Urputná kolegyně. Co si o tom myslíte?

13. pro 2023

Holky myslíte si že je jako uplne v pohodě to že by kolegyně musela psat mému příteli ktery odešel dřív z práce,takže se neviděli ,dodatečný rozloučení nebo tak něco? Už dříve sme její a jeho psaní řešili,vysvětlili sme si to ale protože teda o nic nešlo,víceméně on ji řekl že si nebudou psát že to není dobrý pro jeho vztah,,ok a byl klid.Ale cas od času se na jeho displeji její jméno zobrazí a on víceméně zavrci co zase chce.V praci nemaji spolecny směny dikybohu,ale výjimka se stane jako třeba dnes.Ona je sama ,má dvě děti ,přítel má rodinu ,ona o nás ví a mě přijde že to snad dělá schválně nebo co.On tohle přitom dnes řekl taky.Zaroven ji ale nedokáže říct znova ať toho nechá ,protože on si nebude dělat přece v práci zle.To mě naštvalo a přemýšlím jak to teda celý je vůbec ....z jeho chování ale nevidím že by mě nemiloval,těší se na mě a pořád si píseme jako dycky.Do telefonu se mu nedostanu i když nejradši bych to snad udělala protože fakt nevím kde je pravda .Předtím ji říct mohl ať nepíše a ted jako co to je ...

lilian2111
13. pro 2023

To spíš vypadá, že mu ten její zájem dělá dobře. Kdyby mu to bylo opravdu nepříjemný a nechtěl to, myslím že by neměl problém jí to napsat/říct. V práci si zle dělat nechce, ale doma jo a psát si s cizí ženskou? 🤷🏻‍♀️

fyii
13. pro 2023

urputna kolegyne by mela vedet, kde ma svoje misto..

klokanka31
13. pro 2023

Kdyby mu to vadilo tak si zablokuje její číslo

autor
13. pro 2023

@lilian2111 no právě ,taky sem mu to říkala že teda v práci chce mít pohodu a doma ne.Proste zvláštní .Jednu dobu když už byl fakt klid ,tak sem pak byla u nich v práci ho navštívit i s naší malou roční dcerou.Je to asi měsíc zhruba.Ona tam zrovna nečekaně byla takže sem ji viděla a ona mě.Prišla mi naprosto neškodná.Pritel se mě hned ptal co na ní říkám,a tak sem mu řekla že na ní vůbec nezarlim že je taková úplně jiná než já a že mi nesahá ani po kotníky .To sem řekla ve srandě.A on vždyť jo vy jste každá úplně jiná .Ale s tou žárlivosti sem opravdu přestala a on najednou když viděl že z mé strany už to je teda jinak,tak začal ve srandě podezřívat mě ale to vím že si dělal fakt srandu.Ale jako jinak jo no asi to tak bude že mu to lichotí ale co s tím já teď ?

autor
13. pro 2023

No a tu dobu co sem nezarlila a byl klid mi bylo fajn a opravdu sem nezarlila.Ale teď teda nevím co si myslet,proč tomu neudělá přítrž ? Co mu mám říct fakt nevím.poradte

autor
13. pro 2023

@klokanka31 psaní na messengru.Taky sem mu řekla ať si ji teda zablokuje ,kdysi .No neudelal to že ...

autor
13. pro 2023

@fyii už sem si říkala že jí to taky napíšu ale asi bych se cítila trapne,obvzlast po tom co sme se viděli ...no a jaky by byl výsledek? U něj v práci by si to tam ty baby řekli a byla bych ta trapnou krávu a on by měl doma stíhačku a smály by se asi....Já sem starší než on takže by hned měli nějakou přezdívku navíc že sem stará a bojím se o něj ,no ju to vidím

eviicka
13. pro 2023

Tak zablokovat kolegyni je ošemetné, to není dobré pro vztahy ani třeba pro práci jako takovou.

Ale tak připomenout ji ať nepíše by mohl... na druhou stranu, pokud je neškodná, je neškodné i psaní a pokud neškodná není, tak ho pak bude uhánět ještě rafinovaněji.

autor
13. pro 2023

@lilian2111 tu dobu co sem já nezarlila sice byl doma klid ale když se na to teď dívám s odstupem tak v moment kdy sem řekla že na ní nezarlim po té návštěve u něj v práci to bylo,tak mi přijde jako by mu to snad chybělo že se o něj tak neperu,jestli mi rozumíte .Navíc otočil a začal že jestli někomu nepíšu já náhodou ,ale to bylo ve srandě.Ale zvykl si na to moje zárleni lehce asi ,to je možný.Stejne ale bych ráda věděla jak to mezi sebou mají.Mel teď narozky je to dva týdny a ona mu dala knizku i s věnováním.Pry kolegovi a kamarádovi...

autor
13. pro 2023

@eviicka no dobrý ,ale co s ní teda ,jak na ni a jak to zjistím jak to ona má ?psát ji určitě nebudu ,to by měl on.

eviicka
13. pro 2023

To nezjistíš nikdy, navíc teď to je tak a za týden ho může uhánět úplně jiná a tajně. Doporučuji spíš nestíhat, zapracovat na sebevědomí a případně bez hysterie a výčitek mu říct, že ti to není příjemné.

autor
13. pro 2023

@eviicka to už sem se snažila říct tolikrát ,jakože v klidu ,ale výsledek byl ten že to "zase " vytahuju.Jeho štvalo, že o tom sem tehdy mluvila ,to ano ,já to hodně tehdy řešila protoze sem chtěla vědět pravdu ale vysledek byl ten že se ještě víc zasekl a už sem z něj nemohla nic dostat samozřejmě.Tema na její jméno a hned má na obličeji výraz vzteku

autor
13. pro 2023

@eviicka přece není normální psát zadanýmu kolegovi že jeee ahoj promiň my sme se nerozloucili dnes ani.Nebo něco tak asi to mohlo být si tak myslím.Ja ten text neviděla.Mozna nejde o nic vůbec ,ale tím spíš proč tohle ona dělá ? On kdysi říkal že ona je taková hodně sociální a že má potřebu pořád někomu něco psat.On ji pak řekne že takový psaní mezi nima nee,ona se stáhne na čas a teď zase vystrkuje ruzky...Meli minulý týden vánoční večírek že by se tam něco přihodilo no nechci ani pomyslet .. nemyslím si to,přítel tvrdil že to bylo naprosto nevinný vše ale opilý byl dost ,to ano .Navíc tam bylo asi jen 6, lidi a ona mezi nima .No moje nervy samozřejmě

autor
13. pro 2023

@eviicka tuhle mi řekl že ona vůbec nepíše a když zrovna něco, tak že zrovna dycky sedím u něj a že to pak vypadá asi vselijak .Když sem byla ok a nevyvadela tak mi i kolikrát ten Messenger ukázal ale spíš ne .Predtim už jejich konverzaci v minulosti ale párkrát smazal.Na otázku proč tak mi řekl že to tam nechtěl mít a že si myslel že mu tam polezu a prostě to mu není příjemny že bych si mohla číst jeho postu.Ovsem já sem se mu tam nedostala ,ani nemůžu ,má tam heslo a svůj úsměv kterým to odemkne.A ten těžko obelstim že

marketa1218
14. pro 2023

Ahoj, jak to skutečně mezi nimi je se nedozvíš a brouka v hlavě budeš mít pořád, pokud si to takhle bereš do hlavy. Možná úplně zbytečně, ale my na tohle máme si myslím takový ten sedmý smysl. S mým manželem už jsem si zažila opravdu dost, nepodvedl by mě, ale takových kolegyň v práci už bylo. Ono to těm chlapům dělá dobře, teď si představ, že manžel je ve firmě ve vysokém postavení a co se mnou dělaly firemní večírky plných bab a ještě, aby toho nebylo málo v práci jeho bývalá? 😄 Zbláznila bych se a potom jsem si to v hlavě nějak překodovala. Buď mu věříš, nebo ne. V takových situacích se zaměřuji více na sebe, udělám si nějakou radost, dám si horkou vanu, prosecco. Prostě cokoliv co máš ráda. Zvedni si ty trošku sebevědomí, chlapa neuhlidáš, pokud tě bude chtít podvest, tak to udělá a já jsem se rozhodla, že se tím stresovat nebudu. Fakt vřele doporučuji, strašně se ti uleví. A jestli si chlap s někým napíše, měj se hezky nebo jak ti chutnal dneska v práci oběd. To vůbec nic neznamená. Hodně štěstí

autor
14. pro 2023

@marketa1218 jojo mas pravdu ,taky si to dycky řeknu ,že na to nebudu myslet a když sme se skrz ni nehadali jak nám bylo dobře.Ale mě na druhou stranu drtí to být za blbku a nevedet...ono na mateřské v sociálni bublině to dost dobře nejde úplně tak jak bych chtěla .Kdybych aspoň šla mezi lidi trochu já ,možná bych na to pohlížela jinak ale takhle na té naší vesnici,obzvlášť v zimě je to docela stresující...

marketa1218
14. pro 2023

Úplná stejná sociální bublina, máme taky malou holčičku a ještě se snažíme už skoro 2 roky o druhé dítě, někdy jsou ty dny docela sranda.. vesnice, žádná kámoška, neřídím 😆. Ale já se nedám 🙂

autor
14. pro 2023

@marketa1218 přesne já ,bez kamarádky,taky neřídim i když řidičák mám.Mam děti 3,ale ty dvě sou uz větší o dost.Jak říkáš někdy je fajn ale jindy je to hrůza ,obvzlast ta zima ....nesnáším to když nikoho nepotká člověk venku všechno ponuré ..

fyii
14. pro 2023

ty nedelej nic, to musi vyresit tvuj chlap. kazdopadne je ve vztahu s tebou tak by mel mit nejakou soudnost, co uz je moc..

autor
14. pro 2023

@fyii já právě si říkám že snad ví co ano a co ne.Alespon to dycky tvrdí že ví co dělá atd,no připomínat mu to už nebudu.Ani to vytahovat,kdo by se chtěl furt hádat že

zmrzlinka
14. pro 2023

Přestaň mu stolkovat mobil a hod se do klidu.Vždy mu bude psát nějaké kolegine.Jsou ženský co je prostě baví otravovat zadané chlapy.Maji to asi jako nějaký sport nebo co.
Spíš si s ním promluv o Vašem vztahu.Jestli je spokojenej atd. A víc to neřeš.

drep
14. pro 2023

Mám kolegu, se kterým jsme jako jediní dva atestovaní doktoři stabilně na jedné stanici a ano, pišeme si denně, zvlášť pokud někdo z nás přes den nebyl v práci nebo nebude druhý den a ještě v půl čtvrté mluvil s rodinou pacienta a zjistil něco důležitýho, co chce tomu druhýmu říct. Navíc jsme spolu před lety chodili. A nemyslím si, že by to nějak řešil ani můz manžel (i když jo, má z toho srandu) ni jeho manželka…

martinka_33
14. pro 2023

Hele vcera se mnou jela do prace jedna mužova kolegyne (ona nema asi moc vysoke iq 😀), ze po nem neskryvane jede vim davno, ale vcera se normalne rozplývala jak je uuuuuužaasneeej a jak jedou na stejny vlne a jak se spolu v práci zasmejou, jojo hezky se mi to poslouchalo kdyz doma akorat blbe cumi a je protivnej ale co uz, mam se rozcilovat? Na to je na svete moc krasne 😉

autor
14. pro 2023

@martinka_33 tvoje nervy bych teda chtěla mít

knuffel
14. pro 2023

@martinka_33 Realita ale bude jiná, on nechce být netaktní a snaží se ji neurazit... Neřešit.

suzanna123
14. pro 2023

@martinka_33 😂😂😂

martinka_33
14. pro 2023

@knuffel mam stejný názor 👍

autor
14. pro 2023

@knuffel no ano madam aby se neurazila náhodou že ,hlavně že doma budu já nasrana třeba ale to nevadí vid

marketa1218
14. pro 2023

Nebuď nasraná, buď nad věcíl

autor
14. pro 2023