• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotná a nevím jak dál

(Zamčená)
13. března 2014 
@petrryss Co ta kritika? Hmmm, zamysleme se...
12. bře 2014 ve 21:40  • Odpověz
autor
@luciebx vidim ze si nic pochopila :sweat_smile: precti si clanky a pak mluv,beztak jsi jeste pubertacka
12. bře 2014 ve 21:44  • Odpověz
@petrryss To mi chceš říct, že po třech dětech neznas odpovědi na své otázky a ptas se na výpočet termínu porodu apod.?! A že po tom, co jsi šla na potrat jsi hned zamilovaná tak, že nepouzivas antikoncepci a riskujes další nechtene dítě. Jako promiň, možná se pletu, ale myslím, že tvé příspěvky jsou fake. A jestli ne, omlouvám se. Ale pokud je to pravda, jsi nezodpovědná a sorry i hloupá. Žij si jak chceš, ale pokud jde o děti, byť nenarozene, nemám pro tebe slov. To je můj názor.
12. bře 2014 ve 21:44  • Odpověz
autor
@luciebx vidim ze si nic nepochopila :sweat_smile: precti si clanky a pak mluv,beztak jsi jeste pubertacka
12. bře 2014 ve 21:46  • Odpověz
No @luciebx je možná puberťačka, přeci každý je tak starý, jak se cítí že :sunglasses: , ale ty jsi někde mimo světovou realitu... Myslím že více zodpovědnosti než ty, mají i malé děti... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. bře 2014 ve 22:01  • Odpověz
@luciebx Prej vyškrábli kus mozku - padám smíchy - thumbs up! :DDD
12. bře 2014 ve 22:03  • Odpověz
@petrryss jj pubertacka fakt musim byt.. pac si hned nedelam dite s dalsim volem kterej by me naaahodu zase poslal na potrat a ja jak slepa husa hned pobezim a za rohem stoji dalsi KAMARAD kteryho necham do sebe se udelat a hned sem zamilovana a proto se tu ptam na takovy picovinky... promin.. ale kdybys tu aspon tak neplakala jaky je tvu ex maminacek ze udela vse podle maminky a ze ta ho vychovala spatne.. no ona ho asi vychovala dobre.. pac co s tebou ktera vleze do postele 2 tydny po potratu s dalsim a hned ceka ze bude tehu a laska nadozivoti.. no nevim nevim holka.. kdo tu pusobi jako pubertacka.. hodne holek tu pri tobe stalo ale to co s tebe ted vypadlo je tak leda na preztlamu :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
12. bře 2014 ve 22:08  • Odpověz
@ariellaida ted se tomu tady smeju sem ani netusila ze ze me vypadlo basnicke strevo :grinning: :grinning:
12. bře 2014 ve 22:09  • Odpověz
@luciebx Málem jsem spokla lžičku... ftipe! :D
12. bře 2014 ve 22:11  • Odpověz
@luciebx Zeno :grinning: , ja te zeru...palec hore a jmenuji te mou tiskovou mluvci :wink:
12. bře 2014 ve 22:15  • Odpověz
@petrryss jak dlouho jsi tohle vymyslela? nerikej mi, ze jsi tak hloupa, ze by to byla pravda....delas si tu z holek akorat srandu. Ty nevis po 3 detech jak se pocita TP? chudaci tvoje deti. Byt jimi, musela bych se za tebe stydet vlezt do postele 2 tydny po potratu s dalsim chlapem, co potkam a nechat ho do sebe udelat...
12. bře 2014 ve 22:17  • Odpověz
@petrryss Sorry, ale jsi kraaaaava a co vic rict....
12. bře 2014 ve 22:17  • Odpověz
12. bře 2014 ve 22:18  • Odpověz
Skoda ze tady chybi blijici smajlik...by se fakt hodil :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. bře 2014 ve 22:19  • Odpověz
me by taky v zivote nenapadlo vlest do postele po takovy kratky dobe po potratu kterej byl pro me tak strasliva udalost... a najednou je tu zamilovanost.... ja tohle nechapu.. nekdo ma problem uzivit 2 deti.. a nekdo si z toho tady dela holubnik.. ceka ze stat pride na davkach.. pac partneri se o deti ocividne starat nechteji.. ale nekomu je toto jedno a do dnesniho sveta se privede dalsi ditko ktere bude akorad trpet..
pak jsou tu zensky.. zaopatreny, lasky na rozdavani a priroda ne a ne nadelit miminko... apak jsou tu takovy tlupy co rodi a rodi a maj to jak hobby... du ven blejt velebnosti
12. bře 2014 ve 22:20  • Odpověz
@espada Diky, mne to prijde jako facka holkam, ktere tu fakt resi krizovky a nekdo se tu bavi...
12. bře 2014 ve 22:20  • Odpověz
@luciebx Ja uz na tohle rikam jen je to marny, je to marny a holt nekdo mysli spodkem nebo si z nas dela prcu :wink:
12. bře 2014 ve 22:23  • Odpověz
@laurital Je to kráva nebo psychopatka. Takovyma lidma se zabývat je ztráta casu. A jim dělá dobre, že je řešíme, takže když se na ni vykasleme, uděláme nejlíp :slight_smile:
12. bře 2014 ve 22:26  • Odpověz
Já si myslím že si dělá prd... ale je fakt že takových **** pár znám, které by toho byli schopné... To je tak když někdo má místo mozku, kostku a ostatní vytahuje na počkání jak kreditku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. bře 2014 ve 22:27  • Odpověz
tak jo holky.. nechame toho tady... pobavila sem se .. nalila si malinkou sklenku vina s manzilkem... a jdeme koukat tv... takze brou.. a hezky vecer
12. bře 2014 ve 22:34  • Odpověz
autor
Jeste ze to je fake,nejsem husa abych strikala do sebe,aspon sem se pobavila jak to tady zerete :grinning:
ze luciebx a dalsi.....
13. bře 2014 v 05:46  • Odpověz
@petrryss jako nezlob se na me,ale delat si takovouhle debilni srandu na strankach,kde nektere zeny nemohou otehotnet a tak strasne by chtely...A ze to nekdo tady zere? Kdyby jsi mela deti a tohle bylo treba Tve jedine "spojeni se svetem",taky bys to zrala....Je mi z tebe nejak blivno!!!
13. bře 2014 v 06:53  •  1 dítě  • Odpověz
Holky, nemá smysl jí cokoliv psát. Bude to buď nějaká puberťačka a nebo - řekněme to takhle - nějaká, co jí pánbůh moc do hlavičky nenadělil :grinning: A nebo obojí dohromady :grinning:
13. bře 2014 v 07:00  • Odpověz
@petrryss Ty musíš byť asi hodně velký chudák, který v životě asi nic nemá, když tvou zábavou je psát kraviny na MK. No, jdu se věnovat něčemu lepšímu. Sbohem vypatlanče :slight_smile:
13. bře 2014 v 08:55  • Odpověz
Myslím, že nejhorší na tom je, že to určitě fake není. :DDD
13. bře 2014 v 09:23  • Odpověz
Komu neni z hury dano, tomu neni pomoci :slight_smile:
13. bře 2014 v 09:42  • Odpověz
Holky, nejhorsi je, ze takova individua nam pak udrzuji populaci. Ti rozumem obdareni a rozumni vymiraji a debilita jenom vzkveta a mnozi se o sto sest.
13. bře 2014 v 09:48  • Odpověz
jít na potrat dítěte které chci a snažila jsem se o ně kvůli chlapovi,a dalším banailátm,no promiň ale je mi z toho zle :frowning2: Není to věc kurv....taška která se mi přestane líbit a podobně,kdo vám dá takové právo?Zabít když se nehodí,fakt je mi z některých ženských zle,a prý s věkem zbýráme rozum...
13. bře 2014 v 09:49  • Odpověz
ja si taky nemyslim ze je uzivatelka fake a ze si vse vymyslela... ja si myslim ze ten jeji styl zivota je presne takovy jak tu popsala.. ale ze sme ji ted ukamenovali tim jejim jednanim tak se stahla do ulity... asi cekala ze ji tu budeme podporovat a prat krasne zdrave miminko.. ale bohuzel se spletla...
13. bře 2014 v 09:51  • Odpověz
čtu dál a tazatelko dlouho jsem takovou pindu jako ty neviděla a klidně do mně ty jsi hloupá až na půdu a tajně doufám že si tu jen vymýšlíš,tebe by měli vykastrovat
13. bře 2014 v 09:52  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.