10. výročí svatby. Jak jste oslavili a jaké dárky jste si dali?

veroniquecz
22. srp 2023

Ahoj všem, otázka je nasnadě. Jak jste oslavili a jaké dárky jste si dali k 10. výročí svatby? 🌸

dashyyy
22. srp 2023

Měli jsme letos a jeli jsme na víkend na hory ❤ přes rok si oba koupíme co chceme, potřebujeme, takže jako hlavní dar vidím společný čas 🙂

jaja01k
22. srp 2023

Budeme mít příští týden. Máme v plánu udělat si výlet na místo obřadu a oběd v restauraci, kde jsme měli oslavu 🙂 Snad to klapne a nezazdíme to stejně jako předchozích devět výročí 😄

hanuullka
22. srp 2023

prodloužený víkend v Barceloně😍

levandule_k
22. srp 2023

@jaja01k To mi připomíná manžela, říkám mu, blíží se výročí a on, svatbu jsme měli tak před 2-3 roky, že? Dostala jsem záchvat smíchu a říkám, ne zlato, letos spolu budeme 5 let😂

korin
22. srp 2023

Dali jsme si pusu, to bylo myslím všechno. Možná jsme zašli na oběd. I s dětmi.

aneta15
22. srp 2023

@veroniquecz my byli na prodlouženém víkendu v Rakousku bez dětí. Pro mě je nejdůležitější společně strávený cas

kakba
23. srp 2023

Ani ja, ani muz nejsme na nejake slaveni cehokoliv. V dobe letnich prazdnich jsme byli tolikrat na jidle, v kine, na akci s kamarady. Nam nejde o nejaky dar, ale o spolecny cas. Toho behem roku mame dostatek. Jo a jde taky o dobrej sex. 🤘👍

veroniquecz
autor
23. srp 2023

Díky za tipy. Máme malého prcka, který nedá ještě hlídání přes noc, takže bohužel víkendy a podobné padá, i když by to bylo super.
Zatím je tedy v plánu alespoň Wellness přes den, ale chtěla jsem ještě něco hmotného 🤔
Jinak samozřejmě souhlasím, že čas ve dvou je top.

levandule_k
23. srp 2023

@veroniquecz Manžela bych potěšila nějakou knížkou z hmotných věcí, ale to by si musel vybrat sám, má jich docela hodně...a nějakými delikatesami, je dost mlsný, ale kvalitní sýr teda není úplně památeční.