Tchýně a problémy s nimi. Že nejsem jediná? Přidej se.

dludli
29. led 2007

Zdravim všechny,
sice se mi kapanek prici, zakladat toto tema v sekci rodina, no ale kde jinde, ze? Je tedy jasne ze se svou tchyni nemam dobre vztahy a tak trochu doufam (ale nikomu to nepreju) ze na tom nejsem tak sama a ze se nekdo najde s kym bych mohla o tomto zivocisnem druhu 🙂 pohovorit.
Dneska me zase nastvala a potrebovala jsem to ze sebe dostat, no takze to zase "odnesl" konik 🙂

Tak co kocky, je tu nekdo kdo take s tchyni nevychazi? Jak to resite? Jelikoz u tchyne s manzelem bydlime, tak to resit musime :-/

ewelly
17. bře 2009

vcera slavila elenka svatek takze hvezda dorazila po trech mesicich(bydli o dva baraky dal) a uz po treti jsem poslouchala at ji davam na noc banan s piskotama! 🙄 booze uz zas!tak jsme ji jasne vysvetlila,ze banan s piskotama dostava k svacine ale urcite ji energii nebudu cpat na noc!tak s epak pry nemam divit ze se mi budi v noci n mliko!jasne banan by to zachranil!!a to nam vyrostl zub a sahala ji do pusy!blee!jak ja byla rada kdyz vypadla😀..rikam MM:tak a uvidime ji zase za tri mnesice az Eli bude slavit rok😀

hancas
17. bře 2009

JAK HOLKI PÍŠETE ŽE MAT,MLÉKO SE NEDÁ OVLIVNIT,MÁTE PRAVDU JÁ MĚLA MIMČA 14 DÍ V INKUBÁTORU A TAK JSEM JEN ODSTŘÍKAVALA,ALE PROSTĚ BYLO ČÍM DÁL MÍN MLÍČKA A U TO PRO OBA NSTAČILO,TALK JSEM MUSELA PŘIKRMOVAT UM,ALE JAK ZJISTILI ŽE JE TO VÍC ZASYTÍ A ŽE JE LEPŠÍ,ODMÍTALI MI TO MOJE,TAK JSEM SI TU TRIOCHU CO JSEM MĚLA V SOBĚ NECHALA ZASTAVIT.PROSTĚ JSME OD 3 MĚSÍCŮ NA UM A NEVIDÍM V TOM PROBLÉM.PROSTĚ KDYBY MI NĚKDO VYČÍTAL ŽE JSEM NEKOJILA....POŠLU JE DO PRDE.E,PROTŽE MI MATKY ZA TO PROSTĚ NEMŮŽEME A TÍM ŽE NÁS NĚKDO BUDE STRESOVAT TO MLÍKO NEBUDEME MÍT TUPLEM!!!

petrajah
17. bře 2009

Ahoj holky! Moje tchyňka - sviňka je v lázních!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀

hancas
17. bře 2009

PETRA-----SE MÁŠ,NA JAK DLOUHO NA 3 ROKY????

dagina
17. bře 2009

Hancas, moje tchyně by byla zase blahem bez sebe kdybych nekojila bo SUNAR je nejlepší.
Petrajah, se máš, to ti upřímně závidím 😅 .

fanys
17. bře 2009

čaudys....
f161-tak moje tchynka-svinka by ti vysvětlila že o mimino se muže postarat kdekdo,ale matka která nekojí je nic.A taky mi řekla že vychovala už dvě deti,plus dvě deti mý švagrový podnikatelky co nemá na nic čas protože se honí za penezma,vlastne už v rámci šestonedelí se o její deti starala maminka a to uplne kompet a cvelý den-platila jí zdr.a soc.a maminka se starala.A zaboha nemuže pochopit že já si svoje deti ráda vychovám sama,stejne si myslím že uloha babiček a dedečků je v něčem jiném,na výchovu jsou rodiče.Ale to je jedno,švagrová je idealní matka co na svoje deti sere a 5 dní plus nocí v týdnu jsou u babičky.Já to nechápu,a já co se od detí nehnu jsem špatná.Zrovna jsme si říkali s mm že nikdy nechceme zažít aby mi deti brečeli ,abych je nadhánela po dvoře když pro ne přijedu k bábě že nechtejí domu.Ale tchýne si snad připadá milována nebo co,ale já jako matka si to eumím představit abych musela deti přemlouvat,uhánet,ukecávat,slibovat,vyhrožovat a s řevem vézt domu.Pro mne je ta představa hororová a švagrová to má na denním pořádku.asi to bude tím že je to správný prototyp mámy.

petrajah
17. bře 2009

hancas - to kdyby 3 roky!!!! Ale doufám, že jak dnes půjdou do ZOO, že ji tam něco sežere, anakonda nebo něco podobnýho. Vyflusne jen brýle a zuby. 😀

hancas
17. bře 2009

peti---§-neboj jí tam zavřou do klece,protože si jí spletou se svini 😀 a budeš se tam na nu divat a platit vstupné na její jídlo....!!!!!!

lena13
17. bře 2009

peti tak to ja tam tchyni taky poslu,aby zbyle jen ty bryle 😀

petrajah
17. bře 2009

😀 😀 😀

petrajah
17. bře 2009

Holky, to je drsný! 😀 Já si někdy říkám, že kdyby to četla a poznala se, tak nás vydědí. Ale to vstupný na žrádlo bych klidně obětovala.... 😀

lena13
17. bře 2009

no ja bych to taky obetovala 😎 😀 ...kdyby to cetla tak bych asi mela rozvod hned podany a asi drive od ni a pak 2 sekundy na to od michala ....

petrajah
17. bře 2009

Máš pravdu, od manžela by to bylo drsný. Ví sám jaká je, ale tyhle naše hlášky jsou někdy moc, ale jak se člověku uleví!!!!! Komu si mám postěžovat?
Jen lituju fyzioterapeutku, která se stará o tchýni, protože ji vidí v rouše Evině.Ta musí mít divoký sny. To je zážitek na celý život. Nikdo není dokonalý, ale znám málokoho, který si musí prvně srolovat prsa a připnout spínákem. 😀

hupcza
17. bře 2009

tak to je drsné s tím kojením ...
jako nechápu, proč ty ženské jsou tak zlé
vždyť byly taky snachy,taky jsou mámy - tak musí vědět, jak jsou některé věci citlivé a nemají se říkat ani v nadsázce
kde se to v nich bere
to jako budeme taky takové vobludy????

petra: vzhled mi fakt neleží ani v malíku 😉 to mi ani manžovi nijak neubližuje - zkrátka je stará no a tak nevypadá jako modelka (sice to, že na naší svatbu se nedala ani ostříhat, nabarvit, natož učesat a přišla s takovým dost hrozným rozcuchem o něčem vypovídá, byť to je vzhledové)..ale fakt je mi to fuk ..kdo í, jak my budeme za pár desítek let vypadat ...ale ta zloba a zášť, ta mě nějak furt dokoéla udivuje

f161
17. bře 2009

Zdravím🙂
Ewelly: Tak já si taky myslela, jak bude jméno pro tu mojí prcku originální😀 Ale co...Elen je nádherný jméno a vybrala jsem ho proto, že já se jmenuju Helena a moje mamka Alena🙂

Fanys: Tak to čumim...To je logika hadr...Tchýně asi občas přebere, co? Myslím samochvály😀 Jo a takový ženský typu tvojí švárový znám taky moc dobře...V jeslích na praxi jich bylo hafo😀 Děcka pak nechtěli domu, taky kolikrát řvaly až to jednoho bralo za uši😀 Víš podle mě sežrala rozum světa, když vychovala děti tvojí švagrový, cejtí se bejt obrovsky zkušená a potřebná...On opak je pravdou ne?😀

f161
17. bře 2009

Hupcza: Takový obludy určo nikdy nebudem.... Lidi jsou trochu jiný než před xxx a s výchovou "stará škola". Nebo myslíš, že bys byla někdy schopná bejt takhle nesnesitelná jako kdejaká TCH?😀 Myslím, že ne😉

aponchie
17. bře 2009

holky me by zajimalo proc svagrova tak desne zarli na vsecky zenske v okoli jejiho bratra meho muze(kdo vi ,vi ,ze se vubec uz nestykame,ale i tak mi to vrta hlavou)muze za tim byt i jen to ,ze je tlusta a ja ne?,ale zase v mladi nebyla bachrata a manzel rikal,ze jakmile zacal chodit s holkou hned se nasrala a zacala ho vinit ,ze ji bere kamosky a ,ze ji da vic darku jak ji a podobn ekecy to ja nechapu..preci jestli mam brachu rada a stojim o nej i do budoucna tak ikdybych jeho zenu nesnasela tak se musim zatnout anebo musim pocitat s tim,ze pokud davam okate najevo jak ji nesnasim bracha me zazdi tak o co jde potom? 😨

hupcza
17. bře 2009

f161: no jako ta má určitě ne ...protože ona má povahu "všechnoje špatně, a pokud náhodounení, tak brzy bude" ..a já jsem pravý okap, pokud dřeme pusinou v zemi, ještě to je dobrý, protožealespoň ještě dřeme, že jo ...takže úplně stejné určo nebudeme 😀

apo: taková žárlivost od ségry ..tak toje drsné - to jsem nikdy neslyšela
(vlastně jsem viděla ve výměně manželek -neviděly jste v neděli, jak šíleně záviděla své sestře ...to jsem čuměla jako blázen)

aponchie
17. bře 2009

hupi ona s tim ma problem celej zivot pac prej nikdy nemela kamosky sebevedomi nic a porad se drzela starsiho brachy ten ji sehnal kdejakou brigadu porad ji nekam bral at neni sama proste jak muj s mojou ,ale pak v americe si cuchla k penezum a stala se z ni strasna krava jak rika manzel proste narostl ji rypak a to tam myla hajzliky ..nicmene kdyz ji sehnal brigadu pred cca10lety na koupaku tak se kamaradila tam s jednou holkou a manzel se pak do ni zakoukal a ona se urazila a konec zvonek naraz byla Lenka hrozna pica a on manzel hajzl ,ze ji sebral kamosku atdatd proste hruza porad ho citove vydirala proc ji koupi 18kvetin na narozky a ji jen 3 a same lahudky a ted je ji 31 let a naraz kdyz se teda nebavime s tou dotycnou Lenkou se snazi kamaradit jako aby sme videli ci co i tchyne ji nesnasela a pak chodila a predemnou rikala manzovi:kdyby jsi videl Lenku jak ma krasneho syna a nadherne auto roomster to bys cumel ..to jako schvalne abych asi zarlila ale me je to fuk nicmene pred rokem rikala tchyne manzelovi,ze na me jeho segra desne zarli ona chce mit pozornost jen pro sebe,pro sebe mit maminku pro sebe mit jen hlidani vsecko,..nesnesla any tchyne sem sla za malou zarlila,ze manzel ma driv svatbu proc prej jako nepockame az ona se vrati z usa a kdyz se ji manzel zeptal kdy se vrati rekla ,ze nevedi tak na co ma cekat sakra??poslala nam prani ke svatbe ironiocke jak svina viz at nam to teda vyjde kdyz sme se uz rozhodli atd fakt humus nikdy sme od nich nic nedostali a pod..ale manzel rikal,ze ona je psychicky asi auva pac cetl jeji denik co nasel v pokoji jeste nez sme se stehovali od jeho rodicu kde jsme 3mesice prebivali a smal se na cele kolo proste si psala jak zarli na brachu,ze tam ma zase tu kravu v pokojiku je s ni a ona se uzira vedle v pokoji pak ze chodila i na psychinu nekam brala belaspon,ale na okoli bys to do ni nerekla,proste dela utapnutou milou holcicku a matka(tchyne dela co ona chce)zazdila ,ze je i u nas kdysi ji volala a ona hned do telefonu ano kacenko sem v kauflandu uz jedu a bala se,ze nase mala zarve aby nevedela,ze je u nas,ted kdyz se nebavime je stastna pac ju sralo,ze mala je dopredu ze mame vsecko driv nez ona pac ona chce byt ve vsem prvni proste podle me nula sebevedomi 😝

fanys
17. bře 2009

apo-když jsem začala číst tak sem ti chtela říct at jí dáš do pití neurola že se sklidní ale ,ona psychouš určite už je-jak sem četla tvoje martyrium už kdysi dávno- ☹ holka nemáš to lehký,takovou magorku ségr má kdysi muj bývalý chlap.....a to bylo tóčo,to byl jeden podraz az druhým,levárna střídala jedovatosti,kecala nesmysly ....co povídala jemu a co povídal mne,navenek milá osoba a pak po čase když se to provalilo a já si pospojovala ruzne situace tak jsem jí málem zabila,nejsem agresivní ale dala jsem jí přes držku-smála se mi do obličeje a běžela za bráchou že je svědek a že mne zažaluje.....no jak to skončilo-on jí taky švihnul a byl na dlouho klid.
😝 to byla druhá a doufám poslední facka mého života ale padla na urodnou půdu.Ale pak až se naše cesty rozešli jsem ho potkala a říkal že v tom podivném trojuhleníku on-partnerka-sestra žije zas a byl z toho hodne špatný.
Podle mne si na tebe ventiluje opravdu nejaký problém co má sama se sebou,já kdysi tý svý žárlivý skorošvagrový řekla v afektu at si skočí z okna když je cvok-furt vyhrožovala sebevraždou-a i když jsem prožila horkou chvilku když stála jak víla amálka v okne že teda skočí nato se měla moc ráda a neskočila. 😀 pro jejího skvelýho bráchu bohužel.tak ti držím palce.třeba jí naštveš když jí koupíš něco na hubnutí,nebo schválne malé triko,nebo předplatíš fitko,nebo na ni zavolej caithamlovou.....a až si vyřeší své komplexy budeš mít pokoj.

petrajah
17. bře 2009

Trošku zralá na psychiatrii, ale to doslova. Hysterka, blázen, jaký má rodinný zázemí, že se fixuje na bráchy? 😨

aponchie
17. bře 2009

fanys je pravda,ze me tak neskutecne vytocila tim jak se manipulativne a povrchne chovala k nam hned ze startu ,ze sem ji vmetla do ksichtu,ze sem ten denik taky cetla a ona se toho chytla a vsude roznasela jaka jsem zruda,ze ji lezu do cizich veci,ale vec je ta ze nez dojela z usa tak tchyne byla samej med a ja nevim co ,ale manzel kdyz tam byl s ni a vratil se o rok driv mi sam rikal,ze proste uz ji nemusel a nezajimala ho v usa pac mindraky ona jako ma,ale proste ja jsem ji poznala hned po telefonu to kdyz sme bydleli u jejich rodicu a ona jeste v usa a kdyz volala tak denne jen s tchyni a nam nezavolala tchyne nam rikala jak se na nas ptala a vyznamne rikala manzelovi ze se na nas ptala jakoby to byla nejaka pocta od ni ci co,ale zeby zvedla telefon a zavolala sama brachovi nebo se ptala primo nas to ne..to se v telefonu ptala maminky jestli mi je v tehu zle a ja stala vedle ni takze pakarna to me sralo a manzela taky a proste ji stouplo sebevedomi tim,ze si tam nasla manzela ma uz dve deti konecne!!to druhe se ji narodilo az ted driv nez nam tak je stastna proste,ale stejne ji nechapu letos ma 32let!!!uz by mela mit rozum ne?kolikrat sme se snazili usmirit ale ona nechce a drzi celou rodinu aby nesmeli ani oni proste se ji boji pac ona by jim to dala sezrat,starej se ji kurvil za zady chtel se rozvest ale zatutlala to a zustali spolu nas pomlouvaji teda me ze ja za vse muzu pac manzel byl prece takovej dobrak driv..ja ji nic kupovat nebudu pac sem s ni uz pres rok nemluvila s posl;edne co sem ji videla na tchynini narozky presne pred 14mesici dosla ke tchyni a jak videla,ze tam sme s manzelem ani nepozdravila nas a sla do kuchyne nazrala se vzteky a odesla do decaku a tam lezela a trucovala a nesla asi 4hodiny do obyvaku za nama!!fakt nechutne jak male dite a to ,ze odmitla malou drzet v naruci a predemnou rekla ze ji na ruce nechce od te doby sem ji nesnasela a kvuli zarlivosti na deti se i s kamoskou rozesla v usa ale jak sme se tady v cr vseci rozkamaradili tak naraz se k ni vratila jakoby a ted sou zase jako kamosky prej uz si to vyrikali..proste pretvarka..jen tchyne se ji strasne boji..hele zasadni problem byl,ze nez se vratila z usa dozvedeli sme se ,ze tchan zneuzil deti v rodine a byl odsouzenej a dostal podminku a ona a vseci kolem to vedeli jen muj manzel nic!!!museli sme se to dovedet dva mesice pred porodem od cizich a malem sem predcasne nervama porodila a dostala sem sok manzel taky a to nam svagruse poslala na malou oblecky z usa a ja jak byla nasrana sem ji napsala at se s tim zapere a uz mi nic neposila a poslala ji do riti pac me nasralo jak se chovaji k manzelovi ,celej zivot jim delal debila vsecko pro ne udelal zaridil slouzil jim a takto si ho vazili>?nasralo nas to,ze delali,ze tchan nic neudelal a ze to budou tutlat a hrat si na svatousky pred lidima ta pretvarka me uzemnila a pak tchyne se nasrala,ze nedelame,ze je vse ok a trestala nas tim,ze neprisla do porodnice po porodu chodila po meste se svagrovou a prechazela na druhous tranu jak me videla,ale zaroven liska podsita rikala po lidech ze ji malou nechci ukazat nacez jak sem se to dovedela vzteky sem nemohla ani dychat svine jedna vychcana tak sem ji rekla,ze jestli toho nenecha reknu akzdemu proc se nestykame doopravdy nacez sem to udelala a rekla kdo se me optal,ze tchan je pedofil a ze si hraji na rodinku coz byl podpas ode me vuci ni a od te doby je konec zvonec semotamo nejake usmireni bylo,ale diky svagrove to neslo a nepujde nikdy

petrajah
19. bře 2009

Moje švagrová udělala své kamarádce pozvánky k narozeninám a jak jsme jednu dostaly, tak tam jsou 4 chyby. To taky značí o něčem. Ale jinak je má moc pěkný. 😉

supina
19. bře 2009

Tak dneska jsme tu měli tajfun - tchýni i švagrovou. Představte si, že malýmu koupily kinder pinqui a dali nám to do ledničky!!! Nesnáším, když se mi někdo hrabe v kuchyni nebo v lednici - přijde mi to, jako by mi hrabaly do skříně.. 😠 😠 😠

lena13
19. bře 2009

holky vy jste toho zase nakecaly..ja jsem ted hodne nemocna s claudinkou,mame virus...ja se ozvu jak nam bude lip...mala v noci zvraci no hruza...preji vam at mate klid od tech svinek 😀

petrajah
20. bře 2009

Leno, tak ať jste zdraví!
S tou ledničkou mně to nepřipadá tak šílený, taky nám tam vrazí něco, aby se rychle nezkazilo. Ale mají se aspoň zeptat. 😠
Ale je fakt, že nenávidím, když u nás hlídají děcka, mám pocit, že prošmejdí celej barák a není jim blbý ochutnat i jídlo na sporáku. Fakt si nejsem jistá. Brr.

pavlapap
20. bře 2009

To je jako u nás! Všechno co tady čtu! Já už jsem se zařekla a vídám se s ní minimálně. Taky k nám nechce chodit, musí manžel. když jí řekne at' přijde ona, tak nemůže má hodně práce, manžel jí nechce pustit protože si myslí že se mu chodí kur..t. No když to tchán slyšel tak šel do mdlob. Naopak jí prý sám posílá. S kým by se kur...la? Kdybyste jí viděli nosí boty a hadry po manželovi nic nového si nekoupila snad 15 let. Tak bych chtěla vidět toho chlapa. tuhle šla z práce a půl hodiny si povídala s jednou ženskou. ale nestavila se. Za hodinu volala manželovi at' přijde s dcerou tak jí řekl že nemusela kecat před domem a mohla se stavit. Ale prý jí byla zima musela tátovi ohřát oběd. Ten si ho ohřívá sám. Ona vaří z vitany a je ta nejlepší strká ty omáčky i do nedělního oběda ale je ta nej. Ona má hodně práce a já se asi doma kopu do prd...e. kdykoliv jí potkám ted' to od ní pochytil i tchán vím co bude. Proč nepřijdete? proč se nestavíte? Kdy přijdete? Ale sama nepřijde, taky říkáme my jí vidět nemusíme chce vidět vnučku tak at' se staví. Když byla dcera marod v zimě tak volala at' jí přiveze že jí chce vidět protože ona sem nepůjde. No jasně v horečkách jí tam potáhneme. Na oslavě 1. narozenin do nás rýpala pohádali jsme se a bylo to zkažené. Nedá si pokoj nic a nikdo jí není svaté! Ona je taková velká voda všude je jí plno a za každou cenu musí být středem pozornosti. A když není ztropí skandál. My se brali v říjnu manžel za ní musel jít a říct jí at' se ve s v. den alespon' trochu ovládá. Tak se držela zkrátka ale stejně si alespon' tu a tam něco neodpustila. Zlatý hřeb ovšem nastal večer když před hosty vybrala odpadkový koš aby měla zbytky pro psa 🤐 To je furt něco pomlouvá nás kudy chodí že třeba na splácení našich dluhů nám je dobrá i když jsme od ní neviděli ani korunu a dluhy samozřejmě nám nesplácí. Doufám že to tady čte nějaká její kamaárádka, to už mě u nás nepozdraví živá duše! 😝

petrajah
20. bře 2009

Ale pozdraví! Ahóój!
Aspoň si přečtou, jak to doopravdy je.
A s těma odpadkama - to je mazec! 😅

blahovka.cz
20. bře 2009

ty jovka tchyne houmlesacka 😀 😀 😀 bez urazky 😀 😀

ja jsem tu zas dlouho nebyla,ale musim se blejsknout tim krasnym darem od tchyne co jsem ted dostala k narozkam - knizka roman (ackoliv vi,ze to nectu,z levnch knih mohla sta s tezi 50kc,ani nema pevny prebal) a poprve jsem neco dostala na malyho - pletenou cepicku s volankama,hroznej kabatek a ponozky ke kompletu,no prece by vas nenapadlo,ze je to schvalost,kdyz uz jim roky troubite,ze vase deti budou chodit oblekane moderne,ze nechcete pletene oblecky . . . 😀 no mi zas ukazala,ze ji stojim za vyliz ....... ani si s nama netukla na moje zdravi,pry sampano nepije,vino nechtela - to je zajimavy,ze vsude jinde pije i vino i sampano . . . ani vam nemusim rikat,jak se tvarila

to mam jeste podezreni,ze ji to upletla nejaka babka z duchodaku,jelikoz to nema cedulku s velikosti a takovy hadry se snad uz sezenou jen muzeu,ja chapu,ze je staromodni,ale to snad nebylo moderni ani za nich

blahovka.cz
20. bře 2009

a jeste perlicka,jsme se s manzou dozvedeli,proc nam jeste nekoupili nic pro malyho - protoze jsme jim to prej zakazali se dozvedel manza od svyho kolegy 😀 😀 taky dobry