Dárek - svátek a narozeniny. Co koupit muži, když všechno má?

adela1399
2. únor 2021

Holky co muži k svátku a narozeninám,když všechno má? Mate nějaký tipy? Jsem úplně bezradná🤷🏽‍♀️

meronym
2. únor 2021

@adela1399 Cenova relace darku? Typ muze (sportovec, kutil, intelektual, jine)? Jeho vek? Bez toho se nepohneme.

adela1399
autor
2. únor 2021

@meronym Omlouvám se😂vůbec jsem nedala indicie🙈Věk : 40let cenově do 3-4tis a spis otevřeny a přátelský, má rád chlapskou práci...ale všechno má🤷🏽‍♀️

gracinka7
2. únor 2021

Nějaký zážitek? Noviny ze dne narození? Víkend bez dětí?

meronym
2. únor 2021

@adela1399 I chytre hodinky? Dnes se daji sehnat i v teto cenove relaci fakt pekne. Tady jeden priklad, samozrejme byste vybrala podle sveho vkusu: https://www.mall.cz/univerzalni-smartwatch/huaw...

hanih
2. únor 2021

@adela1399 Co nejaky nehmotny darek - zazitek, kurz apod. Toho je ted spousta, seskoky padakem, jizdy na ctyrkolce, tanku a vsem moznem, plavby a lety, paintball, degustace, unikove hry, adrenalinove zazitky vseho druhu atd. Dokonce jsem videla i pasení ovcí v Beskydech jako zazitkovy darek 😊

amazonkajanik
2. únor 2021

@adela1399 má rád maso?klobasy atd?

meronym
2. únor 2021

@adela1399 Jinak muzi jsou hracickove - velky uspech mivaji auta na dalkove ovladani, drony apod. Existuje i lego pro dospele a ty veci jsou fakt vymakane.

amazonkajanik
2. únor 2021

@adela1399 jinak,co je podle něj /vás ta chlapská práce 😁 ono dneska se těžko vyznat. Jednomu stačí nastipat dřevo,druhý postaví rukama srub 😊

konidana
2. únor 2021

@amazonkajanik no ale na oboji mu staci pořádná sekyra😅

2hanah
2. únor 2021

Tady jsem si ofotila pár tipů, co bych mohla někdy koupit, ty peněženky z toho brašnářství se tuším, můžou uvnitř potisknouj vlastním věnováním a k Vánocům jsem udělala velkou radost bezdrátovýma sluchátkama k telefonu.

amazonkajanik
2. únor 2021

@konidana mno,u některých typů bych měla strach a raději to dřevo udělala sama...no,ve výsledku ...fakt velké spalky přenechávám, ale jinak,mi na stipani dřeva nesmí nikdo sáhnout,je to můj relax 😁

amazonkajanik
2. únor 2021

Třeba?

konidana
2. únor 2021

@amazonkajanik taky odmalicka ráda stipu drevo, ale mnohem lepsi je, kdyz ho nastipe synek😉 uz sem lina😅

amazonkajanik
2. únor 2021

@konidana syn zatím štípe naše nervy 😂 ale i tak. Ve čtvrtek bych měla tátovi stříhat jabloně a na jaře možná dojde zas na třešeň. Už to slyším "nech to,já to vezmu motorovkou " ne,madam to musí pižlat ruční pilou 😂

konidana
2. únor 2021

@amazonkajanik tak to sem byla taky na nervy, kdyz nam v tom roce a pul zacal brat malou fiskaru, protoze plastovou detskou sekyrku rozmlatil asi za 5 minut😅

amazonkajanik
2. únor 2021

@konidana u nás padají knihy a pak,máme vybraný nůž od 4let věku s tupou špičkou. Momentálně jsme v bytě,takže nemá kde vidět(a máme ruční skládací pilku a stipani trisek se dělá bodakem vz.58)Já vyrůstala v bytě,kde se topilo pevným palivem,takže vybrat popel,nanosit dřevo,uhlí(do 2.patra),připravit,zapálit (když se špatně udělalo,hulilo to všude kolem)

levandule_k
3. únor 2021

My svátek s partnerem řešíme tak, že jdeme někam na večeři nebo posedět do kavárny.

Já mám teď vitamínové období, tak dávám hodně vitamíny 🙂

kulisek_28
3. únor 2021

Co třeba manboxeo 🙂 bednu si bude muset vypáčet a obsah vybereč podle toho co má rád, třeba tam bude i pro kutily, já tátovi dávala bednu s Moetem, má rád šáňa 🙂

vever4
15. dub 2021
Uživatel vever4 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od vever4.

Taky jsem měla problém něco vybrat, jelikož přítel vše má. Normálně kupuju zážitky což je v této době naprd tak jsem si řekla, že ho aspoň pobavím. Koupila jsem mu ponožky s ajťákem- do práce pak rybářem- na ryby a a fotbalistou-když jde s klukama na fotbal a super. Pořídila jsem všechno na fajntricko.cz Přítel se tvářil pobavěně což splnilo účel a já měla vystaráno :D.