Dárek k roku pro holčičku. Jaký se u vás osvědčil?

alex97
10. zář 2022

Jaky dárek se osvědčil u vás? Spíše nějaké hračky..Activity board dostane k Vánocům. Děkuji

krisstina93
10. zář 2022

Ja budu dceři k roku kupovat nějakou větší sadu dupla pro holky. Jinak třeba odrážedlo, domek, bazén s míčky, těžko říct co už máte. My máme všechno po synech, takže půjdu cestou toho dupla, to je celkem osvědčená jistota :D

kmarie81
10. zář 2022

@alex97 u nas kuchynka a vybaveni do ni - nadobicko a umely jidlo - v tom roce v ni hlavne rabovala a to ji fakt dost bavilo, ted v 1.5 uz zdarne micha, vari a porad za nama beha s vareckou, abysme ochutnaly a kazdej novej prichozi hned vyfasuje kaficko

martiniquest
10. zář 2022

Kuchynka, odrazedlo Funny wheels, pejsek od Fisher Price

kmarie81
10. zář 2022
ajja87
10. zář 2022

My treba davali takovou drevenou kulickodrahu, a druhá dcera dostala klouzacku, takovou tu menší, máme ji normálně doma

alex97
autor
10. zář 2022

Děkuji..
Kuchyňku chceme kupovat malý k Vánocům..
Narozeniny máme 5rijna.. 🤯

alex97
autor
10. zář 2022

Jinak mala dostane ..
XXL kroužky od FP
misku fisher price
Tatrovka
Utukutu houpačka
Zahradní houpačka
Odrážedlo
Interaktivni kostka
Knížky se zvuky
Houpaci medvídek
Tohle my napsali příbuzní co mají pro malou ..Elektroauto mi do domu nesmí...😑

janina228
10. zář 2022

@alex97 slušný seznam 😄.. no u dcery v roce měl veliký úspěch takový ten mluvící/učící pes.. pak ještě třeba co si tak pamatuju sensory blocks (to bavilo teda i mě 😂)..

alex97
autor
10. zář 2022

@janina228 Máme fúru příbuzných..A plenky a nebo UM nikdo kupovat nechce..🤯🤣 oblečení mám Fúry 🤯🤣 máme toho lezouciho i toho pejska .. Právě..Ja vůbec nevím co .. spíše nic na nás nezbylo .. :D

felixfelicis
10. zář 2022

Tak udelejte spolecnou oslavu, darky dostane od rodiny, ty upeces dort, poprejete a staci...na me je toho uz tak dost, kdyz je ji rok🙂

alex97
autor
10. zář 2022

@felixfelicis Děláme oslavu na 2krat moje rodina a pak rodina přítele ..Je toho až dost ..Ale u mě je 22lidi na dárky a u přítele 20lidi..A peníze dostáváme jen k vánocům a k svátku narozky jsou jen dárky tak to máme nastavené...

biciklissie
10. zář 2022

Dárků bude mít spoustu. Ale chápu, že chcete taky něco dát. Tak co třeba něco památného? Co si schová. Třeba zlaté náušnice, pamětní mince, osobní knížka se jménem, nějaká sběratelská věc, co vás zajímá, nechat ušít deku, cennější kniha, atd.

janina228
10. zář 2022

@alex97..asi bych to trochu upravila, nevím co budete dělat (a kam ty věci budete dávat 🙈) až malé bude třeba pět let.. nicméně na to ses neptala🙂, takže mě ještě napadl kočárek na ven, panenka, něco na tvoření..

felixfelicis
10. zář 2022

@alex97 aha, myslela jsem, ze pribuzni uz maji vybrano a hledas, co date vy. Tolik lidi, to je masakr. Muzou se slozit na kurz plavani, permanentku do zoo nebo do hernicky. Nebo nejakou plastelinu, prstove barvy na tvoreni. Nema smysl 40x davat hracku, je fakt jeste mala.

alex97
autor
10. zář 2022

Všem děkuji. 🥀🌹 vemu něco na památku..Zase nechci si říkat o penězích..To když řeknu tak budu poslouchat že přítel má málo..A od jeho rodičů že nešetřime utracime za kraviny..Atd ..Takže u nás je to horší..Pritelovo sestra udělala v 21:00 skupinu darky pro malou a než jsem se ráno probudila byl tam seznam kdo co kupuje.. Takže to byl mazec...Aby mi nikdo nesebral typ na dárek....

janina228
10. zář 2022

@alex97 To je rozumný 🙂.. udělala bych fotoalbum "můj první rok", nebo 3D Otiskovací sada (taková kulatá krabička) - z toho jsou děti nadšený i teď - rády se koukají, jak měly malinkou ruku😄

alex97
autor
10. zář 2022

@janina228 super děkuji.. Malý knížku dělám..Ale ten otisk je fajn 🌹

jjasmina
11. zář 2022

Tak u nás v 1r spíš hrajici zvířátka a hračky, vkladacky, malý balonek, kuličková dráha. Ještě sama v 1r nechodila ani. Jinak na odrazedle jezdí až teď ve 2,5, kuchynku dostala taky až ve 2r a byl to ideál

vikinkav
11. zář 2022

Synovi jsme k 1. narozeninam davali ucici vez a pouziva ji stale uz temer 5 let ☺️ Podava si ruzne veci z kuchyne, myje si ruce, umyva ovoce, napusti si vodu atd.

alex97
autor
11. zář 2022

@jjasmina naše malá už chodí za pomoci a sama krůčky udělá do 10...Ale taky nechodí

kmarie81
11. zář 2022

@alex97 no tak to bych zarazila hned v zacatku, teda jestli nemate nafukovaci byt. Jako je super, ze ji maji radi a mysli na ni. Jestli to takhle u vas bude pokracovat, tak pro vas narozky a vanoce budou za chvili horor, kam to vsechno date 😀 Nekdo psal tu permanentku na neco, to je za me super vec. K narozeni dcery od netere, jsme dali malyho plysacka a rodinou permanentku do zoo na rok - pravda bydli u zoo - s tim, ze misto po silnici muzou chodit na prochazky tam. Neter rika, ze hracem, vecicek atd dostali guru a tohle je super vec - v zoo uz je znaji, chodi tam cca 2-3 tydne 😀

petuliiik01
12. zář 2022

Dívám se, že z Fisher-Price sortimentu hraček už příbuzní vybrali a jejich výběr je super 😉 Já doporučuji pro roční holčičku farmu Little People #fisherprice a mazlíka na spinkání - buď koalku nebo zajíčka 🙂
A kdyby jsi chtěla mega inspiraci, tak mrkni na nový web hraček Fisher-Price tady 👉
https://fisher-price.mattel-katalog.cz/

petrane
12. zář 2022

Taky zrovna řeším,co za rict za darky pro skoro roční dceru - mám tam třeba i merino obleceni,ortopedickou podlahu, hračku do vany,..

ekou
12. zář 2022

@alex97 "maly" prouteny kocarek - slouzil ze startu jako "pomocna ruka" pri chozeni

bessinka
13. zář 2022

@alex97 syn k 1.dostal tatrovku,drevene kostky,drevenou malinkou vlackodrahu z Lidlu a knizku se zvuky zvirat.držím palce,ať něco vybereš.já třeba kupovala synovi ke 2.narozeninám Willow Tree Anděla strážného.tak mrkni.

alex97
autor
15. zář 2022

Děkuji všem 🍉

alex97
autor
15. zář 2022

@petuliiik01 U nás jede jen FP ale pak mi mrzí že tablet a kotlík má stejný hlas a skoro stejné věci Povídá.. 😀

alex97
autor
15. zář 2022

@kmarie81 Zoo máme 60km..A já jsem bez auta...Přítel má dovolenou jen neděle a to si chce odpočinout.. Takzebjsem ráda že zoo navštívíme jednou za rok..Dům nafukovací nemáme..Ale nemůžu jim říct nic nekupujte..Když si řeknu o peníze hned to začne že nemáme...Že Přítel má málo..I když máme dost..Pleny a Sunar nikdo kupovat nechce není to co by malý zbylo ... S přítelem jsme to řešili a bohužel..I kdyby jsme to někomu zakázali stejně by to přinesli..Nedej bůh abybse sešli 2veci ...

petuliiik01
15. zář 2022

@alex97 Tablet a jaká další hračka? 🙃

kmarie81
15. zář 2022

@alex97 chapu, u nas to taky zkusili, ale pochopili, ze tisic velkych hracek opravdu dite nepotrebuje. Ted uz je to asi stejne jedno, pac uz to maji nakoupeno. Ja bych za vas koupila jen neco malyho a nebo jestli mate pocit, ze chcete neco poradnyho, kdyz je ji rok a je to vlastne vas prvni narozeninovy darek - tak neco od zlata a sup s tim do sejfu. A k vanocum bych uz ted na narozeninovy oslave rekla, ze hodlate koupit kuchynku tak vybaveni do ni a babovicky na pisek - sice ted v zime to zni blaznive, ale sz to v breznu vytahnete, bude se to uz hodit - to uz zacnete babovkovat... jo a mala k vanocum jeste dostala tabuli z ikei a slozila sem ji az ted v srpnu a jak byla nadsena..