Tchýně a partnerova rodina

marcelamamina
5. lis 2017

Ahojte😊 už jsem zoufalá a potřebuju jen tak si postěžovat a najít nějakou radu jak dál.... Mám problém s tchyni. Bydlíme pod jednou střechou s ní ale být má svůj.k tomu se přidal od chlapa bratr rozvedl se a šel k nám. Ten mi nevadilo uklízela sem po něm večeře do postele chystala vše ok do doby kdy si nenašel ženskou... Která mi nesedla chování hrozně hned první den co přišla jako by bla doma a chodila předemnou a před chlapem v kalhotkách má tak 100kg fakt hnusná líná lemra...a udělala sem si pořádek řekla se! Mám tu rodinu a chci soukromí apod prostě sem nasadila chlapovi nůž na krk a že to tak nebude jinak vezmu prcka a jdu pryč já...představa starat se ó svou rodinu a ó ne ještě vůbec... Nastěhovaly se teda dolů k tchyni a taky jak sem i té jeho řekla taky se tak chová nosí prádlo z domu stará jí to pere ona leží a tchyne vaří a oběd jim pod nos.muj chlap se stará ó topení vodu apod. Věci tchýně do něj startuje aby přidal peníze...tamti platit nemusí...vodu vycabraj večer nemam v čem koupat děti a chlap znova jde topit nikdo nic neřeší a vše toto vidím jen já a dost mě to štve...už takhle jsem! Tady nejhorší tchýně mě přestala zdravit protože jsem! Řekla že i jeho bratříček se může taky starat že my máme děti a můj chlap z práce do práce a do noci topí apod věci a nemá čas ani na rodinu.odpoved má se starat když máme děti říkám jo ale ne že bude topit tlusté hnusné krávě já jsem jeho ženská ne ona...to samé úklid a starání kolem baráku jen my oni nehnou ničím já už taky na to dlabu nevidím důvod v bytě mám hezky a kdo přijde vidí ... Takhle jsem celej být tchyni dala do kupy a nedala ani vodu...přijde tamta lehne na gauč a litá kolem ní napece uvaří....heh a to samé děti...od svgra děti to najednou umí být babička a vypráví jak se ó ne starala pomáhala atd.neni den aby prostě ó nich nemluvila....naše děti ji nezajímají nekoupila nic přišla do porodnice vždy s prázdnou nikdy nic jo akorad synovi bryndak...hehe a na narozeniny kynder vajíčko hehe hlídání bez dozoru vůbec syn jak byl maličký dávala mu voňavky a nůžky na nehty jen tak ať si hraje malém ho převrátila z kočárku.nikdy si nemyla ruce strašné smrdí vždy jak se chtěla jen tak podívat vždy sem řekla že kojim aby mi na něho nesahala ...když sem v noci s ním nespala a šla po obědě s ním si lehnout hned přišla mě vzbudit že spím že se jde podívat na malýho vzbudila i jeho vždy řekla jen ahoj a šla si dolů ...a to vždy když sem ho sotva uspala a šla vařit přišla vzbudila řekla ahoj a šla si...ji sem nikdy nic neřekla spíše se denně stěžovala chlapovi...ale nikdy se to neřešilo...místo aby pomohla tu práci mi přidávala...naštěstí malý má už tři roky tak už je to v pohodě Ale tet máme 2mesicni dcerku a je to tu znova a s dvěmi dětmi je to na hlavu ji si uspim malýho zaměstnám a začnu si dělat švy uklidím a začnu vařit .přijde každé dopoledne udělá bordel se synem po celém bytě pak vzbudí malou a jde dolů...takže mám nedovareno,bordel,mimco vzhůru a pak přijde chlap a diví se že nic nemám hotové...nechci se mu už stěžovat protože jsem zas doplatila na to já... Jak jsem otěhotněla po druhé a plánované našel si ó 20let starší milenku stará ženská z obchodu u nás...zkazila prej hodně vztahů chlapa v obchodě ozere a.... Měla jsem. Vztek už tak jedno dítě a další na cestě...nakonec jsme to překonaly a kvůli dětem to dali do kupy...a nechci aby se to opakovalo tak se snažím ho tím neotravovat...a neznám řešení... S nima dole se bavit nejde když sem něco řekla odpověď byla že nejsem doma ať si severu dvě tašky a tahnu...to vždy švagr ... A tchýně ho poslouchá jak pejsek a když sem prosila ó něco aby se dodržovalo tak možná dva dny a pak jak bych noc neříkala...chlap z baráku pryč nechce že tu vyrůstal.a bydlet tu s nima když se nezdravím s a procházíme kolem sebe jako duchové je pěkně na hlavu vůbec se tu necítím happy a celkově vztah kvůli nim se nám ničí a jen kvůli jeho rodině nevimco dělat. No fakt se omlouvám za Roman hehe jen jsem nikde s nikým neměla čas to tak probrat.....

biedronka10
5. lis 2017

No ja nevim, ale nebylo by lepsi odejit? Nic osobniho proti tobe, ale tvuj chlap stoji za hovno a jeste k tomu suknickar. Nepostavi se za tebe a neumi si dupnout. Pokud by mu na tobe zalezelo, pujde za tebou, ale takto tam zit nemuzete. (Vim o cem mluvim) co k rodicum? Jako ja nevim ale ja jsem jina, sla bych i bez chlapa. Zivot je moc kratky na to ho takto zivorit v nestesti. Me souziti s dnes jiz tchanovcema stalo antidepresiva. Od te doby co s nimi nezijeme, jsme stastni. Mne ald muz podrzel a sel za mnou kdyz me vyhodili na ulici, navic me nepodvadel, vtom to mame odlisny. Ale v tvym pripade bych okamzite dala nuz na krk a sla i kdybych mela jit do azyloveho domu, to by me dostalo do vyvrtky vzteky.

ariadna12
5. lis 2017

Vidim dve moznosti. Bud vztah s tchyni vzajemne urovnat a zustat nebo s partnerem odejit a bydlet jinde (durazne si o tom promluvit). Tezke je radit, co delat. Podle mne kazda rodina potrebuje soukromi a klid, takze bych hledala dustojne nove bydleni. Jak tchyni i partnera a jeho pribuzne popisujes, je tam neco patologickeho, proste divna rodina, divne chovani vsech. Zarazila mne ta o 20 let starsi milenka v dobe tveho tehotenstvi, to je hrozny, to vypada, ze chlap potrebuje spis nekoho jako matku nez partnerku na vztah nebo je mu jedno, s kym jde do postele (byt pises, ze ho zrejme svedla spis ona). Ale pokud jste to prekonali, je to hodne obdivu. Zkusila bych to s nim probrat a videlo by se, jestli se te zastane a vynuti si na tchyni zmenu. Pokud ne, sla bych i s detmi bydlet jinam.

marcelamamina
autor
5. lis 2017

Naši naštěstí bydlí kousek od nás taky jsem tam dost často hehe no tak nevěru se snažím překonat no Jemu je 35let mě je 23 a ji kolem 50 taky v té době mu umřel táta zrovna mi brečel v den pohřbu na rameni malýho jsem dala k našim a přišla SMS myslela jsem. Že je to mamča a psala ona za týden jsem zjistila vše díky fb. Hehe bylo to hrozný... Bolí to furt ae pro děti překonám vše... A sám mi řekl že doma slyšel samé stížnosti na svou rodinu ... Já jen čekala že to změní nejsem typ abych si otevřela pusu na jeho maminu...a někdy si říkám že ani ta láska mezi námi není nevim jsme spolu 8, let .. taky zrovna jak jsem! V tom byla neměla chuť na sex ale vůbec furt vyhrožoval nedáš dá jiná a taky jo hehe já bych šla hned do bytečku naší by šli se mnou někde po blíž nejsme moc vesničky typ.ale zas taky sobec nejsem...nechci dětem vzít tátu protože nejsem spokojená tady a nesnesu se s nima...taky se hodně bojím že by si je bral a znám ho dá je matce a půjde makat a ji bych dítě už nesverila ani na minutu... Cca před týdnem přišla v 10 večer bez klepání za námi na horu a do ložnice řekla mi že má jet pro uhli a on proč ne bratr a začla hystericky řvát jak se to k ní chová a já ležela a malou kojila a spinkala na mě vzala jsem s ní a říkám jí ticho budte Špinka mi ..začla řvát po mě že jí to nezajímá že taky v noci nespí a od tý doby ji ani nezdravím to je babicka jak... Ani usmiřovat se s ní nechci ...v létě měla narozeniny a říká mi nekupuj nic malý tu bude mít vše... A hovno... Jídlo neměl dorty dala tam těm...pak mi lízal s flaškou že chce pití a já neměla aa ani uvařeného čaj a jak naschvál nic vody sirup džus nic... Tak jdu za ní kde je džus a ten bratr to máma koupila mým dětem jestli chceš pro malýho tam ve sklepě je proslej... A já klasický udelála scénu že to věděla slyšela celá vesnice hehe mýmu furt říkám nevzal si si mě s dětma ty děti jsou i tvý nejsou cizí je to tvoje krev ...že dovolí aby takhle s na!a jednaly ... Chtěla bych vypadnout ale bojím se toho...já pomoc bych !Ela mám úžasnou rodinu , furt pomáhají ve všem... Jak říkám strach o děti...tak jak jsem. Tady i já mám to podkontrolou .,.taky jsou dny kdy je tchýně jak bachař. Sotva otevřu dveře a ona je pod schodama a já. Jdeš v kolik přijdeš.... A jak přijdu naschvál mi zamkne abych na ni klepala aby !ó šla otevřít a udělat doprodov hehe silenka ... Jemu se to bojím říct vystartuje jak proti jeho mamince furt něco vidím...

horsiee
5. lis 2017

@marcelamamina nemám ráda řeči typu kuli dětem vydržím vše. Protože ty děti to vždy vycítí lépe než si myslíme a trpí tím. A ze svých dětí chci vychovat dobré lidí a ne aby přebrali vzorec chování jaký popisujes u tchýně a švagra. A aby si mysleli, že bát se cokoli říct svému partnerovi je v pořádku. Z vlastní zkušenosti můžu říct, že rozvod rodičů je to nejlepší co mohly udělat a to mám rodinu normální, jen hádky. Dodnes si pamatuji jake bylo doma napětí a jak sem se schovavala pod stůl a brečela. Takže za mě je zůstávat jen proto, aby byla celá rodina nešťastná je blbost. Buď urovnat vztahy ku prospěchu tebe a tvé rodiny a nebo jít. Hodně štěstí ať se rozhodneš jakkoliv. 🙂

janulkakraniska
5. lis 2017

Vychovala 2 kluky k obrazu svému.Vždycky budeš ta,která se tam vetrela.
Nejhorší,co může být,je bydlet s rodinou pod jednou střechou.Vyjít se svým chlapem v jedné domácnosti,je vždycky jednodušší,než s dalšími několika rodinnými příslušníky.
Tvůj se za tebe nepostaví,doma si nechá s*** na hlavu.Ty jsi,jak vězeň mezi všemi.
Tohle dobré nebude nikdy.Stará ženská,která dělá naschvály,aby jsi odešla a ona měla všechno,jako dřív.
Toto bych v životě nedopustila.V životě bych nešla do jeho rodného domu.

superkousky
5. lis 2017

Nezlob se,ale řekla bych,že vy dvě s tou 100kg línou lemrou si nemáte nic moc co vyčítat. Tobě v baráku nepatří ani dveře a chceš určovat pravidla? Na to jsi si měla pořídit něco svého ,ale na to nemáš a budeš pomlouvat ? Ono je opravdu lehčí nakvartýrovat se k tchyni,než si zajistit něco svého ,ale pak musí člověk nést následky.Že ,se tvůj chlap tahal se starou ženskou ? Možná by jsi se měla zamyslet nad tím,proč to udělal a zda to není tvoje chyba,páč jsi mu neměla co nabídnout.
Pokud máš problém s jeho rodinou,tak si najdi něco svého,však ti nikdo nebrání.
Normální ženská dokáže děti vychovat i sama.
Nesnáším,když někdo někoho uráží.

vendelinka08
5. lis 2017

To co popisujes mi prijde jako strasny chaos. Pokud chces radu....tak rozhodne prvni co bych udelala...nasla sve bydleni pro vsechny. Pokud tedy chces udrzet rodinu. A do te doby bych se starala jen o svou rodinu a vubec bych si ostatnich nevsimala. At si tam dole ziji jak chteji. S manzelem bych resila ten odchod do jineho domu....ale to jak budete dal zit je asi ve tvych rukou....ja osobne uz bych tam nebyla.

marcelamamina
autor
5. lis 2017

Nepomlouvam jen říkám jak to je...představa kdyby jeho bratr s tou jeho bylinu nás v bytě a nosila mi tu prádlo z domu ona by jen ležela a já jí vařila mě stačí že lítám kolem děti a ne cizí ženské...nastěhovala jsem se k chlapovi ne k ní udělaly jsme spolu moc práce tady a žádné ocenění ba naopak...tak jsem ráda že aspoň vypadli k ní dolů.... Ale i tak to je zahrada a vše sekání trávy vše dělá ten můj ten jeho bratr sedne na lávku a pohoda udržení porad jen my....když člověk řekne že by se to tu mohlo střídat jako všude jinde tak mě pošlou někam... Jo chci pravidla protože je to táta mých dětí a nemůže vše dělat když tu je i jinej chlap...jo barák je její ...zbytek jsem zařídila já tak nemám tady hovno ...já vím že je chyba ve mě mám si to vyřídit sama...a ne si mu stěžovat proto už to nedělám..se sexem problém není akorad v tom tehu bylo mi zle a neměla sem na to chuť myslím že nejsem jediná kdo v tehu neměl chuť a to neznamená již hned jinam ne....nejvíc jsem se třeba styděla když mi tu Chodelka holky nebo kadeřnice kdokoliv ten jeho brácha ponožky hodí po chodbě udržovala jsem ji vždy jen já to samé úklid před barákem denně hodí vajge všude flašky nechá kde se mu zachce a musela jsem vysvětlovat všem doktorka mi tu chodí a mě je trapně a každý mi řekl ty to tu !Aš hezké chápou to...tak mě to zklidnilo dnes to prekrocim a nechám tak jak si to uděláj....a neznamená že je to její barák že mu když tu bydlíme může chodit bez klepání kdy se jí zachce a vleze do ložnice jak by nic...myslím že by se to nikomu nelíbilo.....jak ráno děti spej a my si chcem udělat hezký ráno tak větší antikoncepce je ona ,...vadí mi to a pravidla jsou třeba jen nevím kudy kam.... Chlapa odsud nedostanu....možná kdybychnse mi takhle svěřila jak to vidím ...jako bez legrace obtěžuje mě člověk nemůže vyjít z bytu abych ji neměla za zadkem jdu jen na balkon a je pod ním otevřu dveře a je pod schodama...zrovna dnes chlap dělá střechu na nějaký boudě kde má nářadí jeho bratr mu to nevadí a kojeni to vadí místo aby šel s námi na procházku dělá jim blbečka a stejně je i on nejhorší....jak říkám s tím topením zatopí tak akorad oni to vycabraj v pul7 koupu děti a kvůli nim čekám do 9-10.. ale to jim nahreju v konvici a je to ale mě jde ó princip... A možná chyba ve mě je že mi to vadí myslím že by to vadilo skoro každé..

verinka88hb
5. lis 2017

@marcelamamina Ahoj, my sice bydlíme kousek od tchánovců, ale můžu tě uklidnit, že jedině můj manžel jde dělat dřevo, skládá uhlí, prostě co je potřeba, tak u nich dělá jedině on a jeho bratr (starší podotýkám) přijede se jen nažrat, aby mu pohlídali děti, ale na nic nechmátne. Já už to neřeším, ono na každého dojde, jen si pomyslím, jak ty děti vychovali, že nejmladší musí vše a druhý se jen válí a kéruje, ale je to jejich věc. Já mám naštěstí svoji domácnost, zbláznila bych se, kdybych tam měla být, fakt ti to nezávidím. Jediná rada je odejít, jiné východisko není. 😒

journals
5. lis 2017

Přelouskala jsem tvůj dotaz, nečetlo se to dobře. V první řadě bych určitě nepsala nic veřejně s tím, že máš viditelnou fotku sebe, manžela i dětí. Můžeš z toho mít docela průšvih a minimálně se dostat i do nepříjemné situace. Takové věci, bych řešila jen anonymně. Obzvlášť, když řešíš věci, které se týkají partnerovy rodiny.
Co se týče bydlení - vaše situace má velmi jednoduché řešení. Asi nebudeš překvapená, ale prostě se odstěhujte a budete mít klid. Nemám ráda tento typ dotazů - tchýně je děsná, celá rodina je strašná a nerespektují nás v jejich vlastním domě. Však nikdo nikoho nenutí bydlet u tchýně. Jsem takového názoru, že mladá rodina má mít vlastní soukromí a má se umět postavit na vlastní nohy. Těžko budeš tchýni určovat vlastní pravidla v jejím vlastním domě. Jak tu už trochu zaznělo, byť docela tvrdě, souhlasím se @superkousky - ty jsi na stejné úrovni jako ta nová žena, určování pravidel jak se ona bude chovat není tvou záležitostí, ale věcí tchýně. A pokud to u svých synů toleruje, ty musíš taky. Teď se neuraž, nemyslím to zle, ale tchýně těžko bude poslouchat 23 mladou holčinu, která asi nikdy moc nepracovala (jasné že kvůli dětem to nešlo), vlastní bydlení nemá, ale přesně ví, jak by to mělo vypadat. Tenhle boj nemůžeš logicky nikdy vyhrát.
A co se týče chování manžela, o tom si musíte promluvit a vyřešit vy dva. Opět dost nedoporučuju takhle veřejně jeho nevěru řešit. Promluvte si co od sebe navzájem očekáváte, co v životě chcete a nejděte si vlastní bydlení. Myslím, že v jeho 35 letech je nejvyšší čas na to, aby od maminky odešel a postavil se na vlastní nohy.

maciceksta
5. lis 2017

To co pises se cte opravdu silene, bez tecek a carek mi pripada, ze to nema hlavu ani patu.
Pokud neni ochotny tvuj chlap neco resit, tzn. co je potreba tak udela a nevadi mu to, tak ty asi nevyresis nic. Dokud chlap bude slapat podle maminky a nerekne bratrovi o pomoc, pripadne si s nim nerozdeli praci, tak ty se muzes na hlavu stavet, ale hadkami s tchyni a pomlouvanim bratrovi pritelkyne nezmuzes nic.
S chlapem si to vyrikej, dej mu cas na vyrikani si to a bratrem i mamou a nastehuj se na cas k rodicum...

puresin
5. lis 2017

@marcelamamina Pryc. S muzskym nebo bez nej. Zijes v pekle.

fire85
5. lis 2017

@superkousky jako opravdu ti přijde normální třeba ten sex si vynucovat jak psala ze ji říkal když nedáš da jina? Chlap je teda pěknej ubožák. Mě to normální nepřijde a myslím že nejsem sama.

tinaprofi
5. lis 2017

žít s dvouma debilama a tchýní, co si myslí, že seš ještě malej fracek je opravdu výhra tohoto týdne 🙂)))) lidi maj fakt sebedestruktivní sklony...

superkousky
5. lis 2017

@fire85 Hlavně mi nepřijde normální, vyjádření zakladatelky a urážení ostatních,jak kdyby byla nějaká hvězda,ze které si každej sedne na zadek. Se nedivím, že se k ní chovají,tak jak chovají,jestli se takhle prezentuje i "doma" (resp. na návštěvě u tchyně) . Bych se nedivila,kdyby ta ,o které se zakladatelka vyjadřuje jako o dyline,hnusné líné lemře měla v hlavě víc, než slavná zakladatelka. To co jí řekl určitě není OK,ale v podstatě má pravdu.