Vídání dítěte po rozchodu

rosyyy
7. bře 2017
Dobrý den,Je tady nejaka maminka,která řeší po rozchodu s biol.otcem vidani dítěte? Zajímalo by mě jak to máte nastavený,kolik mate návštěv co všechno ma dovoleno.diteti je rok a je ještě kojena.
Dekuji
hermelinah
7. bře 2017
Roční dítě bych mu klidně půjčila na dopo i odpoledne, ať si poradí jak umí, v roce a půl klidně na víkend... taky sem kojila a přesto mohla nechat dítě v roce na víkend s tatínkem. Myslím, že to cele záleží na tom co bude preferovat on a jak se domluvíte - je rodič úplně stejně jako ty, takže bych mu nic nezakazovala 🙂
panickatlamicka
7. bře 2017
@rosyyy Rocni kojene jen na den s tim, ze by byli nablizku, ,,kdyby neco". Taky zalezi, jak moc casto kojis. Mou dceru by si v jejim roce ex mohl vzit tak na 4 hodky maximalne. Ted je dceri 33 mesicu a jezdi k nemu jednou za 14 dni od soboty do nedele.Rozesli jsme se vloni v zari a poprve na zkousku u nej takto byla cca pred mesicem.Do te doby pouze pres den.
panickatlamicka
7. bře 2017
Jo a dodam jeste, ze ex mi v tomto vysel sam vstric, pindy mel az pote, co se do toho vlozila jeho naseptavacka.
blahova_andrea
7. bře 2017
my si brali nevlastní dcerku od jejích 6m, ale ona nebyla kojená, takže jí bylo jedno, kdo jí dá flašku :-N no a bylo to rovnou na celý víkend. maminka si chtěla užít silvestra s někým někde pryč, asi na horách
rosyyy
autor
8. bře 2017
@hermelinah zakazovat,urcite nezakazuju.len mi pride,že to je brzo.ted ji ma 3hodiny a když pride,Tak se hned prisaje.tak podle toho usudzuji, ze zatím staci taka doba.postupne bych pridavala a jasne,, raz skončí i na celý vikend. Len on chce hned. Dite ma na celý život tak nevím proč nekam spěchat.
rosyyy
autor
8. bře 2017
@blahova_andrea tak tohle není můj případ. Určitě bych take male mimko nedala i kdyby nebyla kojena.
rosyyy
autor
8. bře 2017
@panickatlamicka dobrý den.on nechce abych byla nablizku. Dokonce jsem se chtela podivat jak s ní tráví čas.a nevychadza mi vstříc. On chce hned brat si ji na celý den i přes noc.ja to nechci protoze je to brzo. Tak male miminko ma mít u sebe mamu..
blahova_andrea
8. bře 2017
@rosyyy no to asi většina maminek. já tehdy matka nebyla a nechápala jsem to. co matka jsem, tak to chápu ještě méně 😃 já myslím, že na celé víkendy je času dost. já dceru kojila intenzivně do dvou let než jsem to rázně utnula. do té doby nehrozilo, že by ji měl tatínek na půl den sám a to jsme spolu žili. nebyl to pán, co si ji občas půjčí. tatínek ji začal víc zajímat až po odstavení.
panickatlamicka
8. bře 2017
@rosyyy a mas podany navrh na urceni styku?
rosyyy
autor
9. bře 2017
@panickatlamicka styk zatím delame mimosoudne..ale každý měsíc chce něco jinýho.
blahova_andrea
9. bře 2017
@rosyyy tak je asi na čase si to pořádně ujasnit písemně a s razítkem 😉
market58
9. bře 2017
souhlasím s @blahova-andrea . -Taky bych radši dala soudně, když se nemůžete dohodnout. Já mám také roční kojenou dceru a otec si jí bere nejdéle na půl dne. Ale my jsme se rozešli ještě než se narodila. Kojím jen večer a v noci, ale ex jí zatím déle nechtěl. Soudně styk určený nemáme (pouze výživné a svěření do péče). Kolem vánoc dělal zle, vozil jí domů pozdě a urážel mě, když jsem mu něco vytknula. Pohrozila jsem soudem a ted je klid (ťuk, ťuk). Na noc bych rozhodně nedala. Jak by jí ten tvůj chtěl kojit? nevím jak tvoje, ale moje dcera z lahve pít nechce.
rosyyy
autor
10. bře 2017
@market58 to je taky muj pripad.rozesli jsme se ještě před narodenim kdyz jsem byla ve 4mesici .rikal ze s nama nic nechce mít nic spolecniho.ze nam da pokoj a když jsi to člověk zaridil jinak.tak zacal se svyma pravama a ze kdyz je zapsán v rl. tak ji chce..ja bych to taky nejradej nejak uzavrela aspoň na nejakou delsi dobu abych nemusela mesic stresovat a co ja vim.taky dělal problemy davala jsem ji sebou dudlika a flasku s cajem a jednu s vodou. A naschval mi to nedonesl. Rikal ze ona bez dudlika vydrzi ze mi dava dost penez abych měla nahradni.no nenam flasku jsem měla tak jsem vytahla.a teď rika ze vydrzi i bez kojeni. A to se mi nechce verit. Že dokaze tohle rict.vubec mu na ni nezalezi je to sobec a trochu tak male decko musi mit to co chce jinak je zle. Moja ma rada vodu ale kdyz ji davam v noci tak nechce .Len prsnik tak nevim jak ji chce dat.
market58
10. bře 2017
@rosyyy no jo třeba se mu to mlíko spustí, když ho bude potřebovat 😃 Jinak není možné, že chce mlíko jen když tě vidí? Když je s ním tak třeba ví, že nedostane a nechce? Nebo lže. To, že ti nevrací věci je teda špatné, ty bych po něm tedy chtěla zpátky. Mě právnička poradila, že si mám styk dítěte s otcem řídit sama a když se mu to nebude líbit, ať si to nechá stanovit on. Ale my jsme se prozatím dokázali domluvit. Jezdí je v týdnu a pak jde do práce. O víkendu na malou nemá čas. Tak nevím jestli ti poradím.
fionay
10. bře 2017
Tak s kojeným dítkem nemám zkušenosti, to bych ho "dala" asi na den a mlíčko sebou. Jinak s nekojeným dítkem jsme domluvený tak, že si ho bere sobotu po snídani a vrací neděli k večeři, jednou za 14 dní. Kdykoli za ním může, může si ho vzít,ale zatím toho nikdy nevyužil.Asi chce mít klid a je rád, že si ho brát nemusí. Když jsme se zeptala zda by si malýho mohl brát už v pátek třeba navečer, byo mi řečeno , že pak bych mu ho už cpala ve čtvrtek a moc bych si zvykala. No comment. Styk jsem mu umožnila kdykoli,když není zájem,neprosím se.
rosyyy
autor
11. bře 2017
@market58 malá ma teď take období ze mam pocit ze chce porad. Ale 3hod.vydrzi.po 3h.zacina bejt taková uplakana..mrzuta.uz se potrebuje uklidnit nebo někdy spat.me to pravnicka taky rikala. Len teta na socialke ma jiny nazor.a snazim se styk resit mimosoudne len mi uz dochadzi trpelivost. A já nemam problem a ani nechci malej omezovat styk s biol.otcem len bych byla rada kdyby chvili pockal.to je celý.
rosyyy
autor
11. bře 2017
@fionay jak říkám.kdyby mala nebyla kojena.tak bych rada otců pridavala na hodinach a malou by si časem vzal na celej den a když bude vacsi a treba si i sama rekne ze chce prespat tak nebudu proti.me zatim s tym vidanim dela docela problemy. Hadam za par let kdyz bude mít deti a jinou uz to tak resit nebude a bude rad když ji mít nebude.uvidime co bude.drzim všem maminkam palce a hlavne nech jsou miminka a deticky spokojene.to je dulezite.

Sem začni psát odpověď...

Odešli