Těhotná, doma. Cítim se izolovaná. S přítelem se hádáme

lenycka
12. kvě 2007

Ahoj všem, kdo zabrousí na tuto diskusi 🙂
Mám tak trochu problém s přítelem, už si nevím rady, tak jsem si řekla, že zkusím založit diskusi na toto téma a třeba mi někdo z vás poradí...
V době, kdy jsem otěhotněla jsem zároveň skončila i v práci - šéf na mě měl už delší dobu pifku a tak mě donutil podepsat dohodu v době, kdy jsme se snažili o prcka. Na jednu stranu se mi hrozně ulevilo, ale na druhou jsem to brala a beru stále, jakou svou osobní prohru!
Nicméně jsem už zůstala doma, kde si taky hledat práci, když člověk ví, že už je těhotný a že by na konci zkušebky už mohlo být vidět, že mi rostlo bříško!
Byla jsem zvyklá na určité životní tempo, které se mi ze dne na den změnilo, najednou mám pro sebe čas 24hodin denně, přijde mi, že jen peru, uklízím, vařím, žehlím, chodím se psem a furt dokola a zákonitě mi to už leze delší dobu na mozek! No a tím pádem jsem hodně vztahovačná a podrážděná a odnáší to můj přítel, se kterým se čím dál tím častěji hádáme a pokaždé to skončí jeho odchodem pryč!
Rekonstruujeme byt, jenže protože je psaný na mě, tak je pro něj každá práce jen přítěž a problém a do ničeho se mu nechce a těch řečí, co si vyslechnu, než to udělá ☹
On od toho všeho může utéct aspoň do práce nebo za klukama na pivo, ale co já? Maximálně tak odpoledne do kavárny na limonádu! Když jde s klukama na pivo, tak to není na dvě nebo tři hodinky, jak bych od něj očekávala, ale na 7-8 hodin a ještě se diví, že jsem pak "zase" naštvaná!
Má někdo z vás stejné stavy? Přijdu si děsně sama a izolovaná od celého okolního světa, nic mě nebaví, cestovat už ze zdravotních důvodů ani nemůžu, jen sedím doma a pořád mi přijde, že jsem sama a když se blíží víkend, kdy bychom měli být spolu, tak se pohádáme a trávíme ho odděleně! Na miminko se hrozně těším, ale mám strach, aby ho ta má psychika nepoznamenala!
Neumím to asi všechno popsat tak, jak bych chtěla...

lenycka
autor
6. lis 2007

Rio drz se, myslime na tebe! Ja vim, ze je to hrozny zit v predstave, ze na vsechno zustanes sama, jak to budes zvladat a finance a psychicky a tak, ale ses pekna zenska, tak nebudes mit problem si nekoho najit!
Az budes moct, napis co se stalo, jak to vyvrcholilo, asi stacilo malo, vid?
My jdeme ted koupat, tak zatim pa

ria80
6. lis 2007

U nas uz se spi. 😎
Opravdu stacilo malo,to napisu kdyztak pozdeji.On si ale manzel odnese pocitac,tak nejakou dobu za vama asi nebudu chodit tak casto. ☹ .
Jeste jednou diky..

lenycka
autor
6. lis 2007

Pockej, on se fakt stehuje uz takhle rychle? Ted hned jako?

lenycka
autor
6. lis 2007

Rio, to ti rekl jen ve vzteku, ze vas uz nechce nikdy videt! To mi ten muj rikal taky, ze at nepocitam s tim, ze od nej uvidim penize, ze mi neda ani korunu a ze kdybych to hnala k soudu, tak ze si to necha spocitat tak, aby mi daval max. litr! Jsou to hulvati, kdyz se sahne na jejich ego!

ria80
7. lis 2007

Ano,mas pravdu.Vcera jsme se vubec nevideli,tak ani nevim,jak to bude ted dal.Ale to,co rekl,to nebylo v afektu,on takovej opravdu je.
Vis,ja jsem stejne az do posledni chvile doufala,ze kdyz uvidi,ze o nas opravdu prijde,a ja mu jeste vlastne davam sanci,tak zekne,ze nas chce ziskat zpatky a udela pro to vsechno.Asi si reknete,ze jsem blba,ale kdybych videla,ze o nas opravdu stoji,tak bych mu po case tu sanci jeste dala.
A on misto toho vlastne rekl,ze o nas nestoji.
Asi jsem si celou tu dobu myslela,ze je jinej a z toho je mi nejvic smutno.
Uz zas brecim..

lenycka
autor
7. lis 2007

Oni jsou v tomhle fakt hovada!
Hlavne neplakej, snaz se myslet na neco peknyho, jak ti bude s Michalkou hezky, jak budes stastna, kdyz bude delat pekne pokroky 🙂
My se zase hadame kvuli tomu baracku, co chceme kupovat. On je z toho nervni, je mi to jasny, nejsou to maly penize, co by to stalo, ale ja za to prece nemuzu! Do toho chce kupovat byt jeho sestra, ale takovou rujnu hnusnou, je to drustevni, budou to muset kompletne zrekonstruovat a nemaj tam ani vytah a o 100m dal stavi novy baraky a nenecha si rict, jeste na nas hazi drzky, ze az si my koupime ten barak, ze si tam budeme muset koupit vysousec a ze tam jsou dvoje schody, coz je pry blby a ja nevim co jeste. Ona hodne hraje na to, ze znamej mi rikal, ze... atd. a my se kvuli tomu vcera rafli, ze jsem si dovolila ji napsat sms, ze to s nima myslime dobre a ze jim nic nezavidime nebo ze jim to treba neprejeme! Jenze je blba, tak co s tim clovek nadela.
A jak jsme se rafli, ja si pak sla v slzach lehnout a pak jsem celou noc nemohla usnout a jak jsem k ranu zabrala, tak zacla jecet mala, pze ji roste ten zub, takze nic moc.
A tak zase premyslim, ze jestli do toho s nim vubec mam jit, kdyz je tak hnusnej ted!
Ale Rio ty se pekne seber, vem Michalku a jdi si neco peknyho koupit na sebe, nebo treba Michalce a kasli na to, ono se to zase urovna, i kdyz ted nechces, ja vim.
Drz se koci!

ria80
7. lis 2007

Leny,opravdu si to jeste rozmysli,kdyz uz vis,ze mate problemy.Kdyby doslo na nejhorsi,tak cim min toho budete mit spolecnyho,tim lip.
Ja jsem si toho predtim nevsimla,ze by bylo neco spatne,kdybych mela trochu pochybnosti,tak bych se nesnazila o dite.
Uz kvuli ni jsem to chtela vyresit,oni to deti vyciti,nebo to primo slysi,kdyz se rodice hadaji,a v dospelosti by mi to pak vycetla.A mela by pravdu.Chtela bych,aby vzpominala rada na detstvi.
Oni jsou i mnohem horsi chlapi,on by me urcite nemlatil nebo tak,ale hezkej zivot by to nebyl.Casem bysme si zacli delat naschvaly a pak bysme uz ani spolu nemluvili radsi,a byli bysme spolu jen ze zvyku.A chudak dite v tom.Spousta lidi takhle zije,ale ja takhle zit nechci.
Ty taky musis premyslet,tak vidis vas zivot dal.Vis,myslim,ze vy taky nebudete spolu moc dlouho,asi vydrzis vic nez ja,ale taky ne naporad.Ale treba se pletu,ze,to musis vedet ty.

verusky
7. lis 2007

holky,ja vam psala uz vcera,ale vymazalo se to a nemela jsem kdy to psat znovu.verusa byla otresna,uz ji ted dlouho k tchyni na pul dne nedam.jen tak na hodinu,treba na prochazku.ale to jsou moje potize,to ted resit nechci (a vecer mi poprve prisli poslicci).
leny,ja nevim,jestlis cetla ten muj prispevek o domku me a petra? jak jsem to vzdala? nechci tvrdit,ze jsme na tom s tema nasema chlapama podobne,ale opravdu ten dum je velke sousto a unese ho malokdo.jo kdyby bylo moc penez,vsechno se hodi firme a ja si jen vybiram,co chci.ale situace nas obou takova neni a tady se pak bude narazet na NEJVETSI potize.bracha v tom rakousku hraje ve videnskych symfonicich a dostal hooodne vysoky uver (samozrejme na cely zivot splaceni) a presto jim penize dosly (jen podlahove topeni nejakych 400 000nebo co) a to si chtel ze zbytku koupit smycec nebo i housle.jsou spolu trinact let,znaji se vyborne,pritahuji se,deti sikovne a prisla krize,ze miu svagrova opravdu i nekolikrat plakala a to ona o sobe vubec nemluvi.my jim teda vsichni verime,ze to zas daji do kupy,ale ted ji vubec nezavidim.a ja vim,ze s nama s petrem by to byl konec.takhle jsem si rekla,ze byt mame luxusni,zahradka tu taky je,garaz,sklepy, u centra,takze vse blizko a vecer se nebojim ven,coz u atriaku se zahradou bych se asi bala.prodste jsem to prehodnotila z te lepsi stranky.a mam klid,netrapi me to a dti budou mit vse blizko (skola,zajmove krouzky).dokonce mam pet minut zusku,kdybych mela ucit tady a ne v kyjove,takze do prace na podpadcich.. 😀
tak to ten dum.nechci te v nicem ovlivnit,ale je to,ver tomu,silne kafe!!!clovek si ani nedovede predstavit,co vse se bude resit a jakym zpusobem (vsem potecou nervy).
a ted k rie (holky,my jsme teda trojka 😉 ).
rio,ono je moc dobre,ze rekl,co rekl,protoze ty bys mu tu sanci davala porad a mezi vami by se nic nevyresilo.ty bys vecne doufala,ze bude lip,on si zil podle sve soucasne nalady.kdyz ne ty,tak si to nezaslouzi predevsim michalka,tak jak pises,chces ji dat krasne detstvi.to detatko by pro nas melo byt na prvnim miste a podle nej mame jednat.tvuj muz ji nejakym zpusobem ma rad,ale z nekterych jeho gest a slov se citi byt omezeny a vlastne mu vadi.bez ni by byla vetsi pohoda.no hruza na to,co stoji nas maminky vynosit, porodit a nechat vyrust dite (tech neprospanych noci,ustupu ja nekam uplne dozadu a splneni vsech potreb miminka).to neni dobry zaklad.je pravda,ze nekterym chlapum to trva,ze si najdou cestu,az je dite vetsi,takhle to bylo i u nas,ale kdyz byla malinka,miloval ji,jen se ji neumel venovat vic.za to se nemuzeme zlobit.
ja vim,jsou horsi chlapi,ja si to taky nekolikrat rikala,ale ve srovnani s tvym muzem je muj petr uplne uchvatny-pozorny,veskery cas venuje rodine,ochotny pomoct (teda nekdy musim rict,ze).taky neni zakomplexovany a ma zdravy usudek,coz neni pripad tveho muze.
ja vim,zeztrata iluzi boli,ale jednou budes moc rada,ze jsi to rozhodnuti vas dva zrusit udelala takbrzo.protoze u vas bych rekla-ze cim driv,tim lip.
holky,musim bezet,pa.

lenycka
autor
7. lis 2007

jooo, Veru, chtela bych videt, jak ted behaaas 😀 Ja si vzdycky musela drzet pupek zespoda, abych malou nevytrousila 😀

ria80
7. lis 2007

Tak to ja jsem behala,jednou jsem takhle bezela na autobus a najednou jsem si vsimla,jak po me lidi divne koukaj 😀 Jsem se zapomnela,no. 😀
Ale s osmi kilama naic to byla parada,uz jsem v zivote bylai o neco tlustsi nez ted pred porodem.
Zatim tak nejak existuju.Dneska vecer se asi uvidime,tak jsem zas z toho cela nervozni,nevim co se bude dit.
Mala je dneska divna a skoro porad by spala.Cely den prsi,tak ani nejdeme ven.

verusky
7. lis 2007

to ja ji ted pod plastenkou chvili povozila a ve fusaku spi jak andilek.jen ta ma tenka bunda a letni boty do toho deste a necasu nic moc.tchyne uz volala,tak jsem rekla,ze dnes nic,ze to zvladnu.
no,ted teda nebeham,ale s veruskou si pamatuju,ze jsem do porodu litala,ze me desne bavilo skoro utikat ze schodu,pripadala jsem si lehka.no a ted je to pravy opak... takze mate,holky,pravdu,nebeham,to jsem jen spechala varit.
rio,zkus se nebat.a taky musis vedet,co chces.a ty bys mela chtit to s nim ukoncit.a asi co nejdriv.spis nez cekat,co bude,bych radsi planovala,co chcirict a co chci vyresit.kdyz nebude cas dnes,tak tedy zitra.ale ne cekat,s jakou prijde on a byt na tom zavisla a az podle nej reagovat.dohodnout se na tom,kdy pujde pryc,co finance,co navstevy.a kdyz se bude vztekat,porad mu rikej,ze jsou to vazne veci a ty se musi resit v klidu.s premyslenim,rozvahou a vcitenim do dane situace.a rikej mu to klidne porad.a kdyz bude mlet sve a nebude te poslouchat,rekni,ze to taky klidne muzes dat pravnikovi,kdyz neni schopen jednat inteligentne sam za sebe.
mne se destem porad zapina chuvicka,to nemam rada.tak si jdu osladit zivot cokoladkou,nemela jsem druhe jidlo,protoze mi z toho nebyva dobre a uz mam hlad.

ria80
7. lis 2007

My teda ven nejdem,ona v kocarku vetsinou nespi,musi koukat,a pod plastenkou by nevidela nic a stejne bysme sly s revem domu.
To uz jsem mu rekla,ted proste potrebuju byt nejaky cas sama,a rozmyslim si,co dal,takze asi budeme resit,jak to udelame.Taky si musi neco najit.Je to neprijemny,oboum nam je to lito,jak to dopadlo.Zase asi budu brecet.
Ale takhle by to bylo porad dokola,jenom sliby a nic z toho.A ja uz se nechci trapit ani o den dyl,nez je nutny,uz nechci,aby se to nekdy opakovalo,A kdyz by tady zustal,tak za 3 mesice by to bylo stejny.
taky dokud je jeste Michalka malicka a nic moc nechape.

verusky
7. lis 2007

jojo,rio,to je chytre reseni.hlavne se musite domluvit.umet se domluvit je nejdulezitejsi vec a pak budete vsichni tri nakonec spokojeni.co kdyz se mu nebude chtit se odstehovat??toho bych se bala...ma naprano,navareno,zatopeno...ja kdyz byla ve tretim mesici s anickou,takze uplna krize mezi nama a ja bydlela u nasich (aby mi pomohla babicka s veruskou),bylo mi cimdal hur.a nakonec jsem se ho zeptala,ze kdyz se rozejdeme,jak casto chce videt deti.cumel na me jak puk,asi netusil,ze se tim zaobiram.takze dost zvaznel a v podstate ten den jsme nejak doresili soucasnou krizi a zacalo byt lip.ale u nas byva hodne chyba ve me,hormony pracuji...vsak ted uz taky od vcerejska zase maminkujeme a pusinkujeme,takze se zas mame radi.
a hlavne se drz toho,co jsi napsala vys,ze kdyby zustal,zase to dopadne jako ted.porad dokola nespokojenost.spravne jsi mu to rekla,moc hezky!ted si za tim stuj a hlavne na nej prenasej klid,protoze to mu,myslim,moc nepujde.
holky,vite na co se tesim?az tu bude po porodu moje mama!!!fakt se dneska strasne tesim.to jsem vam asi zapomnela napsat,zejak jsem mela ty depky,jak zvladnu obe deti,jak je uspavat,co kocary,ze jsem si najednou uvedomila,ze tady bude vlastne petr i mamka a zeti mi pomuzou,tak co resit.to je hezke.....jenom zvladnout porod a aby byla anicka zdrava.
tak venku uz je skoro tma,asi neprsi a prdola spi v klidu.ale asi uz dlouho nebude.stejne je to hrozne,petr jde do prace ve dve,az pak jdem do kocaru,spi dlouhoa pak usina az v devet nebo pozdeji.ale rano zas chrni,dnes do 9.15.ale mela v noci dve mleka.

lenycka
autor
7. lis 2007

Veru ja to s tim barakem od tebe cetla. Dnes jsme to pocitali a meli bysme hrozne vysoky mesicni vydaje a tak se toho snu asi budeme muset vzdat ☹ Na jednu stranu si rikam, ze bude o starost min, na druhou uz jsem videla fotky zevnitr a uz jsem si to pomalicku zacla vybavovat. Ale tak co, nevyjde tenhle, vyjde dalsi, zivot pujde dal 😎
My jsme dneska mely s malou takovou divnou noc. Ja nemohla moc spat jak jsme se rafli a taky ten barak do toho a jak jsem usnula, ona vstavala (nastesti jen v noci a pak az k ranu) a uz asi 5.den je uknourana, ja jsem unavena, do toho jsem hrozne promokla venku, fakt az na tricko a tak se tesim do pelechu, zase pujdu spat s ni, to je hrozny 😒, ale potrebovala bych zehlit, ale nedam to, nemam na to silu, tak se to holt nezblazni, stejne to ted pod tema bundama uz nebude videt 😀
Holky jdu poklidit hracky a dodelat vecu a uz se sem dnes asi nedostanu. Tak pa

verusky
7. lis 2007

leny,ja si zas rikam,ze se toho domku nakonec muzem dockat na stari.ze se trebas ten sen splni.a deti kdyz maji horsi podminky,je to pro ne jedine k dobru (my jsme taky s brachama bydleli v jednom pokoji),aspon je v zivote prekvapi prijemnejsi podminky,ne naopak.nechte to plavata uvidis,co se bude dit.ja si myslela,jak to budu porad resit a tak a najednou nic,ticho po pesine a ani mi to neni lito.navic my zdedime tu chatu,takze si myslim,ze nas nic tizit nebude.
tedte to mozna trapi,ale za chvili se na to podivas realne a treba skoncis jako ja 😉
rio,na tebe jsme zvedave,jak probehl dnesni vecer,takze nam urcite pisni,co noveho.
ja mam taky zehlit,ty slavne kosile,ale nevim,jedine hned se do toho pustit.se mi chce... 😒 ale zas bude uklizeno,ze.tak asi jo.ale spat potrebuju jak sul.
tak pa a at mame klidnou noc!

lenycka
autor
8. lis 2007

Veru ono to vazne asi nevyjde uz jen kvuli tomu, ze bysme si museli vzit o 300tisic vic nez jsme planovali a to uz je moc! A dnes jede Cenich za svym tatou, zkusi se ho zeptat, jestli bysme nemohli zastavit chalupu nebo byt (docasne) a jestli by nam nedal jedno stavebko, pze jeho segra, kdyz si kupovala tu jeji kucu, co ted prodala, tak ji na to dal dve plny stavebka, tak by mel merit vsem stejnym metrem, ale to tam nikdy nefungovalo ☹
Zase si rikam, je lepsi nic necekat a byt mile prekvapena nez si malovat vzdusne zamky a byt zklamana! 😎
My bydlime ted v cinzaku, je tu 15rodin, je to v OV, jenze to tady maji na spravu dva lidi, jeden se o to nestaral nikdy a jen jednou za cas rekl, udela se todle a todle a nikdy se tady o tom nehlasovalo, jestli s tim ostatni souhlasi a ta zenska druha, tak pro tu je vsechno problem. Kdyz ma jit na bytak podepsat faktury, tak ma hubu plnou kecu, ze co je to za bordel!
Nema cenu se rozcilovat, ale vidim, jak to tady vypapadalo pred x lety a jak to tady vypada ted. Kdyt jen co mi to dalo prace ji presvedcit, aby dole na dvere dala brano a bzucak, pze jsme furt meli DEN OTEVRENYCH DVERI! Tak to chodila po baraku a koho potkala, tomu vykladala, ze co si to o sobe vubec myslim, ze jako chci, aby nam nikdo nelezl do baraku! No skoda slov!
Nehlede na to, ze sice mame u baraku dvorek, je hezkej, to vsechno jo, jenze v jednom z okolnich baraku bydli cigosi a ted se behem roku rozsirili i do baraku, jehoz dvorek sousedi s nasim a kdybyste videly, co tam stacili udelat za bordel, zvracely byste!
Sousedi pod nama se stehuji kvuli tomu, ze by nam to za par let spadlo na hlavu s tim jejich pristupem a kvuli tem cigosum no. A ja na to zase koukam tak, ze by tady maly nikdo nezustal na hrani a tam, kde bysme si chteli poridit tu radovku, tak tam se nam prestehovali vsichni znami a jak je to nove, tak jsou prolejzacky a houpecky a piskoviste mezi kazdym barakem a je tam moc moc moc malych deti, kamaradu 😉
No kazdopadne uvidime!
Veru ty hlas prubezne jak se citis, doufam ze jsi jeste cela a Rio ty nahlas prubeh vasi vcerejsi navstevy!

ria80
8. lis 2007

Ahoj.Vcera jsme zase spolu mluvili.On mel zase snahu me premlouvat,at to vezmu zpatky,ze ho budu mit na svedomi ,ze se zmeni a tak.A rozciloval se.Ale ja jsem byla uplne klidna,to se divim,a rekla jsem,ze uz to zpatky nevezmu.Je moc hezky,ze chce neco resit,ale kdybysme spolu zustali ,tak by to bylo vsechno zpatky,a rozesli bysme se nakonec uplne ve zlym.A at mi porad nedava za neco vinu,to,jakej bude mit zivot a jestli uz nikdy neuvidi Michalku,zalezi ne nem.Nikdo mu ji nebere.
Nakonec jsme se spolu bavili normalne klidne,snazila jsem se mu vyysvetlit,co by mohl udelat,aby byl v zivote trochu stastnejsi a tak.Ja jsem pro neho udelala,co jsem mohla,a on toho nevyuzil,ale dal uz ze sebe vydavat nemuzu,protoze uz bych tim nicila sama sebe,a to si nemuzu dovolit,protoze tady musim byt pro Michalku.
Je to zvlastni,ze az potom,co jsme to ukoncili,jsme se zase po dlouhy dobe dokazali normalne bavit.A je to smutny.Je mi to porad hrozne lito.Jeste neni konec,jeste musime vyresit hodne veci a asi to nebude uplne v klidu.
je to tezky,taky nevim,co reknou tety a znami,jestli me nodsoudi.Stydim se za to.Porad to moc boli.

ria80
8. lis 2007

Leny,taky gratulace k prvnimu zoubku!!V baraku to asi fakt nemate jednoduchy,asi byste se mohli prestehovat jinam,ale do domecku asi ne.Nevim,jestli byste to vy dva unesli,tak jak pise Verusky.Ti cigani,to je hruza.
A vy,Verusky,jak pises,ze mate luxusni byt,to je mozna lepsi nez domek,aspon je stim min starosti.
No,mala se budi,jdu za ni.

lenycka
autor
8. lis 2007

Rio, my zoubek jeste nemame, klube se nam a ja doufam, ze uz kazdym dnem vyrasi, aby se mala tolik netrapila. Ted jsem ji dala Panadol, holky mi radily, ze pry je to i na bolest, tak se ji snad ulevi, uvidime.
Odpo nebo vecer napisu vic, pa

verusky
8. lis 2007

jenze jenom tri plus jedna,chtelo by to ctyri...ten byt byl normalni druzstevni,ale petr s byvalou manzelkou pred lety delali celkovou rekonstrukci,takze vse je nove a otevrena predsin,kuchyn a obyvak,je to moc hezke a my dva to dali do barev,sladili nabytek a je to opravdu nadherny byt (mam fotky v albu).ale domek bybyl domek,i kdyz chata bude taky super,takzeopravdunic neresim.ated jsem se vyradila unasich(velky dum),jeste na jare venek a budeto tam bezva.
leny,ti cigani...to je hruza a je mi to lito.bohuzelto lepsi nebude.takze uz chapu,ze to stehovani by bylo vhodne.to za nasim domem je siliste,ale jsme oddeleni plotem a zahradou s kerama,uzavreny dvorek,no uzasna vec.naproti ten pavlik,takze velky kamarad a naproti dal skola.
zeru obed,petr jel uspat malou.
rio,to je dobre,ze to tak dopadlo.porad hlavne stuj za svym.
leny,ja te chapu,zkustei toho tchana,ale treba casemzjistis,zeto tak melo byt.a taky muze prijit neco vhodnejsiho.

lenycka
autor
8. lis 2007

Jo, tak rikam, bylo by hezky, kdyby to vyslo, kdyz to nevyjde, tak mi to bude lito, ale jen chvili a budeme se poohlizet po necem jinym. Oni to nejsou posledni domy, co tam stavej, to ne, ale ty dalsi jsou uz o pul mega drazsi, to je hrozny ☹
Dneska me rano rozsekala ta nova materska, nebo spis ten rodicak od ledna, jsem z toho byla tak vytocena, to doma litalo ty slova 😒

ria80
8. lis 2007

No koukala jsem.Ja uz jsem to jednou resila s holkama v Tehotenstvi,tak jsem si tam taky zanadavala.Je to fakt hnus.Jako kdyby si z nas delali srandu.Zase zmensej materskou,vezmou pridavky,a hlavne ze mame platit u doktora.S malym ditetem je clovek u doktora porad.Copak to snad delame pro zabavu,vlect maly dite k doktorovi?Oni si to asi mysli.
Byly jsme na prochazce,asi ctvrt hodiny,zaclo prset,tak jsme letely domu,ale stejne jsme byly mokry.Tak Michalka ted spi na balkone,a uz zase sviti slunicko.Ale je porad zatazeno,tak uz se na to vykaslu.
Verusky,tri plus jedna,to je parada,to ja asi nikdy mit nebudu.Ted jeda plus jedna,casem snad dva plus jedna,a tak to asi bude uz naporad.To by byl moc vysokej najem,na to ja nikdy mit nebudu.

lenycka
autor
8. lis 2007

Rio, zas ber v potaz, ze nebudes nadosmrti sama!

ria80
8. lis 2007

Treba jo..
Ted mam pocit,ze uz se budu vzdycky bat,aby to zas nebylo trapeni,tak uz radsi zustanu sama.Nebo nevim,treba uz me nebude nikdo chtit.
To je asi normalni,takovy deprese,snad to prejde.

lenycka
autor
8. lis 2007

Jo Rio, koupila jsem maly na ten zoubek Chamomilla vulgaris, 4g granuli, neporadis kolik ji toho mam davat? rozpousti se to na lzicce a da se ji to?

ria80
8. lis 2007

Teda tohle fakt nevim presne,myslim ze tak 5 kulicek 1-2x denne,rozpusti v prevareny vode nebo v mlicku a dat vypit.Ale musis ty kulicky odmerit pomoci toho uzaveru,nedotykej se toho prstama.A taky radsi pouzivej umelou lzicku,ne kovovou.
Mozna vase doktorka o tom davkovani bude vedet vic,nekteri doktori jsou jeste navic homeopati.Tak ji zavolej a uvidis.

lenycka
autor
8. lis 2007

Jenze ona je moje dr. takova divna, asi jsem ji moc nepadla do oka, tak se na vsechno, na co se ji zeptam, ksichti 😠 asi ji budu muset vymenit 😠

sarrinn
8. lis 2007

Jee holky, nestezujte si, co mam rika ja- tady je materska jen 26 tydnu a pak si delejte vsichni co chcete, asi, je to kdyz zijes s partnerem. No a ten doktor, jak jsem psala platime za kazdou navstevu 50€ a pak jeste leky, no a nam nic nepredepsal, takze by vyslo na stejno kdyby jsme zustali doma. Ja jsem ted nejvic nachcipana a boli me v krku, tak mi rekl doktor ze mam si brat nurofen nebo disprin a je to. V lekarne jsem byla dneska a nic pro maleho na kasel nemaji, NIC NIC, proste ho nechaji kaslat. Jeste ze letime domu a tam vse nakoupime, tady by me slak trefil vazne.
My chceme taky koupit barak, ale cekame az se tady uklidni ty ceny nemovitosti, je to tady mazec a i hypoteky, vcera v tv nejaky par rikali ze si vzali hypoteku platili 1200€ mesicne a behem 6 mesicu se jim to zvedlo na 1800€ mesicne, coz je mnohem vic nez minimalni mzda, no hruza.
Koupila jsem si kapky do nosu z morske vody- pry maji byt dobre tak snad mi to tu moji rymu vyleci.
Rio a ty se drz, jsi na dobre ceste, slibovat bude a pak to bude zase stejne, tak mu never!!!!!
Jo Lenicko a vy mate moc peknej byt tak neves hlavu, ty vysoky stropy to mate super, tak nepotrebujes domek. I kdyz asi ta zahradka a tak, kvuli tomu to chceme my koupit, v lednu se stehujem do baraku do pronajmu jeste a pak se uvidi, kdyz tady je to horsi- drazsi, barak tak 320.000€ 😝

ria80
8. lis 2007

Leny tak vidis,jsem na to koukala,ze kazdou pulhodinu davat,no,jestli ji to poradila doktorka,tak to tak bude,ono i kdyby ne,tak to urcite neublizi.My jsme vzdycky rikali 3x denne 5 kulicek.

lenycka
autor
8. lis 2007

OK. tak 3x denne 5k. kuju