Tchýně. Také Vás štve?

suzanne_capulet
24. říj 2019

ahoj, jde mi jen o to zjistit ze zajimavosti, jestli i Vas stvou Vaše tchýne. Jsem podruhe tehotná a nevim, jestli je to hormonama nebo momentalnou náladou. Mam svoji tchyni rada, je svojska ale pomuze, dá se s ní pokecat, je trochu premotivovana v kupovaní veci pro mé dite ale budiz. lepší jak by nemela zajem. Ale v poslední dobu mne štve, jsem na ni alergická a ani nevim proc. reknete, že se to zlepší :D ja chci s ní vychazet dobre. Jaké jsou vaše vztahy? 🙂

gingerbread
26. říj 2019

@suzanne_capulet ahoj,mě v těhotenství postupně vadili skoro všichni:D - tchýni bohužel nemám,ale moji rodiče a manžel mi lezli na nervy a vůbec tak celkově jsem byla v určite fázi těhotenství hrozně precitlivela a popudliva...Zlepší se to,ale dle me zkušenosti se to po porodu často vrací😆 nee bude lip neboj 🙂

tingle
27. říj 2019

My měly s tchýni dříve celkem dobrý vztah, pokecaly jsme, rozuměly jsme si. Pak se narodil první syn, to za ním jezdila, byla šťastná. Ale od té doby, co její dcera porodila vnučku (když bylo našemu synovi 10 měsíců), tak jako když utne. Nestaví se za ním, nenapíše, jak se má. Pokud my ho nedovezeme až pod nos, tak ho třeba dva měsíce nevidí a nevadí ji to. Bydlí 4 km od nás. Náš malý je stále okrikovan, nesmí na sestřenici ani sáhnout, aby ji náhodou neublížil ( jsou ji víc než dva a synovi tři). Už v jejím věku musel být dospělý, rozumný. To dělání rozdílu mi šílene vadí. Ji neřekne nikdo nic, ale synovi se vytýká vše. Pak jsou taky problémy s tím, jak ho vychováváme, že mám vlastní názor....Popravdě, fakt ji nemám ráda. Ona mě taky ne. Dřív to bývalo dobrý, ale prostě pokazilo se to. A myslím, že lepší to nebude. Nemůžu ji vystát čím dál vic. Teď čekáme druhé dítě a z jejich strany žádná reakce, ani náznak radosti. Tak co s takovými lidmi. Já je v životě nechci a nepotřebuju, ale manžela by to mrzelo. I když je vždy na me strane. Hold naše děti budou znát asi jen jednu babičku, která o ně ten zájem má.

suzanne_capulet
autor
27. říj 2019

@tingle ja tomuto nerozumim. kdyz ji dela radost to vnouce a pak najednou ne. mne to hlava nebere. ani ti jejich naschvaly a pod. kdyz by se lidi tolerovali a snažili se spolu vychazet, hned by bylo na svete líp.. no.. ale to jsme my lidi

nazka
27. říj 2019

@suzanne_capulet já na svoji tchyni nedám dopustit. A to s nima bydlíme v baráku.. Všichni mě strašili, že až se narodit dítě, tak růžové to nebude a ono je to ještě lepší. Tchyni je lehce přes 50,je aktivní, vždy má naklizeno a dobrou náladu. dceru ráda hlídá a hlavně, jako jediná respektuje moje přání a metody. Když řeknu, že teď sladké ne, tak se prostě nedá (za to třeba moje máma strká dceři sladké potají).. Mám ji spíš jako kámošku.