Úvěr. Kde požádat?

avrilmacicek
17. říj 2019

Zdravím chtěla bych se zeptat potřebovala bych úvěr jsem bezdětná mám práci na dobu neurčitou a příjem mám 16000kc a potřebovala bych půjčit 700 000 Kč díky za odpověď

tulikiss
17. říj 2019

@avrilmacicek na 700 000 je splatka cca 9700,- takze s tvym prijmem ti nikdo rozumny nepujci

zelenaesmolda
17. říj 2019

@avrilmacicek
a co my s tim tady?
to je snad otazka na fin.poradce nebo banku ne?

martt
17. říj 2019

@avrilmacicek Zkus oslovit svoji banku, tam by jsi mohla mít předschvalene limity. Jinak s tvým příjmem buď budeš mít velkou splátku nebo dlouhé splacení. Pokud to máš na bydlení zkus se podívat na Hypoteku.

merope
17. říj 2019

700.000 je rozumné tak leda na bydlení - stavební spořitelny to umí i bez ručení nemovitostí, ale zase dráž. Jinak to chce samozřejmě líp znát situaci a podle toho řešit, k zodpovědné odpovědi tam chybí mnoho údajů (které ale docela pochopitelně nechceš psát na fb).

zelenaesmolda
17. říj 2019

@merope
tohle je MK,ne FB :D
ale jinak souhlas

merope
17. říj 2019

@zelenaesmolda Ehm... to je tak když u psaní člověk myslí na to, že musí jít dotáhnout ten projekt do práce, že to je tak na půl hodiny 😀. A projekt dotažen, teď už budu zase mluvit z cesty z hladu 😀.

zelenaesmolda
17. říj 2019

@merope
projekt dotazen coz znamena,ze si zaslouzis obed 🙂

makronka222
17. říj 2019

Jdi do banky a hlavne si jdi hledat lepe placenou praci+brigady...

mimi1004
17. říj 2019

Spletla sis stránky.

merope
17. říj 2019

@makronka222 Tak nevíš, co slečna dělá. Třeba je učitelka (četla jsem nedávno babišův plátek na téma "učitelé budou mít 45.000" a jen mě zvedl ze židle). I když ano, pravda, že pokud je nutně potřeba podobný úvěr, tak nezbyde než se na roli učitelky vykašlat a jít dělat třeba prodavačku do Lídlu.

zelenaesmolda
17. říj 2019

@merope
16 tisic ucitele uz davno nemaji...

sudylichozrout
17. říj 2019

@merope Ucitele s alespon trochou praxe maji pres 30 tisic hrubeho 🙂

sudylichozrout
17. říj 2019

@avrilmacicek Ahoj, s takovym prijmem si brat 700 tisic, je sebevrazda. A nikdo rozumny ti to nepujci.

merope
17. říj 2019

@sudylichozrout Jako na střední? Protože na VŠ je to míň.

sudylichozrout
17. říj 2019

@merope Jj, na stredni SS. Mam v rodine ucitele, bere asi 33 tisic hrubeho. A bude se zase pridavat. Ma 11 let praxe.

zelenaesmolda
17. říj 2019

@merope
to fakt?tak to by me nenapadlo,ze VS profesori maji mene nez ti SS

dura175
18. říj 2019

@zelenaesmolda off topic, na VŠ nejsou učitelé, tak jak na ZŠ a SŠ. Jsou to lidé, co většinou vystudovali daný obor a zůstali na akademické půdě. Skutečnými profesory je jen pár z nich, pak působí na fakultách docenti, odborní asistenti a “obyčejní” zaměstnanci. Úvazky na škole se velmi liší, bývá zvykem, že akademický úvazek je třeba jen 0,2; zbytek si ti lidé dohání projekty. Záleží škola od školy, fakulta od fakulty. Tam, kde jsem byla já, to tak chodilo běžně. Ten akademický základ je opravdu malý, ale pokud má člověk štěstí, tak má příjmy nadprůměrné, když má dost projektů a odměn z nich.

zelenaesmolda
18. říj 2019

@dura175
diky za vysvetleni 🙂

merope
19. říj 2019

@zelenaesmolda Přesně tak - granty, projekty, publikační činnost a výuka jinde. Ale to znamená, že k těm 20 hodinám přímé pedagogické činnosti máte další věci navíc - typicky se to zpracovává přes "prázdniny".

ter
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
richardw
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
biedronca
8. lis 2019

Já bych hlavně s takovým platem, a že ho mam stejný uplně, nešla do tak obrovského uvěru. Ale banka stejně Ti ho bohužel nedá, to je nizký příjem prostě.

sasui1
8. lis 2019

@sudylichozrout uplne off topic ale toto tema obzvlast v posledni dobe me nadzvedava ze zidle....
Mate deti ve skolce? Uci je tam pani ucitelky? Jsou to ucitelky! Ne tety nebo hlidacky. A hruby prijem maji 22 tisic coz v cistem je tech 17 takze porad jsou ucitele kteri tolik berou 😉