• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvňáčci. Jakou metodou se učí vaše ratolesti číst?

26. září 2010 
Ja davam Dianke kvet takisto aj pre učitelku na hudobnu a do družiny za kvet daš kolo 100sk a za nejaky darček no neviem každy ma nejaký iny vkus a žeby som kupila niečo čo sa jej nebude pačiť???? :unamused: vkusne veci su drahšie .....toť môj nazor ...

Junovka kvet by som určite dala ... :slight_smile:
23. čer 2008 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,ani mne sa kvety nezdajú vhodné,resp.učiteľky asi viac poteší niečo,čo deti samé vyrobia.
23. čer 2008 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,tak mame tu posledny tyzden nasich prvaceniec.Vanes dnes doniesla ucebnice do druhej triedy a vytvarnu a telesnu a proste vsetko, dni sa budu len besnit :grinning:
23. čer 2008 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naši idu v stredu na kupko zajtra maju doniesť len šlabikar ešte tam maju zopar stran dosť boli pozadu :unamused:
23. čer 2008 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja posielam nejakú dobru menšiu bombonierku, kvetov dostane dosť.
Ja ked som učila, moji boli tak zvyknutí, že sa poskladali a dali mi urobiť jednu velku kyticu za triedu :slight_smile: to bolo lepšie ako nejakých 30 kvietkov po jednom a pre nich lacnejšie (sa im stačilo poskladať po 20-30,-)
23. čer 2008 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naši už sa učia iba do 10:30 každy deň a nosia si šlabikare, aj matiku. Neviem, čo ich tiež niekem ešte nevezmú :unamused: :cry: Aj tak už nič nedobehnú ani sa nenaučia :confused:
23. čer 2008 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saši a kam cestujete na dovču ??

Dianka dnes brala do školy kabelku s čačkami a každe rano sa vypytuje kolko ešte dni ostava som prekvapena že prve 2 tyždne prazdnin škola organizuje dnove vylety na ktore sa môže prihlasiť maju tam vylet do demenovskej jaskyne tak hadam ju pustim nech sa nenudi doma :sunglasses:
24. čer 2008 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je potom niečo ako denny tabor, no u nas nič take nie je, asi preto, že v budove školy je aj CVČ, tak to nechávajú na nich.
Heni dnes doniesla 2.-cke knižky, musime kupiť obaly, a uložiť to do skrinky.
Dnes ma poslednú hud. teoriu, tak ešte tam pojdeme.
A ideme do Chorvátska na ostrov Krk, ja som si predstavovala neskorší termín, v auguste, že Alex by bol zasa starší, ale toto nam ponukli z CK, že Heni neplatí do 7 rokov, tak stíhame do jej 7.-ich narodenín (bude mať 7.7.). potom by nas to vyšlo o hadam 10.000,- drahšie, tak to je velky rozdiel :wink:
24. čer 2008 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. čer 2008 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dominika dnes do školy nešla uč. povedala že nemusi tak je doma :slight_smile:
zajtra idu čistiť lavice :slight_smile:
25. čer 2008 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj naši, vyčistia lavice a pojdu na dvor :slight_smile:
25. čer 2008 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,
aj naši dnes čistia lavice :wink:
26. čer 2008 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naši nečistia lebo na druhý rok budu mať nove budu 2A aj triedna ostava
26. čer 2008 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
nasa dnes doniesla všetko domov vytvarnu, telesnu aj kvet no mala toho dost :confounded: :slight_smile:
aj našim triedna ostava aj 1.B :slight_smile:
26. čer 2008 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pacna,nasa to vsetko terigala domov v pondelok
Aj vanes ostava triedna.
Vcera tatko kupil taky mily kvitnuci kvietok v kvetinaci a ja dnes cokoladku-tak zajtra to vanes da p.ucitelke-to je este k tomu,co ste sa bavili nedavno :wink:
26. čer 2008 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Našim to davali domov postupne, jeden deň VV, druhy deň TV, a kvet sme nedavali.
26. čer 2008 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dianka dnes tiež doniesla hyg vrecuško kresby ......
Kvet davame zajtra okrem toho kupujem kavu a čokoladu pre triednu deťom lizanky. lebo v pondelok ma Dianka narodky tak to zajtra da :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. čer 2008 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda na to som zabudla, aj Heni bude mať cez prazdniny narodky :pensive:
26. čer 2008 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mile prvacence,prajem vam krasny posledny dnik v 1.triede a nech vas vysvedcenie potesi a motivuje do 2.triedy.
:dizzy_face:
27. čer 2008 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tak vavka a je na tebe založit temu pre našich druhakov :grinning: :grinning:

konečne viem ktora to je ta Staškovanova poznam ju len z videnia. :slight_smile:
27. čer 2008 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ak ju uvidis,pozdravuj ju :wink:
Temu zalozime,ale dnes nie,este su to nase prvacence :grinning:
27. čer 2008 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jáj,veru,dnes to končíme...som mala normál slzy v očiach,keď som ráno malú do školy vyprevádzala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. čer 2008 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak a je to tu, vštkym detičkám- prváčikom prajeme krásne vysvedčenie a ešte krajšie 1. školské prázdniny :slight_smile:
27. čer 2008 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak sme doma s vysvedcenim, slzy som mala na kraji, ked maleho hodnotili ako naj ziaka triedy a bolo mi luto, ze som tolkokrat pochybovala o jeho schopnostiach
27. čer 2008 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
No musim sa prikloniť k slzy na krajičku mamičkam Dianka ukončila 1 ročnik s velmi dobrými vysledkami takisto bola hodnotena ako naj žiačka čiže dostala pochvalu trienou učitelkou a takisto diplom navyše k tomu 50 sk zlavu na nakup v Spolku sv Vojtecha kedže chodi na cirkevnu školu a tričko to priniesla skôr som hrda že mam tak šikovnu dcerku za vysvedčko si vybrala bedminton skočime aj do cukrarne ale to už aj s malým aby sa mu nekrivotilo...

Všetkým prvačencom gratulujem za skvelé vysledky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

K R A S N E :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: PRAZDNINY :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: DRUHAčIKOVIA :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
27. čer 2008 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cafte, tak my sme to nejako neprezivali...my totiz vysvedceniu neprikladame nejaky speci vyznam..sli sme vsetci na pizzu a bolo :wink: Risko bol pochvaleny, dostal aj oficialnu pochvalu riaditelom skoly az vzornu repre :wink: ajka detto...tak som zvedava, co nas caka na bud. rok...inak podla mna je 2.trieda dost nuda :zipper_mouth:
27. čer 2008 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,prvý ročník úspešne ukončený :wink: ,ubehlo to veľmi rýchlo.....

všetkým detičkám prajem krásne prázdniny!!!!!!...ahojte,druháci!!! :dizzy_face:
27. čer 2008 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tak konečne sú z naších prvákov druháci, bola som na ukončení a bolo to také dojímavé, že som sa ledva ubránila slzám. dostali po knižkách, diplomoch z krúžkov a dostali aj zošit s úlohami. do pravej strany si majú robiť matematiku, na ľavú slovenčinu a posledné 2 strany majú nakresliť obrázok z knižky, čo si prečítali. takže úlohy máme.
takže týmto pádom opúšťame túto tému a zakladáme od septembra novú, druháci :wink:
doslali ste aj nejaký oznam vecí, ktoré budú potrebovať v druhom ročníku a dostávali aj knižky? lebo my nie.
28. čer 2008 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
kubko priniesol druhacku matiku, hudobnu, 2x citanku
potom i zoznam pomocok do 2. triedy
28. čer 2008 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
a čo to obsahovalo? síce mne chodia do súkromnej školy, takže rátam že dostanú nové knižky. možno.
je toho zo zoznamu veľa?
28. čer 2008 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek