Rozvod s více dětmi. Poradíte, prosím?

ylleanna
13. zář 2020

Zdravim maminky, mam vice deti abohuzel je pro me situace ve vztahu neunosna. Resim rozvod, chodim k psychologovi a komunikuji se socialkou. Otec deti sam neodejde a az se o rozvodu fobi udela vse proto, aby mi sebral deti a hazel spinu. Jsem opatrna, nevim co si nahrava a co ne. Mam nekolik dotazu, nechci vypisovat a resit svuj zivot od toho mam psychologa, potrebuji poradit.

- muzu podat zadost o predbezne opatreni, kdyz se mnou mazel stale bydli ve spolecne domacnosti?
- muzu se rozvest kdyz az do rozvodu se mnou bude bydlet a jak jste pak prokazovaly oddelenou fomacnost?
- muze pouzit nahrane rozhovory proti me?
- prosim o doporuceni pravniho zastupce v Plzni.

Dekuji.

tez83
13. zář 2020

@ylleanna predbezka na co?

krtcice
13. zář 2020

Teoreticky bych řekla, že v dnešní době tě nahrávat bez souhlasu nesmí, to by se mohlo otočit proti němu 🤔

ylleanna
autor
13. zář 2020

@tez83 To mi rekli na OSPODu, dat si zadost o predbezne opatreni - rozvod se potahne dlouho a jakmile podam zadost, manzel me ani korunu

tez83
14. zář 2020

@ylleanna to ano,ale na co presne,na výživné na děti?To určitě není špatný nápad...otázka je,jaká je u Vašeho soudu praxe,ale zkusit to určitě můžete!
Pokud vás nahrává,musí vám to oznámit,když vás nahrává bez vašeho vědomí,žádný soud mu to neuzná.
Prokázat rozdělenou domacnost-staci,že prokáže,že si nakupujete každý zvlášť a vaříte, hospodařite,poplatky Hradiště napůl.