Výživné na dítě, kolik bude přítel platit?

Dobrý den, není tu někdo kdo ví kolik bude platit přítel na mě a na dítě. Vyhrožuje mi že má přiznáno základ a že mi bude dávat prd. Bere jinak cca 35.000,- Dítě necelý rok a já na rodičáku.
lv
17. pro 2017
Koukni se i na starší fora k tomuto tématu - u známé se soudce se vyptal kde, za kolik bydlí, jestli má auto a jaké, a jak na to má - ze základu a dal obvyklé 3,5..
Na tebe zhruba 2tis.
ariadna12
17. pro 2017
K diteti: Vyzivne na dite se posuzuje m.j. dle financni situace a zivotni urovne otce ditete, nakladu na zivobyti ditete, atd. Dite ma obecne narok na stejnou zivotni uroven jako otec. Pokud ma vyzivne stanoveno v urcite vysi a ty s tim nesouhlasis, muzes pozadat soud o zvyseni vyzivneho. V dobe jeho puvodniho stanoveni mohla byt treba u otce ditete jina mzda nebo soud nevedel vsechny okolnosti (treba tu vysi mzdy). Soud bude ale chtit zduvodnit, proc chces na dite vic a jake jsou i otcovy i vase zivotni podminky.
ariadna12
17. pro 2017
Jinak jeste k diteti - obecnou vysi ti sdelila v komentari uz diskuterka lv. Kolik bude platit otec na dite, nejde zde uplne presne urcit. Nektere dite je treba nemocne, alergik nebo postizene, tam jsou naklady na zivot vyssi. Vyssi plat otce by mohl indikovat vyssi vyzivne. Ale neni to proste jedine kriterium. Divim se jinak pristupu "pritele", ale neni to prvni ani posledni chlap, jaky se takhle zachoval.

Začni psát odpověď...

Odešli