• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Týrá mě přítel psychicky? Poradíte prosím?

25. února 2015 
@bambule28 Od takovýho ruce pryč, silně mi to připomíná vlastního tátu a bylo to někdy peklo, věř mi. Negativně to ovlivňuje i děti do budocna. Vždyť takový chlap Tě nemůže ani přitahovat, když se chová jako buran! A jakmile začne být agresivní, zastav to, nebo se to bude stupňovat! Ten status Snažíme se otěhotnět není tak, jak vypadá, viď?
9. črc 2013 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Odejdi hned!! :frowning2:
13. črc 2013 v 00:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zewa87 - není to v pořádku, mám za sebou... no... dej si pozor - od těhle rádoby nevinných vtípků a urážek na tvoji osobu může odněkud přiletět tak rychle facka, že ani nebudeš vědět odkud a za co.. A až přiletí, tak budeš přemýšlet, jestli náhodou nebyla oprávněná.. Tak to s tebou to urážení a zesměšňování zacvičí, že nepoznáš, pokud to nestopneš, kde je ta hranice, za kterou by MILUJÍCÍ člověk zajít neměl... Bližší info - pokud budeš chtít, tak do IP.. Já jsem s dcerkou sama více než rok... No, sama, jak se to teď vezme :slight_smile:
20. črc 2013 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zewa87 jsi dobrá že to zvládáš a udelala jsi prvni krok odejit ted už bude jen líp,mam taky pár kamaradek co mely takovy blbce,a když nezvaly nohy na ramena co nejdřív přešlo to v domácí násilí,jn bych ti možna poradila nenecávej si iluze o tom že bude mit o děti zájem,to jsou jen silácké řeči když nevi kudy kam,ale pak skutek utek.
20. črc 2013 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nekoukej na nás co ti tu napíšem. :slight_smile: Zeptej se sama sebe jestli jsi s tímhle arogantním hova..m štastná. Já osobně už bych s ním nechtěla nic mít společnýho.Máš kam jít?
17. srp 2013 v 08:59  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, už je to dlouho co jsi psala tento příspěvek, ale přesto musím reagovat... Až na to, že bydlíte v domečku (my v bytě, v paneláku), tak mám dojem jako bys mluvila o mně... Mám to stejně, ale téměř do puntíku, mluvíš mi úplně z duše, já to jen nedokážu tak napsat, protože mi vždy dojdou slova :frowning2: Máme ročního chlapečka, on je jediný důvod, proč s ním ještě jsem. Jsme spolu osm let, dříve to nebylo až takové, ale od loňského léta (posledního trimestru mého těhotenství) krize vyvrcholila a já jsem nešťastná z každého víkendu a dne, kdy přítel neodchází do práce.. Můžu se prosím zeptat, jak jsi situaci nakonec řešila? Jak žiješ s dětmi teď? Jste stále spolu nebo jsi od něj odešla? Jsem zoufalá:frowning2:
15. srp 2014 ve 23:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
No popravdě, těžký osud sis zvolila. Já měla podobný vztah dva roky a utekla jsem hned jak jsem měla příležitost. Zlatá klec za to nestojí. Ovšem vy už máte děti a povinnosti. Netuším, jestli zůstal jen psychického týrání a nebo přistoupil i na další "level" , což jsem měla já, ale každopádně je jen a jen na tobě se vzchopit a zatnout zuby a ukázat mu, že nejsi a nebyla jsi chudinka, a že jsi dokázala i ty toho hodně včetně obětí pro rodinu. Jakým způsobem, to si musíš zvolit ty. Já na tajno šetřila. Opravdu mazaně a fikaně, a s velkou ostražitostí, protože mě malá nepozornost stála probrečené noci a někdy pár modřin. Třeba i takováto diskuze by měla drsnou dohru :confounded: ale je důležité těm řečem nevěřit, věřit svému úsudku (což je těžké, hlavně když to má člověk doma, já vím), být silná a hlavně kvůli dětem se vzchopit, jinak budou mít tento nešťastný model za příklad a budete se z toho celá rodina dlouho vzpamatovávat :frowning2: držím pěsti a přeji štěstí
18. srp 2014 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@8sd9 Ahoj četla jsem tvůj příspěvek,taky jsem to zaživala :(..Jak jsi se rozhodla ty??Já odešla,ale bylo to těžké a vlastně pořád je..
17. únor 2015 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty brdo ja bych odesla hned po prvnim roce. Psychicky te tyra a fyzicky te zneuziva. Poslala bych ho nekam, jako rana z cistyho nebe, bez upozornovani. Jakmile by ho totiz clovek zacal upozornovat ze se chysta odejit, udelal by zase peklo a citila by ses jeste hur. Fuj chlap :astonished:
17. únor 2015 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je typický příklad psychického týrání. Rozhodnutí odejít od něho je velice těžké, ale i děti jistým způsobem tím trpí. Už jenom tím, že nemá zájem se jim věnovat, vše nechává na tobě. Stávají se případy, kdy dítě vyrůstalo v obdobném prostředí a jak vyrostlo tak tom v týrání pokračoval na jiných lidech, on v tom vyrůstal a myslí si, že je to normální. Myslím, že kdyby jsi od něho odešla ke své mamce, na nějakou chvíli než se dáš dohromady, udělala by jsi dobře. Už taky kvůli dětem. :slight_smile: Nedávej najevo, že chceš odejít. Využij situaci, kdy nebude doma, vem si všechno potřebné a odejdi.
24. únor 2015 ve 20:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeziš to je čů..k! Obdivuju te ze s nim jeste jsi,ja uz bych byla vdova. Utikej co ti nohy staci !
25. únor 2015 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek