Vlákno s vánoční tématikou. Máte tip, co koupit?

12. lis 2023

Vlákno s vánoční tématikou
Jaké máte letos esa v rukávu, co se týká dárků?
- Pro holky 8 let
- Manžela
- Rodiče
- kolegyně z práce
Co pořizujete vy?
Díky za tipy.

irmamala
12. lis 2023

Pritele - vstupenky na MS v hokeji, Holky - televize do pokoje, sluchatka, klavesy, sady na Bubble tea, ten debilni hrnec Magic a Barbie.

veunka17
12. lis 2023

Pro manžela mám v hlavě knížku Švejka, Philips one Blade, poukaz na čištění interiéru auta.
Pro kolegyně.. jako malé dárečky budeme dělat buď šalvějove bonbóny nebo lámanou čokoládu
Pro kolegyně jako kamarádky přemýšlím nad chaukiss kalendářem nebo termo/hrnek od Moniis design.
Rodičům hru Česko pro pamětníky (maji už dvě jiné verze hry Česko) ale to mi přijde málo tak ještě přemýšlím.
Ráda kouknu na tipy od ostatních 🙂

alice180
12. lis 2023

@irmamala ten debilni hrnek 😀

hankapiiisek
12. lis 2023

Dětem: Nintendo, kolo, herní stůl, mobil, sluchátka, oblečení, lego, knihy- každý něco. Nintendo mají dvě děti dohromady.
Přítel; test DNA původ, Sběratelská edice rum, e-knihu, oblečení, power banku,
Kamarádce; hrnek s kočkou, motivační diář na 2024
Pejskům : pamlsky a mladšímu nové vodítko, hračku každému
Skoro tchýni : nějakou drobnost- ona mi nic nedává
Švagr: lahvinku whisky

lauriak
12. lis 2023

Holka 6 let - Lego friends, plavky, knizka, farby na tvar, vyrabanie, zinienka
Manzel - tricko (nejake z filmu co spominal behom roku), airpods, pyzamo
Mamka - okuliare (vybrala si sama, dam jej len peniaze), sviecka, vonne tycinky
Otec - knizka, vino
Kolegyne - netusim. Malo by sa nieco davat?

jeyre
12. lis 2023

Holka 7 let - z dopisu pro Ježíška Lego friends, L.o.L. panenky, sluchátka, knížky
Manžel - nic nechce, asi mu uháčkuju nákrčník
Máma - ještě nevím, vždy se domlouváme spíš na něčem praktickém, loni dostala filtrační konvici
Kolegyně - něco malého jedlého. Jeden rok jsme od kolegyně dostali domácí vaječný likér s karamelem a to mělo velký úspěch

veunka17
12. lis 2023

@lauriak kolegynim se dávat nemusí, někde je to zvykem, někde jsou si kolegyně blíž 😊
@jeyre ajo, na domácí likér jsem zapomněla, delavam perníkový 😊

martulka88
13. lis 2023

Manžel - teleskopické nůžky na stromy, DLC panství hrůzy, taktické rifle, spodní prádlo, voxx ponožky + pyžamo - to je naše klasika :D, parfém a po holení, ušiju mu tepláky (nejvíce mu vyhovují), hlavolam apod.. - už nevím, co vše mám schované :D Ještě přemýšlím, že mu pořídím svetr a nebo možná paysafe card. Jelikož má v lednu narozeniny - kulaté, dostane telefon.
Rodiče - knihy, puzzle, YC svíčky, YC do auta, ušila jsem jim ubrusy a polštáře, "upekli" jsme s manželem domácí pečený čaj z domácích jablek, dostanou asi kalendáře se synem, holící strojek, kapesníky, ještě nevíme, co mé mamce - tam se rozhodujeme mezi několika věcmi.
My kupujeme dárky po celý rok - nejvíce od září. Pro nás je největší oříšek tchán. No a jelikož mamka měla v létě 60, dostali pobyt v Praze + divadlo.
U dětí neporadím, máme malého piškota 🙂

zekrt
13. lis 2023

Čekám, co si děti napíšou do dopisu, doufám, že tam bude něco normálního co se dá sehnat. Dospělí si nic nedáváme.

jane46
13. lis 2023

Holka 6 let: Cokoliv s kockou... Letos Gabby's dollhouse tema 🤷 a kocici kostym, zuru pets kotě
Kluk 7 let: Schleich Eldrador, Lego, dve figurky do serie League of Legends, ufo kostym a kostlivce
Obe deti par knizek, nejaka stolni hra...
Manzel: Karak 2
Rodice a dalsi pribuzni: darky si dikybohu uz roky nedavame, jen detem a to jsem vybrala z jejich seznamu.
Kolegyne: neco uhackuji
Pro sebe jsem si koupila parfem, at to ma chlap bez prace, ja nemam rada prekvapeni 😁

tereza_hru
13. lis 2023

Já letos kupuji vitamíny H2 Forte a H2 Immunity, mám na sobě odzkoušeno, je to novinka, takže to nikdo moc nezná a prarodiče to ocení 🙂

honatko092
13. lis 2023

Ráda kupuju knihy, audioknihy, lístky do divadel (nebi předplatná), lístky na koncerty, na gastrozážitky, masáže nebo únikové hry. Taky předplatná časopisu (hodí se i pro babičky a dědečky). U manžela jsem měla úspěch s powerbankou, peněženkou s jeho iniciály, hrou na PS5. Od manžela dostanu vždy i nějakou erotickou hračku, to je pak fajn pro nás pro oba 🙂