Zkušenosti s vrčením pejska na miminko - musím se vypovídat

srdicko123456789
12. črc 2019

Zdravím vás máte někdo zkušenosti s vrčením pejska na miminko ? Máme doma am.staforda jsou mu 4 roky je jinak v pohodě trochu nechce poslouchat má svoji hlavu ale ok.
Problém je v tom ,že hodnekrat denně zavrci a občas zasteka po malým - syn 10 měsíců .začal to dělat od té doby co vidí že už leze atd ...nevím co stim .jakmile vidí ,malýho na zemi někdy si ho nevšimne ale většinou už začne hnusně vrcet malej ho nesmí moc hladit tak udržují odstup už se bojím přítel mi říká ,že bymu neublížil atd...ale beztak mám prostě strach! Jak jste to řešily ? Dekuji

srdicko123456789
autor
15. črc 2019

@soleilll ahoj a kdo si myslíš že ho krmí kupuje mu granulky ,hračky atd.........no přece jaaaaa

srdicko123456789
autor
15. črc 2019

@sudylichozrout právě můj chlap mi řekl že mu neublíží já se každý den tady žeru nervama on je vpraci my musíme bejt zavřený v obýváku kvůli psovi nebo on je král bytu :D prostě se mu nelíbí když vidí Miho synka lézt po bytě tak zavrci včera takhle asi 3x malej ho hladil byla jsem u toho říkám psovi : hodnej nooo buď hodný na miminko ! A co myslíte???? Začal vrceeet

sudylichozrout
15. črc 2019

@srdicko123456789 davno by byl odejit cokl i pritel. To je neuveritelne. Byt je tvuj, vubec netusim, nac cekas. Opravdu ne.

janysek21
15. črc 2019

Jako promiň, ale jsi asi neprůbojná a necháš si kálet na hlavu, to si neumíš dupnout? Ty jsi už dopředu oběť, chováš se tak a vystavuješ velkému nebezpečí svoje dítě. Vzchop se a vyraž je oba, jinak to bohužel špatně skončí.

asojakova
15. črc 2019

@srdicko123456789 V tomhle případě už bych neváhala ani chviličku. Buď pes, nebo my. V prvním případě je pakovat pryč oba. Jiná rada neexistuje.

antoinet
15. črc 2019

Zakladatelko, ty se hodne nudis a tak si vymyslis diskuze, musim uznat, ze tohle je na trolling jak delane (miminko vs. bojove plemeno), viz tvoje nova diskuze na tema, jestli muzes byt tehotna...neni ti blby, ze ostatni se opravdu snazi pomoci?

sahrazad1
15. črc 2019

@zelenaesmolda vina nevychovy je zde na chlapovi, ktery na psa nejenže nemá čas, ale v ocich psa, jak to tady čtu, mu dává přednost před dítětem. Letěli by oba, nevychovany pes i neschopny a laxni mužský

sahrazad1
15. črc 2019

@srdicko123456789 jsi matkou, máš odpovědnost za dítě / děti, tak se taky tak začni chovat. Psa vezmi, a vyhod, dej do utulku, apod. Jestli to přítel nezkousne, tak alespoň vidíš, na čem mu vlastně záleží a jaký je. Život a zdraví dítěte především! Krucinal, jsi ženská, jsi matkou, tak nefnukej, a chraň své potomky!

krtcice
15. črc 2019

@srdicko123456789 po tom, co ti řekl, bych neváhala ani minutu a sbalila oboum. Psovi i cblapovi. Proč se ptáš co dělat když ti to x lidí radí a ty pořád hledáš důvody proč to nejde? Však chlap nemusí psa dávat úplně pryč. Ať ho dá třeba rodičům, kamarádovi, může s ním být v kontaktu i tak, nemusí se ho nutně vzdávat natvrdo a napořád.