Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

TT 10 DPO - stále brečím, může to být těhotenství?

lucik3101
4. říj 2019

Ahoj holky , v srpnu jsem byla na laparce .. zjištěna endometrióza , srdcovita děloha , a jeden neprůchozí vejcovod . Pritel méně spermijku tři měsíce zpět , tak bere vitamíny .Snažíme se už 15ty měsíc o miminko . Gyndar mi řekl ať se v září snažíme naposled normálně a pokud se nepovede , dá nam zadanku do centra .
Nějak jsem se stim už smířila a naopak se těšila , že se pak třeba i konečně dočkáme . Jenže :D posledni asi dva dny furt jen brečím :D to není normální :D přítel že mě už šílí :D že jestli nejsem těhotná , no tak jsem si udělala test , jsem 10 DPO , moc brzy já vím , tak tohle vynechejme .. jen holky... Vidíte tam něco , řekněte že se tam něco asi rýsuje :D já to tam po roce a půl testovani něco vidím, teda vždy jsem viděla :D(sugesce) ale teď je to jiné :D

texetka
4. říj 2019

Něco tam je. Vydrž .

balogis
4. říj 2019

Na mě moc žlutá fotka , takže nevidím nic, nemáš lepší foto?

lucik3101
autor
4. říj 2019

@texetka děkujiiiii , další zkusím za dva dny , je normální že teď po zaschnutí to jde vidět méně ?

lucik3101
autor
4. říj 2019

@balogis teď bohužel lepší neudělám :/ venku jeste není světlo a doma mám žárovky do žlutá , lépe to zatím nejde :D

texetka
4. říj 2019

@lucik3101 múže být. Odečítat výsledek se má jen do pár minut, pak to je zkreslené. Vydržet a čekat. Ono nic jiného se dělat nedá. Držím palce.

lucik3101
autor
4. říj 2019

@texetka je mi to jasné , čekání je to nejhorší :D ale děkuji moc !

lucik3101
autor
4. říj 2019
dekubo
4. říj 2019

Já něco pidi taky vidím a moc držím pěsti 👍

lucik3101
autor
4. říj 2019

Holky když je to tak slabe ,,pozitivní,,z ranní moči , asi nemá cenu testovat znovu dneska. Asi by se tam teď z další moci nemuselo nic ukázat nebo co myslíte ?

gruyerre
4. říj 2019

@lucik3101 dneska už nedělej test, buď počkej aspoň do zítřka nebo jdi na krev, jetsli to nemůžeš vydržet

lucik3101
autor
4. říj 2019

@gruyerre to já počkám , ono tak či tak dokud nebude termin mrchy tak není nic vyhráno . Jen mě teď tak napadlo jestli to třeba neni rozpita barva , nebo falešný duch :D uvidím :D

petula.bir
4. říj 2019

@lucik3101
Taky jsem dnes 10DPO, test jsem zatím nezkoušela. Na tom prvním bych řekla, ze rozpitá barva ale u druhého pidi midi duch 😂 držím pěsti ať je za par dnu silnější 🙂

lucik3101
autor
4. říj 2019

@petula.bir no tak uvidíme jestli z toho něco vůbec bude :D kdy plánuješ testovat ?

lilian2111
4. říj 2019

Přijde mi to na špatném místě 🤷🏻‍♀️

petula.bir
4. říj 2019

@lucik3101
Chci neděle, pondělí ale už se vidím, ze zítra ráno budu testovat 😂 doma žádné testy nemám a dnes jedeme na nákup a je tam dr.max 😂 tak se vidím jak si je koupím. My jsme už taky objednaný do CAR-u 😂 a jak ti je, cítíš, ze je ti jinak?

lucik3101
autor
4. říj 2019

@petula.bir klidně testni aspoň na to nebudu sama :D a kam jste se objednali ? Nás pro začátek čeká IUi tak jsem zvědavá právě , chceme jít do reprofitu ... Ne vůbec nic , překvapivě ani nešpiním jako vždy před ms . Jediný co se děje, je to , že mě vše rozbrečí :D ale to můžou být i rozházené hormony 🙂 a ty ? Pozorujes něco ?

astyna88
4. říj 2019

Hlavne testuj az po terminu ms, pred bezne stoupa hcg.

lucinkaab
4. říj 2019

@lucik3101 taky tam neco vidim😉 ja jsem 12DPO a vcera mali duch jako u tebe ms ma prijit v nedeli kdy tobe??? tak snad nam nedojde 😉

petula.bir
4. říj 2019

@lucik3101
Asi tedy zítra ráno. Já šla pro dceru do školy a myslela jsem, ze se slozim, začala se mi točit hlava a žaludek úplně 🤢 a prsa začínám cítit. Od revize mám silnou PMS proto nechci testovat brzy. My půjdeme na první konzultaci a rovnou udělají spermiogram. Pokud to dostanu tak jak mám (pondělí, úterý) tak budu 7DC já merim i BT a zatím jsem na 36.8 uvidím zítra zda klesne nebo ne - vždy tak 2-3dny před ms mi teplota klesne na 36.2-37.4

@lucinkaab
Ahojky, já dneska 10DPO ms má přijít pondělí, úterý 😂 snad nám nepřijde 🙂

lucinkaab
4. říj 2019

@petula.bir tak snad i tobe nedojde, holky jsem ve skupince co se zeny snazi o mimco ale snazi se o druhe tak pokud chcete muzete se pridat 😉

petula.bir
4. říj 2019

@lucinkaab
Děkuji, jaká skupinka to je? 🙂

lucinkaab
4. říj 2019

snazeni o druhe miminko

lucik3101
autor
4. říj 2019

@lucinkaab tak super, kdy budeš testovat znovu ? Pak pošli fotku jestli sílí , já se chystám testovat asi znovu zítra ráno :D .. Ms má (ne) přijít v úterý . Ještě mám čas, teď jsem 10DPO , tak uvidím jestli už po 15te planý poplach :D nebo se KONECNE zadařilo , už je to na prášky :D

balogis
4. říj 2019

No tak na té druhé něco úplně pidi vidím,ale těžko říct

lucinkaab
4. říj 2019

@lucik3101 mysli pozitivni ja zkusim zitra ms mam mit v nedeli....

lucinkaab
4. říj 2019

@lucik3101 jake testy pouzivas??

jako_mala_holka
5. říj 2019

Ahoj holky, nechci zakladat novou diskuzi, kdyz by mela prakticky stejny nazev... dnes 10dpo a rano toto... myslite, ze je to na dobre ceste? S temito testy se mi to jeste nestalo, vzdy snehobile i pozdeji... je to mamatest

lucinkaab
5. říj 2019

@jako_mala_holka drzim malecky at sili 😉

jako_mala_holka
5. říj 2019

@lucinkaab dekuju, jsi zlata 🐘 no zrovna vcera byl manzel na spermiogramu, ja si nakoupila nove obleceni a doma mame nekolik baleni nosifolu a folandrolu do zasoby, tampony do zasoby,... 😀😀👏

lucik3101
autor
6. říj 2019

@lucinkaab ahoj , tak co zkoušela si testovat ? Používám ladymax od Dr maxe , bohužel fotka testu asi rozpita barva a dost šikovně , vypadá vážně jak druhá slaboučka čárka a další testy bílé, takže vydržím do úterý jestli mrcha dorazí .

Sem začni psát odpověď...

Odešli