Testík 10.dpo. Mám šanci?

25. čer 2020

Zdravím dnes ráno jsem dělala test dr max vyšel negativní pak odpoledne mi to nedalo udělala jsem lady max comfort viz foto plastový a tady duch.jsem 10dpo a nesnažili jsme se. Minulý měsíc přišla MS zpoždění o 8 dní.co myslíte mám šanci ň bo je to zase jen špatný test.

tasimia
25. čer 2020

Vidím ducha, takže šance je..

simonabogy
25. čer 2020

Špatný test 🤷🏻‍♀️ Tyhle plasťáky ukazuji rádi falešný 👻 Zkus zase za 2 dny papirkovy 👍

autor
25. čer 2020

@simonabogy fakt?tobe takY

simonabogy
25. čer 2020

Já mám jednu zkušenost taky s nim ,🙈🤷🏻‍♀️ale vím ze některé jiné holky byly na tom stejně tak nevím 😔 Jinak bych to nepsala 😥

kmarie81
25. čer 2020

Tenhle růžové mi druhou čárku ukázal taky kolikrát falešně, zkus za pár dní znovu toho Maxe

autor
25. čer 2020

@tasimia děkuji já doufam ale když to tady vidím jak je špatný.mam strach

agneska7
25. čer 2020

Věřila bych tomu Maxovy , tyhle plastový jsou na 💩 v poslední době tady holky dávaly tyto testy a nikdy z toho nic nebylo , test jiné značky to vždy vyvratil

autor
25. čer 2020

Ještě man výtok takový bílí tahavy slizovy.sem tam mě bolí v podbrisku jako kdybych měla dostat své dny. Ach jo

autor
25. čer 2020

@agneska7 New já nechci ale asi se nedá nic dělat.dekuju také si myslím že z toho asi nic nebude.i když příznaky sem tam nějaký je. Zkusím ještě zítra z ranní moči a rozeskne to.

agneska7
25. čer 2020

Jinak šanci máš pořád já mívám pozitivni test vždy až cca 2-3 dny po očekávané ms..... Navíc píšeš že min měsíc se ti ms opozdila o 8 dní takze cyklus máš nepravidelný ... Máš od Dr potvrzenou ovulaci ?

kmarie81
25. čer 2020

@agneska7 no jestli má ted tahavý slizový a bolí jí podbříšek, kdoví jestli to není zrovna ovulace

autor
25. čer 2020

@agneska7 cyklus mám přesný jak hodinky jen někdy sem tam den zpoždění ale nevím proč se zpozdila ano mám ji potvrzenou od dr .

autor
25. čer 2020

Neboli pořád jen někdy za den a ten výtok jsem měla i u prvního do nějakého 5 měsíce.je to takové bílé nevím zda průhledné a hlavně slyzovy a kouskama.

agneska7
25. čer 2020

Píšeš že minulý měsíc se ti opozdila o 8 dní 🤷

terezanovotna30
25. čer 2020

Byla jsi u Dr potvrdit ovulaci, nesnažíte se, ale 10dpo lovíš duchy? Dobře no... Tu poslední ms jsi měla kdy? Jak dlouhý máš cyklus? I kdyby to bylo všechno jak říkáš, tak deset dní po je hodně brzy a nic bych tam být tebou nehledala. Počkej si na zpoždění, ideálně 14 dní po ovulaci minimálně.

kmarie81
25. čer 2020

Bílé s kouskama to můžou být i kvasinky, udělej za pár dní test a uvidíš, ono to že bys ho našla teď 10 dpo by stejně ještě neznamenalo že MS nedorazí, jen bys byla zbytečně zklamana

agneska7
25. čer 2020

@terezanovotna30 také tomu celému nerozumím to si z nás zase někdo dělá srandičky

autor
25. čer 2020

A proč jako?co je na tom sranda

terezanovotna30
25. čer 2020

@agneska7 já totiž úplně vím, co je to za uživatelku tenhle anonym 😁😁.

Pro autorku: Sranda to není vůbec... A když odpovíš na moje otázky viz výše, tak ti možná i poradíme.

tasimia
25. čer 2020

@terezanovotna30 ja už asi taky 😂.

autor
25. čer 2020

Od co vám jde?

sudylichozrout
25. čer 2020

@terezanovotna30 Ja neee, ktera blbka to je?
Momeeent, neni to takova ta pologramotna Jana, nebo jak se jmenuje, co dela v Rakousku? 😀

juliemichal
25. čer 2020

taky vidím ducha 🙂

terezanovotna30
25. čer 2020

@sudylichozrout já nevím jestli to tady můžu napsat 😁. Už posledně mě nahlásila 😁

sudylichozrout
25. čer 2020

@terezanovotna30 Do SZ 🙂)

terezanovotna30
25. čer 2020

@sudylichozrout ale o Rakousku nic nevím, to bude jiná asi 😂

agneska7
25. čer 2020

@terezanovotna30 ja asi taky vím o koho jde 😆

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru