Může mi sociálka zakázat vzít dítě na návštěvu?

zlobivka
1. říj 2013

Ahoj holky prosim o radu,muze mi socialka zakazat vzit si dite na navstevu?s muzem mame hrozne vztahy a ja odjela s dcerou na par dni ke znamim.on me vydira ze me uda,je mozne aby mi soc zakazala kam mohu jet???

zamilovanadonej
1. říj 2013

@zlobivka 😲 Taky mám takového bejvalého. Ne nemůže, pokud se celodenně o dítě staráš a máš ho u sebe...podle mě by bylo horší kdybys ho dala na několik dní na hlídání. Ale klid, bývalý evidentně jen prudí a dělá drama.

zlobivka
autor
1. říj 2013

@zamilovanadonej bohuzel je to blb

lucyvivien
1. říj 2013

@zlobivka ne nemuže a pošli ho s tím do p.r.d.e.l.e 😀

zamilovanadonej
1. říj 2013

@zlobivka Můj bejvalej taky dělá scény, to je furt : " Nejseš v pozici kdy si můžeš vyskakovat", a " Pošlu na tebe sociálku". Prostě výhružky, na nic jiného se nezmůže.

petrajurinova
1. říj 2013

@zlobivka pokud bys dítě odvezla bez souhlasu otce do zahraničí, tak z toho může být problém - mohlo by to být kvalifikováno jako únos. Pokud jedeš v rámci republiky kamkoliv na návštěvu, tak jediný problém který by s tím mohla mít sociálka by bylo kdyby na tom místě byly pro dítě nevhodné podmínky - velký hluk, špína bez možnosti dodržovat hygienu a pod.

zlobivka
autor
1. říj 2013

@petrajurinova tak se holky budete divit ale dle soc.nemuzu bzit deti bez svoleni otce

lucyvivien
1. říj 2013

@zlobivka to je blbost ! mužeš, pokud otce dítěte informuješ, není problém, zeptej se právnika 😉

zlobivka
autor
1. říj 2013

Pry ne