Vadí mi, když na mě sahá můj přítel

miszulicka
20. únor 2022

Ahoj. Mám přítele jsme spolu 8 let. Máme dvě děti. Prošli je si krizemi i hezkými chvílemi. Ale já mám pocit že těch krizí bylo moc. Naposledy mě naštval před Vánocemi a pak i po nic a nějak se vše ve mě otočilo. Už nedokážu říct mu miluji tě. Vím že ho mám ráda a že ho nechci ztratit nebo vzít dětem tátu. Ale když přijde že něco chce a začne se mě dotýkat je mi to nemilí. Jsem hned vzteklá a vadí mi to. Nevím co mám dělat. Mám ho ráda a snažím se pořád najít tu cestu zpět k němu ale já nevím .jsem z toho vždy smutná a hlavně unavená.

katherine177
20. únor 2022

@miszulicka myslím ,že z toho už není cesty zpět ,měli jsme s ex manželem hodně krizí,ale čím víc krizí tím míň lásky ,vadilo mi všechno ,jeho přítomnost,doteky ,skončilo to rozvodem ,protože sex a doteky k manželství nebo vztahu patří a já toho nebyla schopná,nebyla cesta zpět .

miszulicka
autor
20. únor 2022

@katherine177 jo přesně to mám taky tak.Jakmile začne se mě dotýkat jsem naštvaná nemám na to chuť ani náladu. Je mi z toho uzko protože mu nechci ublížit ale bojím se toho že to takhle dál prostě nepůjde..

satsuma
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
katherine177
20. dub 2022

@satsuma tak pokud nejsou paní příjemné doteky ,těžko bude mít anální sex,takový druh sexu mohou mít spolu partneři pokud nemají žádné takové problémy

zelenaesmolda
20. dub 2022

@miszulicka
manzelskou poradnu jste zkusili?

sonaxoxo
20. dub 2022

@zelenaesmolda neznám nikoho, komu by manželská poradna pomohla.

mimi1004
20. dub 2022

@satsuma To je teda rada. Nový profil, asi nejsi úplně normální, že? 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

zelenaesmolda
21. dub 2022

@sonaxoxo
ale za zkousku to stoji ne?nebo parova terapie,proste problem resit

lenatko91
21. dub 2022

Zkusila bych nějakou poradnu, pro začátek klidně jen pro sebe, později klidně oba, pokud bude manžel souhlasit..

sonaxoxo
21. dub 2022

@zelenaesmolda stojí, nestojí..ale nezlepší se to..vlastní zkušenost..