Holka, 8 let. Co k Vánocům?

kristyna1088
11. lis 2023

Máte prosím nějaký tip na vánoční dárek pro 8-letou? Ta naše prý nechce válku a dárky nepotřebuje. Ptám se jí už měsíc, takže jsem bezradná 🙈

klokanka31
11. lis 2023

@kristyna1088 Mobil?

zmrzlinka
11. lis 2023

@kristyna1088 knížky,společenská hra,různé kreativní sady,plyšák, lego, kozmetika,zážitek.

kristyna1088
autor
11. lis 2023

@klokanka31 Ten má. Teda takový starší, ale synovi jsme lepší dali až k 10-tym narozeninám. Takže to má ještě čas, jsem ráda že na něm ještě není závislá 😀

ada22
11. lis 2023

Záleží co jí baví a jestli si ještě hraje. Starší dceru v tuhle dobu bavily koně od Sleich a mladší má teď čerstvě 8 a má ráda ty Silvania králíčky. Mají ale radost i z oblečení a různých výtvarných sad.

teenyel
11. lis 2023

Mame take 8letou a dostane krom vybaveni na golf, ktere je dost specifickym pranim, tak novy batoh do skoly v setu s penalem a vakem, vak s logem nejakeho youtubera, co ted mezi detmi hrozne frci (dcera na to ani nekouka, ale je to hrozny hit) a chytre hodinky k telefonu (aby umely hlavne budika bez dosahu bluetooth, aby vcas sla z druziny na krouzek, kdyz ma telefon zamceny ve skrince). Jeste si prala poukaz na detske masaze, ale na to uz nezbyva, vzhledem k cene golfoveho vybaveni, budget. Tak to treba k svatku.

hankapiiisek
12. lis 2023

Co takhle kolo, koloběžku? Kupovala jsem v tomto věku tablet, lego,

chemisterka
12. lis 2023

Dcera má taky 8 a dostane 2 velké lega, bitzee, velký obraz malování podle čísel, Dixit, nějaké knihy, spolu s mladší sestrou dostanou mega velkou sadu lolek a každá ještě dostane nový psací stůl, židli a nástěnku.

danfal
12. lis 2023

My máme Lego, knižní únikovku, růžový spešl ručník na vlasy, sperkovnici, knížky, zupan, sonické kartáček a ještě určitě i nějaké hračky. A líbila se mi kabelka na Nextu, tak ji asi taky vezmu, ať má něco k šatům.