Máte zkušenosti s vyřízením hypotéky přes internet?

sapfo
20. led 2012

Ahoj,
jaké máte zkušenosti s vyřizováním hypotéky? Chtěli bychom vyřídit konečně bydlení a financování zkombinovat, u Lišky nám už několik týdnů připravují nějaký plán, jak získat k naspořeným financím úvěr. Uvažujeme ještě doplnit hypotékou. chceme to ale nejdřív dobře spočítat. Děkuju za každou informaci.

sapfo
autor
22. led 2012

K tomu jsem našla nějaké informace na hypotéka po webu http://www.hypotekapowebu.cz , zajímalo by mě, jak to funguje v praxi.

jajina.c
22. led 2012

Ahoj, my jsme si vyřizovali hypo normálně na pobočce před 4 lety. Jezdili jsme tam hodněkrát, vůbec si nedokážu představit, vyřizovat to na netu, a asi bych se toho i bála. Měli jsme spousty otázek a měnila se i smlouva. Osobní schůzka je osobní schůzka 🙂 . Ani nevím o nikom, kdo by si ji přes net sjednal🙂.

lcerny
5. lis 2012

Ahoj, mě zaujal web http://www.onlinehypo.cz/ kde slibují osobní schůzku. Nemáte někdo zkušenosti? 🙂

slavicky
6. lis 2012

Já jsem v bance pracovala (ted jsem na MD), sama hypotéku mám, teď jsme prodávali byt taky přes hypotéku a opravdu si nedokážu představit si ji sjednat přes internet, nejspíš to ani nejde 😉 možná tak propočet nebo prescoring. Takže určitě bych někam zašla... vyřízení trvá cca 6 týdnů (po čerpání) a je toho fakt dost...

jn_m
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
hanna1170
27. lis 2014

Já doporučuji zase tuto stránku: http://www.snadne-finance.cz/hypoteka
Odpověď obdržíte do jednoho dne - příjemné, rychlé jednání. Určitě vyzkoušejte, alespoň zaslat poptávku 😉

polu
28. lis 2014

Ahoj, já mám zkušenost s výpočtem a částečně s poradenstvím online, ale určitě samotné vyřizování bych online nedělala. Přesně proto, že člověk má k tomu vždycky otázky. Uznávám, že je to pohodlné, ale hypotéku chápu jako zásadní rozhodnutí, takže chci vidět tu osobu na druhém konci stolu, které ty papíry podepíšu 🙂 Využila jsem online hypoteční kalkulačku: http://www.hypotecnikalkulacka.cz/hypotecni-uver/ a sešla se s jejich poradcem. Ale smlouvu a detaily jsme dohodli osobně.