Máte zkušenosti s pojištovnou OZP?

radu_nka
14. bře 2016

Prosim Vás, jaké máte zkušenosti s pojištovnou OZP? ted do 31.3.2016 je možnost změny zdr. pojištovny a přemýšlím, že bych ji změnila...s tou stávající nejsem moc spokojená a tato mi přijde celkem lákavá, i co jsem pročítala různá fora, tak si ji celkem chválili...díky za info a pěkný den 😅

schotja
14. bře 2016

Jo, celkem "dobrou", jejich externí náborářka mě podvedla a přepsala od VOZP, zcela vědomě mě obelhala a celou dobu mluvila pouze o Odborech zdravotních pojišťoven a jejich programu Benefit a jak je vše podmíněné pouze pravidelnou preventivní prohlídkou a nezáleží na tom, u které pojišťovny jsem 😀 Ještě jsem koukala pozorně, co podepisuju - jen správnost osobních údajů 😉 a když mi pak přišlo lejstro, málem mě "vomývali" 😀 No prostě super - běhání po pojišťovnách, vyřizování mailů a "bububu" telefonátů, jen abych zůstala tam, kde jsem.. Potom na pobočce u nás ve městě bylo vše vyřízeno během deseti minut, koukala jsem na web a do prospektů, program opravdu mají výbronej, a na ty benefity proplácí opravdu kde co.. Nebýt té blbky náborářky, možná bych uvažovala i o přestupu, na pobočce se mi moc omlouvali, že takovýmto způsobem je to opravdu nefér a dost smutné, co jsou mladý holky schopný udělat pro provizi...Pak má jeden mít důvěru v instituci, když se k ní dostane takovýmto způsobem, že? ještě jsem té milé paní za přepážkou řekla, že do budoucna o přestupu budu uvažovat, ale že jsem zvyklá takovéto záležitosti dělat z vlastních rozhodnutí :D Mimoto negativní reklama - taky reklama.... 😎

iveta93
14. bře 2016

Zkušenost nemám, ale zjisti si jestli s ní mají smlouvu tvoji doktoři (obvodní, zubař, gynekolog...). Aby si potom nemusela hledat jiné doktory nebo si něco zbytečně hradit sama. 😉

gepe
14. bře 2016

Jsem u ni uz cca 19 let a stale spokojena. I nase mala a presel i manzel. Zadne vyhrady ci jakakoliv nespokojenost.

andy80
14. bře 2016

Jsme u ní celá rodina a jsme maximálně spokojení.

anetka1701
14. bře 2016

mám jí, přešla jsem a jsem spokojená. Dost toho proplácí a mají sledování toho, co za tebe zaplatili online - to je bomba.

mariti
14. bře 2016

Byla jsem u nich před pár lety a spokojenost. Před rokem jsem k nim přešla od VOZP a naprosté zklamání, ve srovnání s VOZP mi nedali opravdu nic, nebo snad 200 na rok. Prostě tragický. TAkže jsem se tak rychle jak to jen šlo vrátilo k VOZP, kde mi proplácejí plavání pro děti, solnou jeskyni, cvičení atd.

danuskahe
15. bře 2016

Já jí určitě doporučuji. Když se tam prihlasis do vita klubu tak za kazdou navstevu lekare dostavas body a ty si pak mizes nechat proplatit..mne to ted proplatilo ockovani dceri za 2500kc a ted tam budu posilat proplatit druhe ockovani za 2000kc. Takze u me apokojenost 🙂 jsem u ni uz 10let a nikdy se mi nestalo ze by nemeli s nejakym doktorem smlouvu..

herbinaaa
31. črc 2022

taky jsme u OZP celá rodina, používame i vitakartu. Zatím žádný problém nebyl