Urputná kolegyně. Co si o tom myslíte?

13. pro 2023

Holky myslíte si že je jako uplne v pohodě to že by kolegyně musela psat mému příteli ktery odešel dřív z práce,takže se neviděli ,dodatečný rozloučení nebo tak něco? Už dříve sme její a jeho psaní řešili,vysvětlili sme si to ale protože teda o nic nešlo,víceméně on ji řekl že si nebudou psát že to není dobrý pro jeho vztah,,ok a byl klid.Ale cas od času se na jeho displeji její jméno zobrazí a on víceméně zavrci co zase chce.V praci nemaji spolecny směny dikybohu,ale výjimka se stane jako třeba dnes.Ona je sama ,má dvě děti ,přítel má rodinu ,ona o nás ví a mě přijde že to snad dělá schválně nebo co.On tohle přitom dnes řekl taky.Zaroven ji ale nedokáže říct znova ať toho nechá ,protože on si nebude dělat přece v práci zle.To mě naštvalo a přemýšlím jak to teda celý je vůbec ....z jeho chování ale nevidím že by mě nemiloval,těší se na mě a pořád si píseme jako dycky.Do telefonu se mu nedostanu i když nejradši bych to snad udělala protože fakt nevím kde je pravda .Předtím ji říct mohl ať nepíše a ted jako co to je ...

knuffel
14. pro 2023

Ale no tak, hlavu vzhůru, tohle podle mě netřeba řešit, být nad věcí, copak mě může ohrozit nějaká fuchtle? Nemůže, já jsem ta, kterou si vybral. Tak na to koukej a klid... 😘

autor
14. pro 2023

@knuffel dekujuuu ❤️