Jaké máte auto 4x4?

lani1
7. kvě 2019

Muzete mi doporucit 4x4 za rozumnou cenu?nejlepe automat, ale je to fuk

Doporucuji mi rav4, ale predpokladam,ze se tam neda pohon 4 kol vypnout

Duster na novy nemam a ten stary je prej nebe a dudy, ale co se tyce snehu dobry

Sx4
Nepotrebuju nobl auto jen ctyrkolku,spolehlivost a bonus automat. Bez auta se neobejdu ve sve praci s v zime kolilrat nevyjedu na hlavni od nas z domu😞a protoze makam jako osvc pak prijdu o vydelek ten den

6miska4
7. kvě 2019

Mám nový Duster. U nového Dustera s pohonem 4x4 ani automat nelze koupit.

mku
7. kvě 2019

Zalezi jaky mate rozpocet, co je rozumna cena? A nove nebo ojete?

lindikova
7. kvě 2019

Subaru Forester, pokud chceš i jízdní vlastnosti. I starší jsou kvalitní.

belair
7. kvě 2019

Souhlas s příspěvkem výše, s jakýmkoliv modelem od Subaru neuděláš chybu (mám dojem, že všechno jsou 4wd). Jen kupující benzín a ne diesel.

pipi_puncocha
7. kvě 2019

Taky jsme měli 2 modely Subaru po sobě (Impreza, Outback), to druhé v automatu, nedám na ně dopustit, vydrží vše a slouží velmi dlouho.

lani1
autor
7. kvě 2019

@6miska4 ano vim, ale jak pisu, novy nehrozi a starsi nevim jak je na tom

lani1
autor
7. kvě 2019

@pipi_puncocha subaru by se mi libilo xv to je super, diky za zkusenost

lani1
autor
7. kvě 2019

@mku no nove asi tezko,kdyz nemam ani na nejlevnejsiho dustera 4x4, ostatni ctyrkolky jsou jeste drazsi..my mame opela v automatu a jen 140t najeto a kazastrofa,porad neco loni 30 opravy letos taky a to nejde klima a jeste sjizdej okynka, ojeteho se prave dost bojim, ze na tom budu stejne tak zjistuju, ale par mechaniku mi stejne reklo, ze by do noveho auta ani nesli( ale oni si to stare umi spravit ze a necekaji tydny v poradi🙂

6miska4
7. kvě 2019

@lani1 Starší nejsou dobré. Taky bych radši Subaru :D

janulkav
7. kvě 2019

mám WV Tiguan a spokojenost

lani1
autor
7. kvě 2019

@janulkav tam ale nemuzete sami zapnout 4x4? Spousti se samo ne

janulkav
7. kvě 2019

@lani1 nejspíš ano , nikde nic nepřepínám

mku
8. kvě 2019

@lani1 tak v tom pripade bych sla spis do nove dvojkolky... ja mela treba x let sportage a projela jsem vsechno... u noveho mas x let zaruku... treb kia ma zaruku 7let, dacia tusim taky... u staryho auta nikdy nevis kdy se co vysype...

lani1
autor
8. kvě 2019

@mku ja se s dvojkolkou nedostanu v zime z vesnice do prace a skolky

larascont
8. kvě 2019
Uživatel larascont je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od larascont.

my máme Škoda Octavia Scout a má pasivní 4x4 a jsme spokojeni v zimě úplně super

martinka_33
8. kvě 2019

Máme BMW x3, v automatu, rok výroby 2010, kupovali jsme ho předloni ojetý a lepší auto si představit neumim 🙂

makronka222
8. kvě 2019

Superb, automat, kuze, kombi

petula720
8. kvě 2019

Ahoj, my máme BMW 330xd touring. Bydlíme na horách a je to naprosto bezkonkurenční stroj, projede všude za všech okolností. Máme ho 9 let a kromě běžné údržby nikdy nic nepotřeboval, dovezl nás i na ta nejvzdálenější místa, prostě spolehlivý auťák do nepohody. Na svůj věk vypadá pořád dobře a celkem moderně. Čtyřkolka je stálá, 60% na zadní nápravě, 40% na přední. Dlouhodobě s ním jezdím za 7 l/100 km. Bohužel ho teď musíme prodat, jelikož nás za pár týdnů bude o 1 víc a už se do něj nevejde mě. Fakt mi bude chybět, měli jsme už hodně aut, ale tomuhle se žádné z nich nevyrovná. Jinak super čtyřkolky dělá subaru, jak tu již bylo zmíněno, akorát ty mají rozložení síly a 50/50 a na sněhu se chovají trochu jinak. Mě osobně vyhovuje víc síly vzadu, jak to má BMW.

lucie_j
8. kvě 2019

Vzhledem k tomu, že nové Subaru Forester stojí cca 800 tis.,tak i ojetý bude dražší než nový Duster 4x4, na kterého nemáš, pokud nechceš aby měl najeto 200 tis.

lani1
autor
22. čer 2019

mate nekdo zkusenost se subaru XV? ma ted uz najeto cca sto tisic,ale jinak mi prijde fajn

budilinka
22. čer 2019

Audi A6 allroad, automat 😉