Pět dní ještě není tolik. Stalo se mi několikrát zpoždění o týden a jen jednou jsem byla opravdu těhotná, ale během pár dní potratila (čárka na testu postupně mizela) - odešlo to s menstruací.

marryjanew
12. kvě 2017

Mohla jsi mít ovulaci později a máš nízké hCG a těhu ti to ještě neukáže. Zašla bych k doktorovi a řekla mu co se s tebou děje, může to být i hormonální nerovnováha. Ale že ti prsa vypouští maz je vážně divné.

jitulinecek29
autor
12. kvě 2017

Vsem dekuji za odpovedi.....je pravda ze mest.jsem mela vzdy pravidelnou a mam porad takove pobolivani jako bych mela dostat mesicky....k lekari jsem objednana na 23.kvetna takze tam se uvidi.....jen me zarazi ze mi je porad zle,v praci i doma zvracim denne tak 2-3x opravdu jsem i strasne nafoukla tohle jsem nemela ani pred mesicky. No uvidime 😉....jinak co si pamatuji tak ani pri prvnim tehotenstvi mi test neukazal ze jsem tehotna....byla jsem 1 mesici, ten den jsem si udelala test a sla i k lekari a ten mi to potvrdil a tehu nic neukazal 😔 ....nezbyva nic jineho nez cekat

sabulinka2016
12. kvě 2017

10 dnů po té co jste to nedostala .Pak začne tělo tvořit hormon a objeví se to právě v moči když si děláte ten test těhotenský .Myslím že si to spíše přejete ,být těhotná než že byste byla 🙂

jitulinecek29
autor
12. kvě 2017

@sabulinka2016 to ani ne....nechavame tomu volny prubeh az to prijde,tak to prijde na nic netlacime....no uvidime zitra udelam rano test a kdyz to nevyjde tak si pockam k lekari .....

livand
14. kvě 2017

@jitulinecek29 Takže s prvním těhu byl test negativní přes to že jsi byla měsíc těhotná?!
Mě by zajímali zkušenosti ostatních. Jestli ještě někomu třeba týden po vynechání MS to ukázalo jednu čárku na TT a ani ducha...

jitulinecek29
autor
15. kvě 2017

@livand presne tak celi mesic jsem nevedela ze jsem tehotna....nemela jsem zadne naznaky toho ze bych byla tehot. Prijeli jsme z dovolene a ja to nedostala rikala jsem si ze je to normalni ze jeste pockam .....kdyz jsem zacala spinit tak to bylo jen ten den a pak nic....druhy den jsem si udelala test ten ukazal ze nejsem sla jsem ten den k lekari a rekl mi ze jsem mesic tehotna ....a pak jsem zacala mit vsechny priznaky co v tehotenstvi jsou 😉

sabulinka2016
16. kvě 2017

Gratuluji !!

zrzka5
26. čer 2020

Ahooj dámy mám těhotenske příznaky ale každý test je negativní. Měla ste taky takový problém?

mischelv
16. srp 2021

Ahojky, tak jsem jako na trní, i co tady čtu. Mívám cyklus teda tak 30-31dni a ovu pozitivním testem vždy k 18-19.dni a v plodných dnech zkoušíme obden, už půl roku. No a dnes jsem měla dostat MS, už týden mě bolí prsa, podbřišek občas píchne, záda jak v bedrech tak v kříži, nespavost...no krom nevolností a pachů bych to tipla na těhotenství (už bych ráda) je mi 31 let 🙂 ale dnes teda MS nepřišla, měla přijít včera a TT negativní :/ tak jak tady někde čtu v těch tématech zkusím třeba za 3 dny a i později. Ale MS se mi nezpozduje tak snad se zadařilo 🙂 vím že na to nemám myslet že to můžu ovlivnit v neprospěch ale tak naděje zůstává 🙂

mischelv
17. srp 2021

Tak jsem dnes dala jiný test a ejhle,je to tam 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru