Jaký dárek k 10. narozeninám?

karlam
26. dub 2022

Možná je to stále dokola, ale stejně se zeptám a sice: co jste daly nebo byste daly k 10. narozeninám dceři? Nějak mě nenapadá nic originálního.

bara88
26. dub 2022

@karlam já bych si nehrála na originalitu ale dala hlavně to,co si přeje

konidana
26. dub 2022

u nás byla volba mezi zvířátkem (králík) nebo mobilem. Obojí chtěla strašně moc, ale nakonec u ní vyhrál králík 🙂 (mobil dostala o půl roku později)

lv
26. dub 2022

No, ráda si počtu, elektroniku má, psa nekoupím 😆

konidana
26. dub 2022

@lv tak samozřejmě, že nejvíc chtěla psa (teda koně😅) ale největší povolené zvíře byl ten králík😉

lv
26. dub 2022

@konidana u nás ten pes, a dostal ho vloni sestřenice, no to bylo peklo. Mobil, tablet, hodinky, sluchátka, reprák má, na notebook je brzo 🙄

zmrzlinka
26. dub 2022

@karlam a co si přeje?Syn dostane k 10. narozeninám hokejku ....značkovou 😉😁

drzticka81
26. dub 2022

Syn mel ted deset a dostal od nas mobil (nemel ho), zalozili jsme mu detsky ucet-karta, stribrnou pamatecni minci (investicni) a knihy s mekousi 🙂)) Dceri dam bud taky minci nebo sperk-stribrny, neco na pamatuku k prvnim kulatinam.

barulina
26. dub 2022

@karlam dcera dostane xbox

pabka
26. dub 2022

Dcera bude mít 10. narozeniny už brzy a dostane chytré hodinky (její současné se ji rozbily), několik náhradních pásku na ne, skateboard, zlaté náušnice, oblečení, zvažuji ještě takovou tu malou tiskárnu, co vytiskne fotky z mobilu.

michaela_2
26. dub 2022

Dcera ke svým prvním kulatinám dostala náušnice 😉
Podle jejího vkusu. Původní už měla moc holčičkovské.

lenka3p
26. dub 2022

Naše má 10 zrovna dnes 😉 Jako dárek dostane se mnou výlet do Paříže a do Disneylandu. Jenom se mnou, bez ostatních sourozenců. A jelikož to ví, tak ještě dostane pár drobností, ale už opravdu drobností v souhrnu do 500 🙂

victress
26. dub 2022

@lv
@konidana asi máme stejné dcery, koně a psa chtěla ta naše taky, dostala rybičky😝

karlam
autor
27. dub 2022

Děkuji všem, jste skvělé. Holky a máte doma někdo mp4?

ee.liska
27. dub 2022

Dostala nové in-line brusle a kurz plavání Mořských panen v kostýmu.

ee.liska
27. dub 2022

@karlam Jj, mp4 má dva roky a používá hodně

zelenaesmolda
27. dub 2022

Tak to docela ziram jak drahe darky nektere decka dostavaji,o tom se nam ani nesnilo 🙂

ee.liska
27. dub 2022

@zelenaesmolda toto už nám říkaly babičky. Jim zase ty jejich. No a naše děti budou to stejné používat na mladší generace 😉

zelenaesmolda
27. dub 2022

@ee.liska
jo,to je mi jasne,ze se doba proste meni ale jinak to asi clovek v nima kdyz je to prechod ja-moje dite nez babicka-mamka,ze nas v minulosti ty skromnejsi darky nejak neprekvapily,tedka je to behem jedne generace docela velky skok 🙂

karlam
autor
27. dub 2022

my máme psa, králíky, rybyičky a želvu, kočka mně už neprošla u manžela 😀 jinak souhlasím, že je doba, kdy děti mají fakt asi "všechno" a dárky se vymýšlí čím dál hůř

zelenaesmolda
27. dub 2022

@karlam
hele a co treba nejaky zazitek misto hmotnych daru?

karlam
autor
27. dub 2022

@zelenaesmolda ano také o tom přemýšlím, třeba nějaká únikovka

drzticka81
27. dub 2022

@zelenaesmolda Tak treba ja si hrala s panenkami do 13 let, prvni Barbie jsem dostala prave k desatinam - to byl top darek. Zkus to dat v tuto dobu desetilete slecne 🙂)) Doba se meni.........

vevi1
27. dub 2022

Dcera dostala mobil ,oblečení a vylet do Paříže ,měla sen vidět Eiffelovku.

zelenaesmolda
27. dub 2022

@drzticka81
no vsak ja netvrdim,ze nemeni 🙂

evik19
27. dub 2022

Já taky koukám....syn bude mít 10 na konci roku a nad takovými dary jsem teda vůbec nepřemýšlela...

konidana
27. dub 2022

@zelenaesmolda ja uz si připadám skoro blbe ze chci synovu kamaradovi (11 nebo 12 let) dat polystyrenovy letadylko na gumu. Teda dve, aby mohli litat oba kluci. Snad se stim aspon chvili vyblbnou.

bara88
27. dub 2022

@evik19 tak každý snad kupuje to, na co má .

evik19
27. dub 2022

@bara88 Spíš bych řekla, že každý kupuje, co uzná za vhodné. Určitě dětem nekupuju všechno, na co mám🙂

ada22
28. dub 2022

Dcera dostala chytré hodinky, které si přála cca za 500 a pak

katynka78
28. dub 2022

@zelenaesmolda taky mi přijde. Moje dcera má 10 let za týden a takto drahé věci rozhodně nebude mít.