Žárlím na přítelkyni svého exmanžela.

6. led 2020

Mám takový problém s exmanželem spolu máme 2 děti syn 10 let a dcera 8 let máme je v střídavě péči takže jeden týden sou u mě a druhý u exmanžela. Který si před pár měsíci našel přítelkyní problém je v tom že si štrašne rozumí s mými dětmi že začátku jsem byla ráda že spolu mají dobrý vztah ale poslední dobu hrozně žarlim. Přijde mi že děti mají radši jí něž mě, bere je na různé vyletí, do kina, do divadla, do zoo atd ja na to nemám peníze takže je takle nemůžu brát. Ona se s nima učí jenom že ja na to nemám čaš, děti jí dokonce začali říkat sami od sebe mami když jsem to šlyšela tak jsem byla úplně hotová 😰.

pavca1982
8. led 2020

Zvláštní taky bylo, že údajně dělá do 19h. přitom prve psala po poledni, že syn přišel ze školy a řekl jí, že chce k tátovi...

autor
9. led 2020

@pavca1982 ano ale tento týden marodim takže že jsem doma

autor
9. led 2020

@tulikiss no tak to kdyby si dovolil hned jdu na policii. Ano šukukala jsem s mladým zajičkem a můžeš mi věřit že to bylo užasni ale kdybych věděla že mě u toho nachytají děti tak bych to teda nedělala.

sudylichozrout
9. led 2020

No jeste aby jo, mujtytondokolenateeeeej!

pavca1982
9. led 2020
priefi
9. led 2020

Necetla jsem vse... Ale muj synovec rovnez rikal sve macese mami, docela me to zarazilo, taky mel tehdy tak cca 8 az 10 let. Bylo to pro nej tak nejak snazsi. Byla to mama a tata. Jasne ze prava mama je jen jedna, ale tak nejak sam ji zacal rikat mami. Nikdo mu nic nerikal, naopak bracha ji spis pojmenoval jako tetu. Uplynulo par let a kdyz uz mel svuj rozum (mozna i jeho mamka mu neco rekla), zacal oslovovat i jmenem. Deti to nemysli zle. Je to peo ne snazsi, prirozenejsi. Vim, ze Tebe to boli. Ale az budou mit rozum, pochopi, ze vylety a darky nejsou vse. Kazdopdne, pokud do hry prijde jeji dite, zase uz to bude o necem jinem, nebude mit na ne az tolik prostoru.

priefi
9. led 2020

Hm hm... asi si prectu celou diskuzi 1.strana vypadala nevinne a tady se to nejak zvrhlo 😂

priefi
9. led 2020

No tvl troll jak svina... a jestli to neni troll (coz je), tak byt temi detmi, tak se chovam stejne. Rozepisovat se trolovi nema cenu 🙈

kaja2016
18. led 2020

Asi se chce zalibit priteli, zvolila bych taktiku vyckavani. Musi to byt tezke.

autor
18. led 2020

@kaja2016 težke to opravdu je,vím že si za něco můžu samá ale příjde mi nefér že se k ním chová jako matka.

kaja2016
18. led 2020

Podle toho, co jsi psala, tak me neprijde, ze by se chovala jako matka, zkratka o ne pecuje. Na tom neni nic spatneho. Taky by me to mrzelo, ze by ji deti rikali maminko, kdo vi, co jsou jeji motivy. Nechala bych to byt a hledela bych si sveho. Je to urcite lepsi varianta, nez aby na ne byla zla...

autor
18. led 2020

@kaja2016 no ale právě to mi přijde že oné pečuje jako by byly její vlastní, co sou její motivy fakt nevím ale od svý známý vím že má prý hrozně ráda děti. No a partnera si teď fakt nehodlám hledat mám bohužel hrozně moc práce.

priefi
18. led 2020

Dokud nebude mit vlastni dite a ma rada deti, budou pro ni stredem vesmiru hned po priteli. Jakmile bude mit sve ditko, neco malo se muze zmenit, kazdopadne je porad bude mit rada, ale sve bude milovat. S miminkem prichazi urcite starosti a uz nebude tolik prostoru pro pubose. Ovsem pubosi taky zacnou mit sve zajmy, takze jim to ani tolik nebude vadit.

denny27
18. led 2020

Jestli jsou děti většinu dne sami, tak se nedivím, že chtějí jít k tátovi, když tam pak na ně někdo čeká. To není výčitka, to je konstatování🤔
Co se stalo, už nevrátiš.
Jestli chceš děti u sebe, tak buď změn práci, dluhy splácej v nižších splátkách nebo je nech, ať k tomu tátovi jdou a k tobě jezdí jen na víkend

kaja2016
18. led 2020

Tak ja pecuji o deti, ktere hlidam vzdy jako o vlastni, to je normalni. Nevim, proc by sis nela hledat chlapa a me to pises. Chapu, ze te situace trapi.

autor
18. led 2020

@kaja2016 tak pardon ja jsem to asi špatně pochopila jak si napsala že si mám hledat svého.

kaja2016
18. led 2020

Hledet sveho jsem asi psala.-)

autor
19. led 2020

@denny27 no tak přemýšlela jsem a došlo mi že splátky si snížit nemůžu, ale upřímně ex a te jeho přítelkyní je fakt nechci nechat na pořád. To ať jsou radší u sousedky.

sudylichozrout
19. led 2020

Boze muj, ty jsi pitoma, to snad neni ani mozne.

hankaviki
19. led 2020

Takže děláš jen naschvály. Ty si to fakt zasloužíš, ale ty děti ne.

autor
19. led 2020

@hankaviki ale děti se nemají až tak špatné když sou u mě,sousedka jím navaři, a ta jejich macecha jím po telefonu pomáhá s úkoly. A ja přijdu v 19hod doma a povídám si s nimi.

sudylichozrout
19. led 2020

Pokud bude soud rozhodovat mezi tim, zda deti sveri zadluzene blbce, ktera vychovu nezvlada a varit jim musi souseddka, nebo mezi tatou, ktery ma zazemi pro peci i partnerku, ktera se o deti stara, tak mas smolika. Nastesti.

hankaviki
19. led 2020

tak si s nimi ty popovídej po telefonu a děcka ať dělají úkoly doma ve SVÉM pokoji u otce. Mě prostě nepřesvědčíš, že to děláš dobře, neděláš a přiznáváš, že tvou motivací není spokojenost dětí, ale tvoje žárlivost, závist a neúspěch. A ani kvůli dětem se nedokážeš zapřít a udělat pro ně to nejlepší.

somalicats
19. led 2020

Ty ses fakt matka roku. Na detech ti nezalezi vubec.

autor
19. led 2020

@somalicats záleží ale také musím myslet na sebe, za ten dluh si sice můžu samá ale nikdo ho za mě nezaplatí takže musím makat.

autor
19. led 2020

@sudylichozrout ale exmanžel zatím žádný návrh nepodal.

hankaviki
19. led 2020

Já neříkám, že se na ně máš vybodnout a nikdy je už nevidět, Ale udělat si na ně čas. Kdyby ses s nimi vídala o volných víkendech, ale ten čas jste trávili spolu, tak si s těmi dětmi líp najdeš cestu než , když je šoupneš k sousedce a pak si s nimi večer chvilku povídáš.

hankaviki
19. led 2020

Doufám, že ten návrh podá a to co nejdříve.

autor
19. led 2020

@hankaviki ať si ho podá, ja podám odvolání

sudylichozrout
19. led 2020

Ne, ty mas myslet na blaho svych deti. Zradila jsi je, udelala jsi neskutecnou prasarnu, tak se nediv, ze te nechteji. Nech je tam, kde je jim lepe. Teprve kdyz ti tohle docvakne, budes jednat v jejich zajmu.