Jaký dárek pro učitelku?

zdenka7777
9. čer 2014

Dobrý den, nemáte nějaký TIP jaký koupit dárek ke konci školního roku pro paní učitelku ?(4 ročník). Vůbec si nevím rady , nechci kupovat klasiku -čokoládu nebo keramiku. Ráda uvítám nějaké nápady.Děkuji předem, a Všem přeji krásný slunečný den Zdeňka

euronacerny
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
proteza
31. kvě 2016

Dobrý den chtěla bych nějakou radu ohledně těch dárků. Moje dcera odejde z její třídy (z 5 třídy) tak bychom potřebovali poradit s jedinečným dárkem 😉 Jde na druhý stupeň :D Prosím poraďte co nejrychleji 😵 😲 😉 🙂

sarihy
Autor odpověď smazal
Zobraz
elvira
7. čer 2016

Kytku + max. "konzumovatelné dárky" - čokoláda, bonboniéra, případně láhev vína...

nelam
7. čer 2016

Samozrejme klasika je klasika,kvetiny miluji a vzdy potesi. Caje jsou take prima a sladkost se mi nikdy do zari doma nevalela 😀 a z tech originalnich-dostala jsem sadu razitek (je jich asi 15 ks), perfektni pro prvostupnarky. Dale dodnes pouzivam knizku Domalovanky (predtistena cast obrazku a deti dokresluji dle fantazie), Kdyz detem nejde cteni. Take jsem dostala uzasny dort...

dana3262
7. čer 2016

Já dávám balíček kosmetiky (krém na ruce, mýdlo, tekutého mýdlo např) teď naposledy od weledy. Nebo dobrou čokoládu, ale tu nemá každý rád (např.hořkou). Líbilo by se mi vymyslet něco osobního. Třeba pro jednu paní ucitelku skripec do vlasů (vím, že je nosí) nebo i nějaký šátek třeba, ale na to už je třeba znát učitelky trochu víc..

pavly
7. čer 2016

Jako rodič - řídím se pravidlem, že ráda ocením (potěším) kohokoliv, kdo se dobře stará o mé děti, když já nejsem poblíž. Proto mi přijde samozřejmé dávat kytičku (tu koneckonců dávám za pomoc, radu, pro potěšení i jindy lidem ze svého okolí).
Snažím se také, když je příležitost a důvod práci učitelek, vychovatelek,.... pochválit. Ne jen na konci školního roku.
Potom také je pravda, že do školy a hudebky dávám dáreček. Většinou se mi daří vymyslet něco, na čem se malá podílí-tzn. třeba k Vánocům jsem malé pomohla udělat stromeček z bavlnky a k tomu perníčky-které sama dělala. Teď ale třeba mám připravené dekorace z umělých kytiček-cca 200 jedna. (vím o paní,která to dělá jako živé,ne kýč). Dají se dát na stůl, domů nebo jako dárek poslat dál. Ano, i s touto možností počítám, i to beru pozitivně-pomůžu vyřešit její nějaký dárek......
Na ostatní kroužky nosí trenérkám, paní vychovatelce a do kuchyně nocí jen kytičky.

Jako učitelka oceňuju, když mi děti nic nenosí 😀 a potěší mě jen ta kytička. Hodně milé pak spíš je, když rodiče jdou pro děti a zastaví se i u mě a poděkují nebo řeknou, že si toho, co dělám váží....
Čaje, kafe nepiju, čokolády teda miluju (což děti i většinou zjistí), kosmetiku mám také svojí. Keramiku neschovávám, nechala jsem si pár kousků z prvních let. Leží to v krabici,nevystavuju si doma nic (nemám vůbec nic vystaveného doma ráda).
Jediné, na co opravdu vzpomínám a co jsem si poctivě uložila, jsou dopisy od rodičů s poděkováním. Většinu jsem dostala, když jsem nějakou třídu opouštěla.
A protože je kytiček hodně, tak já občas děti pak posílám,aby dali kuchařkám,vychovatelkám (pokud na ně sami nemyslí). Pokud ale nechtějí, donesu to pak sama,když děti odejdou. I ostatní podle mě pro děti dělají víc, než "musí" A to, že po nich ochotně třeba vytřou,když něco rozlejí a neječí po nich, netváří se naštvaně-to beru jako velké plus.

janapuprlova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
katkas75
9. čer 2017

Za učitele - kytka vždy potěší a je dostačující ( já je pokaždé pak odvezu na hrob babičce,chtěla být učitelka 😀 a pokud něco navíc - pojest, vypít...dostala jsem taky hrnky,konec na zalévání ( zrovna jsem se stěhovala a asi tenkrát řekla před dětmi,že někde neměli konec,co potřebuji), pěnu do koupele. Vždycky ale říkám dětem,že nejlepší dárkem bude to,když budou slušní lidé 😉

izabellababy
28. čer 2017

Pro ucitelky na sportovni gymnastice

dedis
21. črc 2017

My jsme včera objednali učitelský kalendář s vtipnými obrázky.

Paráda 🙂

ninka8811
5. říj 2017
Uživatel ninka8811 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od ninka8811.

My sme minulý rok nechali vyrobiť špeci magnetku s obrázkom od našej malej - dá sa to takto vyrobiť na https://www.udelejsiplacku.cz/ a malo to velky uspech, je to originalne na rozdiel od kytičiek a čokolad ktorymi su ucitelky vzdy takto obsypane (maminka je učitelka čiže to velmi dobre poznam 🙂) má to osobnú hodnotu a nie je to len obrázok na papieri 🙂

klarkahany
29. čer 2021

Ahoj, trochu oživím diskuzi, co dáváte letos učitelkám na konci roku? Dívala jsem se na Florea na různé květinové krabičky, ať je to trochu změna než jen kytka.