Oslava 1. narozenin. Kde sehnat hezkou výzdobu, dárkové papíry, aj.?

klokanka31
1. dub 2021

Příští měsíc má moje malá 1. narozeniny, a já přemýšlím nad výzdobou na oslavu. Nemáte někdo tip na dobrý eshop, kde se dá sehnat hezká narozeninová výzdoba, dárkové balící papíry, atd? Ať hledám jak hledám, všude jsou vánoční papíry, ale dětské moc ne 🤔

mamikry
1. dub 2021

@klokanka31 Dekorace netusim, ale krasny balici papir mam od znacky Maileg. Je teda drahy, ale kouzelny.

theolik
2. dub 2021

Ahoj zkus mrknout na vyzdobeno.cz

meronym
2. dub 2021

@klokanka31 balonky.cz

zuzroko
2. dub 2021

Vše jsem kupovala na wish a nechala si zaslat express. Nastesti vse dorazilo a vše bylo krásné a hlavně za dobré peníze. Dost těchto stránek to má stejně zkoupené taky z číny a jen si napálí cenu ☺️

editkaromana
10. čer 2021

@klokanka31 já nakupuju pro děti jen z Wishe, mají tam levné a strasne krásné, ono je vždy lepší si to objednat aspoň 2 měsíce dopředu sice většinou to přišlo do 20ti dnů, ale pro jistotu. A nebo ještě Aliexpress.

zelenaesmolda
11. čer 2021

@klokanka31
rocnimu diteti je uplne jedno jaky motiv je na papiru,nejvic ho stejne zajima jak ten papir roztrhat a krabice.

pinkyy
11. čer 2021

Ja nakupuju papiry s detskymi motivy u vietnamcu, jinak vyzdobu vetsinou s predstihem na Aliexpresu nebo na ceskych strankach mojeparty. Kazdy rok delam nejakou tematickou oslavu a i kdyz to je rocnimu diteti asi jedno, tak me to proste vzdy bavi 🙂