Dárek na oslavu (zatím) nenarozeného miminka. Je vhodné koupit i něco pro mimi?

janculik93
13. zář 2022

Ahoj maminky 🙂 prosím o radu.
Máme jít na oslavu - odhalení pohlaví miminka, co se má v zimě narodit 🙈 (ví to jen těhule a bude to odhalovat příteli, který pohlaví nechtěl vědět). Nějak vůbec netuším, co nastávajícím rodičům dovést. Napadla mě jen lahvinka pro tatínka, nějaké nealko pro maminku. Trošku oslavu nechápu🤣🙈. Je vhodné koupit i něco pro mimi? Jsem asi staromódní 😁
Předem děkuji za rady

klokanka31
13. zář 2022

@janculik93 Já myslím že něco pro mimčo by bylo super 😊

kokoska29
13. zář 2022

Tak to bude asi klasická baby shower ne? V tom případě bych nenosila nic rodičům ale přinesla bych něco pro miminko 😊

emillyhk
13. zář 2022

@janculik93 Jakože on nechce vědět pohlaví a ona pořádá oslavu, na které mu to i přesto odhalí? To bude veselá párty 🙈😂 Vzala bych něco v neutrálních barvách, třeba body, soupravu, apod., klidně větší velikost (ty úplně mimnkovské dává každý, tak aby se unosilo). Nebo dárkovou kartu do oblíbené drogerie, lékárny, třeba i do H&M nebo Lindexu. A tatínkovi asi láhev, bude ji nejspíš potřebovat 😉

sigyn
13. zář 2022

Ja bych nenarozenému dítěti nic nedavala. Nikdy nevite, jak to nakonec dopadne, treba spoluzecka v tomhle měsíci o die prisla...radeji neco rodičům

luckavobo
13. zář 2022

@janculik93 Také to chápu jako Baby shower. V tom případě se nosí dárečky pro miminko (dudlík, lahvička, pleny, hračka, oblečení, atd..) nastávajícím rodičům bych nic nedávala, maximálně těhotné nějakou maličkost, sladkost.