1. narozeniny (ach ty dárky). Máte tip?

areh
26. srp 2021

Hledám inspiraci, co za dárek. Mám dva kluky, další dva má ségra. Hračky máme snad všechny. Vkládačky, zatloukačku, tatru, tunel, houpačku,hopsadlo, motorku, kostky, auta, tahací hračky, Duplo, dřevěné koleje, bazének s míčky...
Maty má příští týden narozeniny a já jsem už zoufalá, co mu dát. Co by se nám jen trochu hodilo, jsem zaúkolovala příbuzné, protože chtějí něco dát. Já mám pro něj 2 knížky a to je všechno. Fakt nevím, co bysme jen trochu využili... Máte nějaký tip s čím si vaše děti vyhrály? 🙏

klokanka31
26. srp 2021

@areh Naše miluje dřevěný kostky, ale jinak těm hračkám moc nedá...🤔 spíš miluje uklízení nebo vytahávání nádobí ☺

janina228
26. srp 2021

Mě jako první napadl ponk 🙂..nebo taková ta dřevěná duha

jako_mala_holka
26. srp 2021

Dcera teď miluje pejska od Fisher price, pak zvukové knížky, líbila se jí Albi tužka, měli jsme pujcenou

jako_mala_holka
26. srp 2021

Nebo nějakou kuchynku, kavárnu, obchod,...

klokanka31
26. srp 2021

@areh Co houpacího koně?

areh
autor
26. srp 2021

@klokanka31 napadl mě smetáček s lopatkou, ale to nebude umět použít, takže lepší za rok
@janina228 ponk i kuchyňku máme, na obchod si starší hraje v kuchyňce
@jako_mala_holka zvukovou knížku jsem kupovala na dovolenou a Albi tužku taky máme
@klokanka31 toho nemáme 😁 ale máme koně jako hopsadlo, tak mi houpací přijde už zbytečný.
Není to u nás jednoduchý. Hraček milion a každý chce něco dávat. Pro staršího mám nejraději nějaké sešity a časopisy. To se použije a vyhodí a syn je má fakt rád...

olga_
26. srp 2021

Houpačka (něco ve stylu utukutu), garáž na auta, cokoli z hraček ve stylu montessori.

klokanka31
26. srp 2021

@areh Nebo jestli máte zahradu tak dětskou sekačku

nanyh
26. srp 2021

Activity board😊 máme od llamaboard lamičku a jsme spokojený 🤗

jiss
26. srp 2021

A stane se něco, když dostane opravdu jen knížky?

biciklissie
26. srp 2021

Co takové ty obří papírové cihly? Osobní zkušenost nemám, ale prý to hodně frčí...

ahyt
26. srp 2021

Kolotocku

janina228
26. srp 2021

@ahyt to mě taky napadlo! Ale děti ji neměly,tak nevím..je to dobrý?

monaluza
27. srp 2021

@areh ucici vez? Nejake vytvarne potreby pro nejmensi (burakove voskovky, prstove barvy a role papiru)

makovice88
27. srp 2021

Uprimne…sama pises, ze mate vsechno. To co nemate, dostane od pribuznych. Tak je uplne nutne mu neco kupovat? Knizky preci uplne staci, proc zahlcovat darky? Jen muj nazor ☺️

katule1990
27. srp 2021

@areh Jak už se psalo, netrápila bych se tím a dala ty knížky, když už toho tolik máte. Dítě z toho nemá rozum, že by mu to přišlo "málo", navíc dostane další věci od příbuzných. Udělala bych mu nějaký krásný dort a je to 🙂. Syn má taky dost hraček a stejně je jen rozboří a jde okusovat kabely nebo kydat věci pod konferenčním stolkem 😂.

ahyt
27. srp 2021

@janina228 ja ji koupila vnucce 4 roky a je na ni porad,ted se na ni uz naucil i 18 vnoucek,zrovna dneska pochopil,jak se tocit a tenhle tyden se na ni vyblbly i dalsi nase vnucky 13 a 10 let.Ale nevim,treba to nekoho nechytne,kazdej prcek je jinej

janina228
27. srp 2021

@ahyt já myslela,že to je tak do 5 let max! No tak to se musím kouknout lip, mladší dcera bude mít za chvíli narozeniny, byl by to super dárek 🙂.. děkuji za tip 👍