Co koupit k Vánocům 2leté a kolik dáte dárků?

15. lis 2022

Ahojky holky, dcera má opravdu snad vše a absolutně, ale vůbec mě nenapadá co už ji vzít, ale vůbec 😀 poradíte?
Kolik budete dávat dárků?
Diky 🌼

klokanka31
16. lis 2022

@barulina Mě čeká taky hodně balení, a vůbec se mi do toho nechce, ještě blbý že nevím kam dárky schovám 😣

nikolite
16. lis 2022

Syn má na vánoce necelé 2 roky. Od nás dostane 2-3 dárky. Máme velkou rodinu tak celkově toho bude stejně hromada.

Od nás dostane odrážedlo a fisherprice farmu

veroniquecz
Autor odpověď smazal
Zobraz
martinka0209
19. lis 2022

Dětem dáváme maximálně 5 dárků,ještě dostanou od rodiny,dcera 5 let dostane balzám na rty,sadu na tetování, láhev na pití, nářadí ( dostane ho i ta mladší tak ať se nehádají),stolní hru Loupežníky,možná kostým Elsy ( stim si ještě nejsem jistá), mladší 2 roky dráhu pro kačenky do vany,hru najdi a hmatej,balzám na rty, láhev na pití, nářadí,možná kostým Anny

michaela666
19. lis 2022

@barulina Jak máte velký stromeček? To už nejsou dárky pod 🎄, ale stromeček pod dárky ne. 😃

autor
19. lis 2022

No jak jsem holky nevěděla, tak máme pulku listopadu a už máme doma pro malou 10 dárku a ještě 3 objednané, jenom doma, tak uvidíme 😀🙈

evelin1251
19. lis 2022

Každý rok jsme to přeháněli...jak my tak prarodiče. Letos jsem se zařekla, že syn 5 let dostane 3 od nás a 1 od prarodičů. A miminko po 1 dárku.

werik153
19. lis 2022

Jeden hlavní a pak pár drobností...
Hlavní mám vlačkodrahu.... Pak ve stylu - pastelky, omalovánky, knížka....

pipi_puncocha
19. lis 2022

My se doma celkem krotíme, syn (3 roky) dostane 5 dárků a něco z toho jsou maličkosti: Hot Wheels garáž, rozšíření k vláčkodráze "na stavbě" z Lidlu, dětské Člověče nezlob se s Krtkem, semafor co mění barvy - to je blbina co si přeje asi za stovku a jednu knížku. Ale máme obrovskou rodinu, takže ve výsledku to dá fakt třeba 20 dárků a to je šílené úplně. 🙄😴 Každý rok prosíme max 1 dárek na rodinu a každý rok je toho hromada.

barulina
19. lis 2022

@michaela666 nooo, uvidíme, jak se to tam vleze, ale ono to třeba nejsou velké dárky, máme 3 holky 10, 10 a 8 tam jsou s ať taky typu bezdrátová sluchátka, moje dcera teda tablet, ten holky chlapa už mají, pak kulmy, náramky k chytr hodinkám, obaly na mobily, atd, ony už na klasické hračky prostě nejsou. Syn 2 rokya svítící autodraha,velký bagr a teda hračky, tak myslím že vleze 😁 jinak máme 180cm stromek

andelka
19. lis 2022

@klokanka31 já je dávám do velkých krabic IKEA. Máme jich doma hodně, děcka nenapadne,že někdy jsou v některých dárky. Jsou v místnosti,kde je pak stromeček.

martinka0209
19. lis 2022

@klokanka31 já je schovavam do skříně na horní polici,pod pohovku( přikryji dekami), a co se nevejde pod postel

klokanka31
19. lis 2022

@martinka0209 Taky jsem to nakonec schovala do skříně na horní polici 😊