• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvňáčci. Jakou metodou se učí vaše ratolesti číst?

26. září 2010 
Aj vanes doniesla zoznam do druhej triedy.nie je toho vela,zajtra napisem co treba,ak chcete :wink: a zalozim tu slubenu novu temu,ale este dnes,tak hladajte :grinning:
29. čer 2008 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
my sme zoznam nedostali.Dali sme korunky a učiteľka všetko zabezpečí :wink: ,aspoň mám o starosť menej :slight_smile: ..............á,idem hľadať druhákov :grinning:
29. čer 2008 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,tak mne v septembri nastupuje do prvého ročníka dcéra,tá sa síce teší,ale ja sa toho bojím,ako to zvládne :sweat_smile:
29. čer 2008 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
...neboj v pohode.Inak, uplne ta chapem, nakolko presne takto som sa citila ja pred rokom :wink: ...a to nehovoriac ked nastal ten den D :confounded:
29. čer 2008 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
motiilik,no,to som sa aj ja bála :unamused: ,hoci dcérka bola vytešená :wink: a ja som mala čo robiť,aby som slzy udržala :sweat_smile:
29. čer 2008 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
motiliiik, ja ostavam v tejto teme aj od septembra :grinning: to uz budem mat 3. prvacika :wink: a mozem s istotou povedat, ze to Saska zvladne :wink:
29. čer 2008 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
verulka,klobúk dole :wink: so 4 detičkami,jak to zvládaš?...ja som kolko krát hotová z tých mojich dvoch báb...

ste zlatá kočky,ale čo som pozerala čo sa prváci učia,tak toho majú veru dosť a úplne iné,ako ked sme my boli prváci...obávam sa,či to zvládnem aj ja,a hlavne neplakať,ked už príde spomínaný deň... :sweat_smile:
30. čer 2008 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
motilik, neboj zvladnes...vsak mrk na zaciatok temy, aj tu boli obavy a je to v suchu :wink:
1. črc 2008 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte...ked je dieta narodene v septembri (4.9.)..chodilo do materskej skolky...a ucitelky v MŠ ho odporucili uz ist do prveho rocnika...
moja otazka znie: dat alebo nedat ho do prveho rocnika??...
dakujem za nazorY:slight_smile:
2. črc 2008 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj malaskoricka,sama musíš vedieť,že či je na to dieťa pripravené,alebo nie :wink: moja má teraz v novembri sedem rokov a mám ešte teraz obavy jak to zvládne,lebo ona je moc hravá,takže keby mala šesť rokov,tak ja by som ju určite nedala do prvého ročníka...myslím si,že teraz keď ide o rok neskor,tak nič nezmešká a ani nestratí...ešte bude mať dosť učenia preds sebeo,tak nech si to vychutná :slight_smile: ale to je môj názo,a ašetko záleži na tebe a od tvojho dieťaťa,že či je ešte hravé,alebo už je pripravené :wink:
2. črc 2008 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
malaskoricka moja dcera je 18.9 a dala som ju o rok skor ona je šikovna ale do školky nechodila.museli sme ist na psycholog. vyšetrenie a tam povedali že je nadpriemer.mame za sebou prvy rocnik a som spokojna aj uč, ju chvalila že najkrajšie čita :slight_smile:

ty svoje dieta poznaš najlepšie ,ale tiež si myslim že ked by sla aj o rok neskor tak nič nestrati.
2. črc 2008 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
malaskoricka,presne ako pisu baby- ja mam ajku 4.8. a sla nacas, risko je sikovny, ale narodil sa v oktobri a nedala som ho skor, kvoli vyssiemu veku, ked by mohol byt problem. Ale to je chalan..najprv bol v skole nadseny, potom sa strasne nudil a nakoniec si nasiel partiu kamosov a uziva si bezny zivot, cize som happy ze som sa rozhodla takto :wink: u nas bezne su deti s odkladom a to su narodene v marci a pod( cize tam by bol velky vek. rozdiel) vsak uvidime :wink:
ale rob ako citis. Mne ide teraz radko do 1.triedy a 6 bude mat v lete, vsetci ma odhovarali, ale ani omylom by som mu odklad nedala :wink:
2. črc 2008 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem za nazory:slight_smile: nejde o moje dieta ide o mojho najmladsieho brata:slight_smile:a akosi sa nevieme rozhodnut ci ma sit alebo nie...:slight_smile:este uvidime
2. črc 2008 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak vela šťastia pri rozhodovaní... :wink:
2. črc 2008 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
23. črc 2008 v 18:21 • kajdzas
baby, to nikto nemáte prváčika tento rok?? :confused:
17. srp 2008 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj pass...to hej,ja som sem písala pred vyše mesiacom a nič....tiež sa čudujem....
17. srp 2008 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj motiilik, konečne niekto s prváčaťom :slight_smile:
pozerám, že tebe sa dcérky narodili na konci roka, to ti momentálne závidím, ten môj je koncojúnový :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teší sa malá do školy? :slight_smile:
17. srp 2008 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj pass..no veru,nejako nám to vyšlo tak,že ich máme v zime,ale nevadí nam to....nooooo malá sa zatial teší veru do školy a moc....ved už sa nemohla dočkať kedy pokupujeme potrebné veci...a ešte aj tak nemám všetko a furt,jak ideme do mesta,tak sa pýta,či už má všetko nachystané do školy,aby na nič nezabudla...a čo tvoj malýýýý,teší sa???a ako sa cítiš??? :slight_smile:
17. srp 2008 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
môj síce povie, že sa teší, keď sa ho niekto spýta, ale žeby javil záujem o to, či má všetky školské veci, tak to ani náhodou :sweat_smile: jeho jediná požiadavka je, aby jeho školská taška mala vysúvaciu rukoväť :stuck_out_tongue_closed_eyes: my ešte na nákupy len pôjdeme.

no a ja? Ja mám z toho riadne nervy, ako to bude zvládať...
17. srp 2008 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to sme dve veru,ja mám tiež strach z toho ako to bude zvládať,každý ma ubezbečuje,že nech sa nestrachujem,ale to sa nedá,skratka každá žena má z toho isto nervy trochu...no ja som sa už aj hambila,lebo kam sme prišli,tak sa ho každý pýtal,či už je nachystaná do školy a ona,že nie...tak som sa zobrala do mesta a kupila jej to všetko naraz a mám aspom pokoj...
17. srp 2008 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
to hovorí každý aj mne, najmä takí, čo majú deti primalé alebo priveľké... nás sa zatiaľ nikto nepýtal na školské veci a malý je odporca obchodov - asi mu pôjdem všetko kúpiť sama - jemu na obrázku na peračníku atď. absolútne nezáleží...škoda, ja som sa tak tešila, ako si ich vyberie sám....
17. srp 2008 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja musím vyberať podla malej,tej sa páči barbie...
17. srp 2008 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
aspoň to máš jednoduchšie, keď sa malá rozhodne sama. U môjho by to kludne mohla byť aj barbie, ani by si nevšimol :grinning: :grinning:
17. srp 2008 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no hadam nie.....možno to neprežíva s takou radosťou...predsa chlapci sú inýýýý... :wink:
17. srp 2008 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
veď ja viem, práve preto chcem počkať, či si to náhodou nerozmyslí a nepôjde si vybrať sám :wink:
17. srp 2008 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ved samozrejme....a na bračeka sa teší???
17. srp 2008 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
veľmi sa teší a chcel by ho do svojej izby :grinning: no bude toho dosť nového u nás, keďže sa do mesiaca (aspoň dúfam) trochu nečakane sťahujeme :sweat_smile:
17. srp 2008 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
neboj zvládnete to v pohode...len bude žiarliť isto zo začiatku....viem to podla maej....budete sa mu musieť aj venovať....
17. srp 2008 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasné, však počiatočná žiarlivosť je v poriadku :wink: Tebe malá určite dosť pomáha, však? Si pamätám, ako rada som v tom veku chodila kočíkovať bábätká :dizzy_face:
17. srp 2008 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek