Tchýně a problémy s nimi. Že nejsem jediná? Přidej se.

dludli
29. led 2007

Zdravim všechny,
sice se mi kapanek prici, zakladat toto tema v sekci rodina, no ale kde jinde, ze? Je tedy jasne ze se svou tchyni nemam dobre vztahy a tak trochu doufam (ale nikomu to nepreju) ze na tom nejsem tak sama a ze se nekdo najde s kym bych mohla o tomto zivocisnem druhu 🙂 pohovorit.
Dneska me zase nastvala a potrebovala jsem to ze sebe dostat, no takze to zase "odnesl" konik 🙂

Tak co kocky, je tu nekdo kdo take s tchyni nevychazi? Jak to resite? Jelikoz u tchyne s manzelem bydlime, tak to resit musime :-/

dashak
20. únor 2007

Holky, dobře se s váma kecá, ale musím jít spát. Zítra jdu do práce 😀 Si odpočinout, za prachy 😅 Jdu sice až na deset, ale musím ráno nachystat babičce jídlo na celý den a trochu se dát dokupy 😉

Tak dobrou noc, zase zítra.

Lucisa, jestli se objeví jess, tak ji pozdravuj 😉

lucisa
20. únor 2007

ok, dashak, pozdravím.

dashak, nici, založila jsem nové téma jen na pokec, ať nevybočujeme z témat, je ve volné diskusi - jen tak o životě...

tak čauky tam...

nici
20. únor 2007

beziiiim

jess
21. únor 2007

Tak jsem to tu přelouskala,ale musím říct baby,že jste strašně ukecané 😀

K dotazu jak často vidím tchyni,tak minimálně jednou měsíčně 😝 ,a malou bych ji na hlídání nedala ani za nic,vona malá by tam ani nezůstala.Jak balím,tak je s Ajaxem první u dveří a čekají co se bude dít.Asi at' je tam náhodou nezapomenu(jako kdyby se dalo přehlídnout užvaněné,uječené a lítající dítě a přerostlý pod nohama se plandající pes 😀 ).

U nás byli dvakrát,co bydlíme sami a to jednou na hodinu a podruhé na narozky malé na hodinu a půl 😖 a ještě pro ně manžel jel i je odvážel.

Když k nám tchýně měla jet prvně,tak jsem byla u našich a tak mě cestou vyzvednuli,tchýně taky vystoupila z auta,postavila se doprostřed parkoviště a začla na malou volat a natahovat ruce.Jess je věčně poblázněná a tak letěla z kopce a přímo na silnici,tak jsem se hned nasrala a začala pyskovat jestli je normální,že co kdyby jelo auto,a jak pak má to malé dítě vědět,že na silnici se neběží...no málem mě trefila pepka.To je na moje nervy.

K těm nemocem chlapů...asi je to tak všude 😝 .Můj včera chytl hrnek s čajem a začal ječet auuu,ted' jsem se fakt spálil,tak jsem schválně ten hrnek musela zkusit,a teda mě nepálel,jen byl trochu horký 😀

Když já mám horečky,tak ještě musím trajdat s malou v náručí venku se psem min.co 3 hodiny,(nechce se mi tahat kočár na blbé venčení),malá když je ospalá,tak mi celou cestu brečí a na to nemám nervy kdž je mi blbě.A odpadám až nad 40°,jsem tak naučena z práce,tam jsem si radši ndovolila nemocenskou,bo by mě sežrali.Manža má 37 a už je bezmocný,to je samé podej mi to a tamto... 😀

Chlapy jsou kapitola sama o sobě a o tchýních ani nemluvě...no jo,je o jedna rodina 😀

Já se fakt po těchdle diskuzích o tchýních bojím,co budu zač já.Doufám,že budu super tchýně.Ale to si asi myslí i ty naše,že? 😀 Vzhledem k jejich vucování a dolejzání(většinou)

No nic holky,už si začínám připadat jak samomluvec,povídám si sama na popůlnočních diskuzích 😀 ,tak jdu taky zalehnout(teda ještě si proberu malou dáním na nočník,následněji ututlám čajem (to se většinou rozčiluje,že chce pohádku 😠 )a budu doufat,že se pes nevzbudí,má dneska průjem a to si někdy vesele k ránu trajdám po venku a venčím psa 😀 .Ještěže chlap nedělá noční.Už si představuju,jak ve tři ráno balím malou do kočáru a jdu venčit 😝 😝 😝 ,to by mě asi policajti rychle odvedli na stanici 😀 😀

jana20
21. únor 2007

Ahojte...
teeeeeeeeeda vy ste toho riadne napisali....mam trosku casu tak som sem nakukla a tu nikoho....no idem sa pustit do citania...

lucisa
22. únor 2007

Jani, my jsme se přemístili na volnou - Jen tak o životě...., protože tady jsme pořád odbíhaly od tématu, víš? 😉

dludli
autor
23. únor 2007

je holky a ja vam chtela napsat jen at zustanete, posledni stranky byly fakt zabavne 🙂 a dalo mi praci se tim prokousat. No tak doufam ze sem jeste zavitate, at to tu uplne neumre.

ja jsem dneska na palici, jedu na vikend pryc, Martin taky jede, tedy dnes a zitra se vrati a pekne me tim nastval. Ja odjet musim ale on to mohl nechat na kdykoliv jindy. No a nas pes bude tim padem sam jen s tchyni. Znamena to ze bude spat venku, to si Martin pekne vypije, no ale hlavne ho zase tchyne nacpe vsim moznym.
Ted v tydnu jsem jeden den dorazili oba domu az v pul desaty vecer, pes tam byl cely den jen s tchyni a druhy den cely mel desnou srajdu, cert vi cim vsim ho cpala. Tak jsem zvedava v jakem stavu bude chudak Akuš po dvou dnech. Jestli ji neco bude tak je Martin mrtvej, ze ji tam necha jen s babiznou 😠 a ji to muze clovek rikat kolem dokola, at ji NIC nedava, ale je jak hlucha. Jak tam byla Akki cely den sama, tak mi tchyne hned zalovala, ze se ji v dome pocurala, no nakonec z toho vylezlo, ze na psa tak zajecela, ze se pocural. Ona tchyne totiz normalne mluvit nedokaze. Jen trochu zvysi hlas a hned jeci jak prastena.
A dneska rano me taky dojala. Odchazeli jsem s Martinem do prace, ona samozrejme musela hned vystrcit ten svuj cumak, aby vedela co se deje. Takze pes vlezl k ni a hned na linku, co by tam zblajzla. No a tchyne jeci, ale stoji mezi dverma a neuhne abych tedy psa mohla chytit. A obejit se neda. A pak nadava na psa, co ji zase sezral. Ale aby se laskave uhnula, nebo privrela dvere kdyz psa na chodbe vidi to ne. Boze!!!!!!!!! Nekdy by me z ni vazne trefilo 😠 😠 😠

martinnaa
2. bře 2007

Ahoj holky
Tak neco malo pridam...Me uz leze krkem tchyne, po kazde kdyz krmim malou tak stoji u mne a cumi jak mala papa..A rikaji Terezko jak dela kapr (7mesicnimu decku)a rika ji ba-ba..tak asi dela podle tchyne kapr ona me uz tak s...A co mam delat ja uz se s ni ani nebavim nemam zajem.Ani ji nevidim staci kdyz jen slysim a je mi zle, uplne se mi protivy 😠

sisstin
2. bře 2007

martinnaa: hahahaha..tak to chápu, že je ti to protivný 😅 😅 a vy bydlíte s tchyní?

martinnaa
2. bře 2007

Bohuzel ☹

sisstin
2. bře 2007

martinnaa: já svoji "tchyni" taky nemůžu ani snést..proto stále nebydlím se svým drahým, protože bych ji nepřežila..ale od té doby, co jsem těhule, tak nám hledá byt..tak už snad budeme bydlet spolu a sami 😝

llucinka
2. bře 2007

martinnaa: 😀 Tak to je husté, Tvoje malá bude učená, když ji tchýně učí tak potřebné věci! 😀

matar
2. bře 2007

ahoj llucinka,prečo nechodíš aj medzi septembrovky? 😉
my sa so svokrou ledva pozdravíme a to býva o dva vchody ďalej. takže martinnaa, ja viem dobre,čo je to, keď máš chuť chytiť svokru medzi zuby a povláčiť ju po ulici 😒

llucinka
2. bře 2007

matar: Hih, já chodím do září 😀 😀 😀

matar
2. bře 2007

zradkyňa 😀

llucinka
2. bře 2007

matar: Jsem tam nakukla a nikdo tam 😀

matar
2. bře 2007

dnes to nejako stojí ☹

martinnaa
2. bře 2007

sisstin:My se chceme tayk stehovat v lete musim to vydrzet

kilona
3. bře 2007

martinaa no to se nedivím že si lezete krkem takovej problém jsem měla já s matkou když jsem s ní bydlela a už jsem měla rodinu.pak jsem se odstěhovala a mám klid takže když vydržíš určitě se to zlepší.

dludli
autor
3. bře 2007

martinnaa vytej do klubu "bydlime u tchyne" 🙄

boze az mi budeme mit deti to bude sila!

Jinak tchyne dodrzuje svuj ritual ze na vikend odjizdi 🙂takze v patek rano odjela, navrat v pondeli 😎

martinnaa
4. bře 2007

dludli:Tak to se mas dobre kdyby nechodila do prace tak z zesedivym... 😉

dludli
autor
4. bře 2007

no moji tchyni je 70 takze je tu porad, driv byl problem ji dostat ven aspon na hodku na kafe za nejakou jeji kamaradkou, takze se divim, co ji to ted popadlo, nicmene si to uzivam. Jednak je tedy martin rad, ze ma nejakou aktivitu, me to je po pravde celkem burt, pro me je hlavni ze tu o vikendu neni. No mluvim ted dost nepekne, ale nekdy se chova tak hrozne ze si nemam co vycitat 😅

martinnaa
10. bře 2007

Ahojky holky tady je to nejake mrtve asi mate zatim pohodu s tchynema co?Ta moje mne opet s...Kdyz davam male papat tak u nas sedi dokud to vsechno nespapa hledi ji primo do puse vypadato jako kdyby ji mnela urknout...fuj!!!
Terezka chodi s takou do vany a jak to zjistila tchyne tak se nas ptala "Muzu nakuknout?"Je toto normalni?S malou si hrajeme a ona se vetre bere mi ji a vyzaduje si pozornost Terezcinu.Ja asi brzo zcvoknu.Kdyby ste mnela nejaka dobry napad jak na tchyni tak sem s nim... 😉

jess
10. bře 2007

marti,na tchýni leda revolver(lepší najemný vrah,at neskončíme v base 😀 ) a nebo už konečně vynylézt ten marsový vystřelovák 😀

Tu tvou máš teda dost hroznou,mě toto dělat ta moje tak už je ze mě nejspíš vrah,já jsem na tu svoji co mám malou nějaká držkovatější.Mateřství mi dodává sílu i odvahu 😀 ,takže se radši drží už zpátky,na vše se mě ptá,a když se stane,že se nezeptá,tak už po ní pyskují i její zbylí synové,že já jsem to zakázala 😀

jess
10. bře 2007

Jinak,já mám od ní ted božskou měsíční pauzu,její hnusná fena hárá,tak tam nemůžu kvůli svého psa 😀 .Škoda,že fenky hárají jen 2x do roka,mít to jak mi holky,tak si žiju skvostným beztchýňovským životem 😀

martinnaa
10. bře 2007

jess:JA s etaky nenecham taky drzkuju ale ona je hrozna porad s epta co mala kdy papala kdy kakala kdy spinkala uz mi to leze na mozek.Nemusim ji videt staci kdyz ji jen slysim a uz mam vsechny chlupy na tele zvedle..Jsem na ni alergicka.Bavime s espolus manzou a ona je tak zvedava ze se pta a o cem s ebavime a co kde jak bylo.... 😠

jess
10. bře 2007

Fakt,jo? Tak to máš asi tu nejvtěrnější tchýni na světě. 😖 To tě lituju.Ona si neuvědomuje,že jí do toho nic není 😲 .Třeba by zabralo,kdyby ji to polopaticky řekl tvůj miláček.

I když teda u nás má tchýně s manži šoufky,na ni platím jedině já,mu se akorát směje.S tím mě může vždy dožrat.On ji něco zakáže,co se mu nelíbí u malé a když jí slyším,že si z něj dělá legraci,tak se do ní vždy pustím já,že to Toša asi nejspíš neříká jen tak do větru 😠

A malá už je taky pěkná držka po mamince a tak ji na blbé dotazy sama drze odpovídá 😀 Minule jak jsme tam byli se jessi ptala,zda tam zůstane s ní a malá si zatukala na čelo,a tvrdě vyřkla ne 😀 .Tehdy jsem se musela řehonit,tchýně se cítila trapně a mě to hřálo na srdíčku 😉

martinnaa
10. bře 2007

jess:Kdyz ji neco rekne tak to stejne nepomuze.Dela mezi nama jen peklo, protoze kdyz se mi necio nelibi tak mu to reknu a jedine se pohadame protoze se ji opbcas zastane-je to jeho matka a bydlime u nich ach jo ☹
Ted jsem byla v Kauflandu a ona tam dela pokladni jak mne videla tak se hned ptala"Co mala jak spala"
Premyslela jsem ze bych se na par dni odstehovala k mamce bydli asi 35km ode mne.Tak nevim prptoze je to uz k nevydrzeni jedine mi skazi naladu 😒

verunnecka
10. bře 2007

ahoj,jelikož máme miminko tak mi furt tchýně vypráví co dělal manžel když byl malej,jak kakal,kdy chodil spát,kdy se počůraval atd.,dokola a dokola už mě to přijde trapný ale jí asi ne.

dludli
autor
10. bře 2007

cau holky 🙂 no tak ja jsešm na lyzich v Italii, hned jsem si tu vyhmatla konika 🙂 tak mam na tyden klidek 😎